Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hehe ?mego, tole pa gleda zlo fajn... sprloh napram prvi sliki :P

 

 

Fantje kaj pa to k ti ?ef re?e jutr ne rab? na ?iht... pa pojutr?nm tut ne.... ubistvu sploh nerab? ve? hodt... :wacko:

 

 

@McViper: ?ez na?o predvidevam... ?udn jest reees redkokdaj vidm srne tm... ?e ?e pa niso sred ceste :huh:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje kaj pa to k ti ?ef re?e jutr ne rab? na ?iht... pa pojutr?nm tut ne.... ubistvu sploh nerab? ve? hodt...

 

to je pa jeba ja :blush:

 

Hehe ?mego, tole pa gleda zlo fajn... sprloh napram prvi sliki :P

 

heh, js dokler ne vidim fla?e kok zgleda nemorm re?t, da fajn zgleda :P zdele sm zadevo tut testiru in morm re?t, da ni ?voh, ni pa spet profesionalna :)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v prodajo pride pa ?ele marca :glare:

 

V avtohi?i Kr?i?nik v Zagorju so jo imeli, so jo dobili iz Avstrije, zdej si jo bodo pa dilerji v SLO delili in jo imajo danes do 13ih. Vozil sem 2.0 bencinar, 165KM revolution oprema, rde?e barve....Sem jo ?e slikal pred salonom, lahko prlepim tud sliko gor. :) Super avto res.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V avtohi?i Kr?i?nik v Zagorju so jo imeli, so jo dobili iz Avstrije, zdej si jo bodo pa dilerji v SLO delili in jo imajo danes do 13ih. Vozil sem 2.0 bencinar, 165KM revolution oprema, rde?e barve....Sem jo ?e slikal pred salonom, lahko prlepim tud sliko gor. :) Super avto res.

 

hmm...a samo men ni tok lepa nova mazda? -_- vrjamem da je ostalo vse tipitpoi...sam nekak ni no...

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobu zelo pri?akovan odgovor :jupiii::ouje: sam mal pozn sm ?ele najavljen ... :zvizga:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?astil kolegici s tavelko pizzo dostave Novak. Kru?na pe? je zakon. :jupiii::vesel:

 

uh ja, js sm se tut dons najedu k 4-je full ogromne pice iz kru?ne pe?ke za slabih 7? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sva z Viperjem po?timala ?e 50. pogodbo o ugodnostih za ?lane kluba, sledi jih pa ?e par. :jupiii::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pre?ivu super dan z Evito, ki nam je pri?la dru?bo delat pred natanko tremi leti. :cheers::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se mene ti?e, v petek ne bo konca sveta.

 

Zame je bil ?e v?eraj in pre?ivu sm ga :jupiii: :mi pijemoo:

 

bemti ti si se nanov rodil XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bemti ti si se nanov rodil XD

 

Jest mam zdele ze tak obdobje 2 tedna skupi :cheers:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

teb bo jetra po?rl :P

 

Ni panike .... Tale december bojo pa ze zdrzale :blush::hudicek:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nemorm vrjet, dons grem pa mal prej spat :P

 

Jest se kr po nocni ustrajam na pjacki :hudicek:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.