Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

eni pa ob 6h za?nemo delat XD

 

eni smo ob 6h zaklu?il B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Pozabil se pohvaliti, da sem sel drugic na pregled za vozno/izpit na URI Soco in ga opravil, dobil zdravnisko spricevalo, sicer so na levo stran se prisotne nekatere pomanjkljivosti, ki pa pravijo da ne bodo vplivale na voznjo avtomobila, tako rekoc sem zdravstveno sposoben voziti do 80leta :jupiii::jupiii:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Pozabil se pohvaliti, da sem sel drugic na pregled za vozno/izpit na URI Soco in ga opravil, dobil zdravnisko spricevalo, sicer so na levo stran se prisotne nekatere pomanjkljivosti, ki pa pravijo da ne bodo vplivale na voznjo avtomobila, tako rekoc sem zdravstveno sposoben voziti do 80leta :jupiii::jupiii:

 

LP

 

Bravo :jupiii::prstgor: zdej pa mal bl pocas pa previdno :prstgor:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Pozabil se pohvaliti, da sem sel drugic na pregled za vozno/izpit na URI Soco in ga opravil, dobil zdravnisko spricevalo, sicer so na levo stran se prisotne nekatere pomanjkljivosti, ki pa pravijo da ne bodo vplivale na voznjo avtomobila, tako rekoc sem zdravstveno sposoben voziti do 80leta :jupiii::jupiii:

 

LP

 

bravo, to je pa lepo darilo za konec leta :jupiii:

sedaj pa le po pameti :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa lahko vesele volje pride? dons v Furmana, da kak?no re?emo v ?ivo, po dolgmu cajtu. :D:prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Pozabil se pohvaliti, da sem sel drugic na pregled za vozno/izpit na URI Soco in ga opravil, dobil zdravnisko spricevalo, sicer so na levo stran se prisotne nekatere pomanjkljivosti, ki pa pravijo da ne bodo vplivale na voznjo avtomobila, tako rekoc sem zdravstveno sposoben voziti do 80leta :jupiii::jupiii:

 

LP

 

Welcome back

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bravo!

 

In pa varno v prometu!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes uredil ?e 2 pogodbi o ugodnostih za na?e ?lane, juhu. :vesel:

 

Sej vem, da niti ne uspete ve? sledit kolko je tega! :jezicek::hudicek::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1001 objava :aaaaa::aaaaa::vesel:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridna sm bla ta teden,..postrigla in skopala obe ku?e (Stello v 1,5 uri, za Luno sem rabila od pondelka do u?er), bli smo na kontroli in rastemo k konople :D, js sm bla na remontu, napol sm opravla bo?i?ne ?opinge, pospravla kuhno pa dnevno, pre?vel vse obiske, spekla probno rundo medenjakov,..

 

Za dons me pa ?aka ?e pospravt do konca stanovanje (spalnca, otro?ka soba pa kopalnica), spe?t 4,5 vrst pi?kotov, biskvite za potratno potico pa do konca it v shopping za bo?i?ka,..matr sm optimist :ne vem:

 

Glede na to, da sm planirala ustat ful prej kot sm, rabla sm eno uro pa pol, da sm sostanovalca spravla iz postle, pa ?e eno uro sm kofetkala,..n? gremo delat :aaaaa:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena je ?la lavfat s psom, tamala sta zakopana na pla?i, jaz pa na son?ku v kratkih pijem pivo....

 

life is good....

 

Edino kar skomina so motorji, ki cel ?as brnijo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to je za pohvalt? :blink:

 

glede na to kolk cajta je minil od tega bi reku, da ja, da se mi je sploh ratal spravt je bil to uspeh :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.