Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Tankal pod evro. 20b8ab15e198eafd0038ed960ae73efe.jpg

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

V medvodah je enako na hoferju 0.985

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komi cakam to izkaznco, ker je videt zelo lepa :)

 

Ju3 mam pa frej in grem uzivat k zmaj, soboto in nedeljo pa sledi nadaljevanje tega! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar poravnal ?lanarino MK za leto 2016 ... Letos bodo nove izkaznice, ki bodo izgledale nekako takole... Bodo pa "prave" plasticne kartice, kot je recimo bancna kartica... placano clanarino pa se bo dokazovalo z nalepko za tekoce leto ...

 

mk-izkaznica-20160107-181709.jpg

Kartice zgledajo res lepe in so mi bolj vsec, kot plastificirane :). Kako je potem s clanarino za leto 2016 ? Se lahko ze poravna? Predvidevam, da so podatki za nakazilo se vedno isti. Zanima me se, kako je z majicami in ali ti pripada ob podaljsanju narocnine? Sprasujem, ker je se nikoli nisem dobil in nevem :). Na forumu sem zasledil, da nej bi potem, ko poravnas letno clanarino na klubski mail posredoval stevilko majice, vendar je ta post iz leta 2013 :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je potem s clanarino za leto 2016 ? Se lahko ze poravna? Predvidevam, da so podatki za nakazilo se vedno isti. Zanima me se, kako je z majicami in ali ti pripada ob podaljsanju narocnine? Sprasujem, ker je se nikoli nisem dobil in nevem :). Na forumu sem zasledil, da nej bi potem, ko poravnas letno clanarino na klubski mail posredoval stevilko majice, vendar je ta post iz leta 2013 :)

 

Glede placila clanarine >> http://www.mazda-si.net/topic/9706-vpis-in-podalj?anje-?lanstva-v-amd-mazda-klub/?p=309886 ... Je bil pa ravno te dni (danes ali vceraj) poslan mail glede clanarine ... 

 

Glede darilca pa ne vem, ce je ze doreceno, kaj bo letos... Na sestanku je bilo nekaj govora tudi o tem... Eno leto so bile majice, eno leto brisace in trak za kljuce... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kartice zgledajo res lepe in so mi bolj vsec, kot plastificirane :). Kako je potem s clanarino za leto 2016 ? Se lahko ze poravna? Predvidevam, da so podatki za nakazilo se vedno isti. Zanima me se, kako je z majicami in ali ti pripada ob podaljsanju narocnine? Sprasujem, ker je se nikoli nisem dobil in nevem :). Na forumu sem zasledil, da nej bi potem, ko poravnas letno clanarino na klubski mail posredoval stevilko majice, vendar je ta post iz leta 2013 :)

 

A nisi dobil maila?

 

V tretjem postu so navodila: http://www.mazda-si.net/topic/9706-vpis-in-podalj%C5%A1anje-%C4%8Dlanstva-v-amd-mazda-klub/

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvalaa. Drgac pa nic nisem dobil ? Zna bit, da neki gmail jebe, ker sm zadnje cajte slisu ze od nekaj posameznikov, da ne prejemajo mailov. Brat je iz firme nevem koliko mailov poslov pa ga nobena stranka ni prejela. Se mi je ze uceri cudno zdelo, ko bi moral od neke strani dobiti potrditveni mail pa ga se vedno nisem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ma gmail neke te?ave. Tudi tisti potrditveni mail, katerega nisem prejel so rekli, da je bil uspe?no poslan. Po drugi strani pa vsakodnevno prejmem razli?ne maile... Tako da neki dobim, neki pa ne :D

 

P.S Te nalepke k bojo na ?lanski izkaznici me mal spomnejo na ?tudentsko izkaznico :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dal odpoved  :bravo:

https://www.mojedelo.com/skrbnik-kljucnih-strank/d-181559?returnUrl=%2Fisci%3Fwfid%3D%26rid%3D

 

P.S. S firmo ni ni? narobe, jo zelo priporo?am

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne spet s.p.-ja..letos so minimalni prispevki ?e na 336, nasledn let ?ez 340 in za tem sigurno 350?.

 

Se je pa popoldanski pav?al za 5 centov zni?al in je mal manj kot 65?, tko da se definitivno spla?a imet neko kombinacijo dveh ?ihtov :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne spet s.p.-ja..letos so minimalni prispevki ?e na 336, nasledn let ?ez 340 in za tem sigurno 350?.

 

Se je pa popoldanski pav?al za 5 centov zni?al in je mal manj kot 65?, tko da se definitivno spla?a imet neko kombinacijo dveh ?ihtov :)

 

Pomoje mu niso dal taprave ?kode  :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeee, zdaj lahko uveljavljam 5 dni o?etovskega pla?anega dopusta za nazaj  :jupiii: Bravo dr?ava!

Je treba pohiteti dokler ne spremenijo zakonodajo.

Od 1.1.2016 do danes so ?e 2 x spremenili pogoje za koristiti o?etovski dopust. Barabe nesposobne.

Glavnem ?e vedno pridem noter  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od 1.1.2016 do danes so ?e 2 x spremenili pogoje za koristiti o?etovski dopust. Barabe nesposobne.

Glavnem ?e vedno pridem noter  :P

Ma ja - amaterji so, ?isti. Jaz sem bil namre? najprej med dobitniki 5dni dopusta pol sem pa dobu.... prst v rit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje mu niso dal taprave ?kode :zvizga:

Bela skodica je zdaj sla in sta pred firmo dve novi srebrni octaviji :)

 

Grem nazaj v tujino, tokrat s sedezem na Dunaju. 2 leti v Sloveniji je pokazalo da je polozaj (ne ekonomski) se slabsi kot je bil.

 

Denar je, naj kdo samo rece da ni denarja v SLO, ampak je trg popolnoma zaprt, vsak dela samo z nekom ki ga pozna z svojo koristjo poleg itd.

 

V dveh letih v firmi sem naredil 6Meur posla, od tega ene 100k v SLO, ostalo zunaj....

Ljudje na polozajih v slo imajo vsi samo en cilj - ce mi ne rece sef potem ne rabim...skratka so brez jajc brez idej in brez vizije. Mentaliteta ce ne investiram mi bo bolje je za leto 1960...ce pa ze potem od nekoga ki ga poznam mimovrste v smislu ki nima nobene veze za firmo

 

V glavnem cajt nas bo povozil....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se obeta kar trojna zabava in sem ze total neucakan! :)

Tako je tud blo in dans dan za totalni po?itek.  :lol:

 

Aja, u?eri tankal LPG na Primskovem po 0,51? in izra?unal, da se trenutno vozim za 5? na 100km in kak?en cent preko te cifre.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je tud blo in dans dan za totalni po?itek.  :lol:

 

Aja, u?eri tankal LPG na Primskovem po 0,51? in izra?unal, da se trenutno vozim za 5? na 100km in kak?en cent preko te cifre.  :ouje:

Ej...dobro si to zrihtal...zmaj..he he ..posebno zdaj ko je..... LP
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.