Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kok ma uradni pospe?ek, kon?no in pa kok konjev me sam zanima, ti zih ve? na pamet! :P

 

Okvirno:

7,2 sekund

220 km/h

172 hp

 

Prav si imel ?e v prvo s Francozom pa tole tudi, da ?e vse vem na pamet. sramezljiv:rispekt: ?e to vem zakaj ima novej?i model 182 konjev in kje dobiti te dele, ki se razlikujejo, kje dobiti nasplo?no kak?ne tuning dele itd.... :hohoho:

 

@Boss: Vidi? jaz pa za polos vem isto pri Nissanu, da se zlomi, po drugi strani grejo na 200SX radi ojni?ni le?aji, Mazdini dizli so nekaterim zaribali, moji je crknil ?ibedah, poleg tega, da je kot dostim pila olje (kar mi Nissan ni :blush: ) Toyota Yaris je narejena v Tur?iji in ima tudi nekatere hibe... Skoraj ni znamke, da ne bi imela hibo in gre dostikrat za loterijo ne glede na znamko. Poglej kaj vozi David pa nima te?av. :jezicek:

Lu?i pa upam, da mi ne bodo crknile ker so xenonke (serijsko). :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okvirno:

 

@Boss: Vidi? jaz pa za polos vem isto pri Nissanu, da se zlomi, po drugi strani grejo na 200SX radi ojni?ni le?aji, Mazdini dizli so nekaterim zaribali, moji je crknil ?ibedah, poleg tega, da je kot dostim pila olje (kar mi Nissan ni :blush: ) Toyota Yaris je narejena v Tur?iji in ima tudi nekatere hibe... Skoraj ni znamke, da ne bi imela hibo in gre dostikrat za loterijo ne glede na znamko. Poglej kaj vozi David pa nima te?av. :jezicek:

Lu?i pa upam, da mi ne bodo crknile ker so xenonke (serijsko). :P

 

Sam tolk napak kot jih pa serisko imajo renoji pa jih nima noben, upam da RS izjema.

Info od soseda ki dela na reno servisu, lahko pa tud peri?nik pove kaj na to temo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam sem imel Renoja, in sicer moj prvi avto, R11 1.6D :bravo::hohoho:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=1

 

..ga je ?e bolj te?ko kje na cesti zagledati, vse kar je ok je bilo to da je ?lo na kurilca, poraba pa res minimalna, mislim da je bil liter kurilca cca 80 sit :bravo: pri cca. 170t km pa je ?el v iberture, :hohoho: , sem pa polosovin zamenjal mali miljon.

 

Clio pa more letet ko sam mali satan, ?e pozna? preteklost in da je bilo z avtom vse ok, bi moral tudi tebi delati tako kot je treba. Druga?e pa itak, kiksne? lahko pri vsaki znamki, nakup je ve? ali manj itak loterija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko smo pri avtih:

 

ceprav nocem, ker sem res zadovoljen s trenutno 6-ko, vseen bom v naslednjem letu (ciljam preden bom naredil 240.000km) mogu zamenjat avto

 

ce bi ostal pri mazdi:

 

logicno zamenjava bi bla 6-ka 2.2 125 CE

potem bi bla zanimiva tudi 2.5 (moti me pa, da je osnovna oprema GTA, kar je prevec)

mogoce se 3-jka 2.0 benz

zanimiva, do neke mere bi bla tudi 1.6dizel, sam je kar draga glede ne to kaj ponuja...

 

pri mazdi me moti, ker mi ni tok vsec (dizajn pa se trda je in relativno draga glede na konkurente, kot primer: ford mondeo 2.5turbo 220KM stanje mal vec kot mazda 6 dizel), velik plus je pa servis

 

ostale znamke pa: alfa 159, ford focus/mondeo, vw passat/jetta

rabljen bmw 3/5

 

edino kar vem je to, da bo crne barve :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ele sedaj sem pri?el k sebi, samo M3 je pa res adijo, sva z mojstrom naredila eno dostavo, pa spotoma prkora?ila omejitev sramezljiv , samo pritisk na gumb z oznako (M) in ?e se zasli?i V8, nalima te na sede? in sploh ne ve? da si ?e ve?krat ?ez omejitev. :blush:

 

 

Sam ?e tolk tud BMW-ju tresejo bremze pri prej kot 10 kkm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa barva...not! :P

 

durgace pa trenutno razpolozenje pa nekako je na strani bmw serije 3 (minus majhen prtljaznik)

in ford focus (minus sedenje in cheap notranjost)

 

so pa akcijske cene pri fordu cist nizke: http://www.ford.si/Akcije/Osebnavozila/Focus

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bela res ni zate a :) ,no sej ?ez cajt jih bo skos ve?.

Druga?e pa BMW 3, pa vzemi karavana, in obvezno vsaj 1.8d + ?ip ali pa kar 2.0d, pa s full opremo. Moje mnenje je da BMW ni BMW ?e ni full opreme, samo to pa ?e stane. :blush: Z osnovno opremo se mi ne zdijo ni? posebnega, ?eprav vo?nja je pa res ?isto nekaj drugega. Najbolje da kak?no M opremo dobi?, to je pa ?e zmaga :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa barva...not! :P

 

durgace pa trenutno razpolozenje pa nekako je na strani bmw serije 3 (minus majhen prtljaznik)

in ford focus (minus sedenje in cheap notranjost)

 

so pa akcijske cene pri fordu cist nizke: http://www.ford.si/Akcije/Osebnavozila/Focus

 

Pa ne bo? no ?rnga BMW-ja... to je rezervirano za mafija?e :huh:

 

Ma? pa opcijo da vzame? karavana pa bo? k dru?inski o?ka sam placa pa bo :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma neee Labi, ne bit skromen, ?e ?e, potem nekaj tak?nega http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3178240&show=1 :bravo: , ?e navigacija s park senzorji mu manjka pa bi bil idealen. :bravo:

90kw ti je ?el 220?? si zihr da ni bil ?ip? malenkost ?ez je ?la kolegu 318d ?ipirana pri rsr-u.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

318d je mel, ce se prav spomnim, vec kot 140KM (je bil rentacar tam) in moram rec, da gre ful lepo in ma nizko porabo...

 

drugac pa te fensi zadeve (ala velke feltne bling bling mi ne pomenije absolutno nic)

pri bmw-ju me moti prtljaznik, ki je cist zanic (kot pri vseh trojkah)

 

 

neki tazga: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2366350&show=1

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ahaaa to je pa druga, si imel 318d z 2.0 motorjem 105kw, tale pa dobro leti ja.

Mah ne vem, sem vozil 318 - 1.8motor+?ip in je bila mislim da ambiente oprema (bolj za?etni razred), ko sem pa v roke dobil 320d z M opremo je pa ?ist nekaj drugega, tudi sede?i druga?ni, volan za prijet je zmaga, taprava debelina in oblika ter velikost, tudi bolj stabilen je bil na cesti, park senzorji in gleda? sliko na ekranu navigacije in morm re?t da je res bolj?i ob?utek in udobje. Je pa ?e osnovni tako zvo?no dobro izoliran pa tudi dobre vozne lastnosti, jest sem nekajkrat po 500km v ?usu naredu in je bilo vse OK, ni? bole?in v hrbtu ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa ?e osnovni tako zvo?no dobro izoliran pa tudi dobre vozne lastnosti, jest sem nekajkrat po 500km v ?usu naredu in je bilo vse OK, ni? bole?in v hrbtu ipd.

 

no evo to je najbolj pomembno...pri focusu me je edino motilo to, da nisem sedel idealno in bi znal bi to problem...

ma se najrajs bi videl, da zdrzi trenutna mazda do konca, ker ji cist nc ne manjka :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh fantje, kdor ?eli komfort, pa? ne nabavla trdega ?vaba, prej kakega Francoza, npr. Citrota! :jezicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

svabo sploh ni tok trd...mazda je ful bolj trda

francozi pa mi niso vsec, nimam nc proti njim sam ni avta, ki me pritegne (razen C6, ki je drag)

 

Glede na to kar sem vozil mi je od nemcev najbolj trd Audi, golf je ok, BMW je pa za moje pojme nekje vmes, seveda govorimo o normalnih izvedbah, ne ?protnih. Mazda je esportiva zato mora biti trda da jo lahk prtegne? v ovink do amena :bravo::hohoho: bolj jo ti??i? bolj je sre?na :bravo::hohoho: pa ?ejna tud :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

svabo sploh ni tok trd...mazda je ful bolj trda

francozi pa mi niso vsec, nimam nc proti njim sam ni avta, ki me pritegne (razen C6, ki je drag)

 

Nov je sigurno (pre)drag. C6, namre?. Kaj pa, ?e malo pogleda? 2 leta stare, bo? ugotovil, da so zelo zanimive cene. Pa ?e to, ko bo? naslednji? ?el z njim na 5000 km furo, bo? iz avta stopil kot iz masa?nega salona, ne pa, da se mora? dva dni "izle?avati" zaradi bole?in v hrbtenici.

Torej, kljub temu :whatever:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi to je res, ti mora? o?itno ?e posebej pazit (dela? dolge fure, pa s hrbtom ma? te?ave), tko da je zelo va?no kok "na komot" se pelje?! :blush:

 

P.S. Pred cca. mescem sem se pelju z zadnjo verzijo C5 - matr to pa je udobje v vo?nji, skoraj kot v?asih XM! :ljubezen::rispekt::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej glih zaradi dolgih tur mi je mazda 6 vsec

 

s prejsnjim citroenom c5 sem na poti LJ-PR skoraj dobil zivcni zlom (in to se ne steje kot udobje) zaradi tega, ker ne cutis ceste (volan je kar nekaj), pri hitrih ovinkih sedezi ne primejo hrbta, boder avto ampak, ce peljes pocasi

 

takega motorja kot ga ma tale C6 sem peljal v jaguarju S-type in je bomba...vlece fantasticno

 

drugace je pa tale C6 res lep in poseben avto ampak najbrz ga ne bi mel (pa se avtomatik je)

 

sicer pa jutri zjutraj grem spet v pristino, zdaj jih ma mazda 214.000, cez en teden jih bo 217.000km...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.