Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ha ha ha. Dragi Labi, ne bo ?lo. To?l je prazen. Ko/?e pa dobim pla?o, pa ni panike. Najbr? pa bi se to utegnilo zgoditi na januarskem sre?anju v LJ.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ha. Dragi Labi, ne bo ?lo. To?l je prazen. Ko/?e pa dobim pla?o, pa ni panike. Najbr? pa bi se to utegnilo zgoditi na januarskem sre?anju v LJ.

 

in do takrat -no money in the to?l? :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer je to bolj za v drugo temo, ampak, ja, je bolj low budget ?ivljenje zdaj zaenkrat. Pa ne bom ?el preve? v detajle.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na jerezerskem, smo ga "malo" polagali po ovinkih in se slikali za koledar. :danzoman:

Pol smo pa spokal ker nas je en stari za?el lovit z lopato ! :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem bil na jerezerskem, smo ga "malo" polagali po ovinkih in se slikali za koledar. :danzoman:

Pol smo pa spokal ker nas je en stari za?el lovit z lopato ! :blush:

 

A bo koledar v Cosmopolitan al MensHealth?

 

Fort nabral 10kg kostanja, in to ?e zelo debelega!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo koledar v Cosmopolitan al MensHealth?

 

Fort nabral 10kg kostanja, in to ?e zelo debelega!

 

Ne polanski mopedisti imamo vsako leto svoj koledar z polanskimi mopedisti, v akciji.

Se opravi?ujem ostalim bab ni gor.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En krog kot sovoznik z ...

post-3-1254730871_thumb.jpg

 

post-3-1254730885_thumb.jpg

 

Kolesa zadaj 192/25 R20 ?zmeden?

 

?eprav nisem prista?, samo pri tem avtu pa vsi navori skupaj ne nalimajo, v sede?, tako da tud diha? komaj ?e nisi pripravljen. Zvok ko je vklopil funkcijo SPORT, se ?e na mestu spremeni :danzoman: , kar je pa najbolj zanimivo, obratomeru se rde?e polje ZA?NE pri 8000 rpm. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?njega je imel "zlate barve" isto M3, je pa reku da NI primerjave med prej?njim in tem.

Za zraven ima pa ?e M3 CSL. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjeto je mislu 295/25 R20 :ne vem:

 

Prov ma?.

 

tezko mu je v zivotu :)

 

Druga? je model ?isto taprav slovenc in vsak dan dela, pa ?eprav mu nebi blo treba(ima pa? ?e tako veliko firmo in bi lahko samo ?e papirje prelagal, ampak ne on je raje fizikalc), pa je kljub temu normalen in ne presran kot drugi privatniki ali pa sinovi le teh. Res da avto si pa vedno privo??i, v njemu pa se vozi tudi va navadni delovni halji in ne samo v hla?ah na rob speglanih in srajci(?eprav ?e nikol ga nisem vidu tako oble?enega ?zmeden? )

Pa ?e ?eno ma dobro in NI blond !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e ?eno ma dobro in NI blond !

 

a dobro za pogledat al po srcu? Sej pr tolk dnarja pr bajt se tud ?ena ne upa srat, da ne bi prehitr dobla rde?ga kartona in morala zapustiti igri??e... sorry ker sem mal sarkasti?en sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a dobro za pogledat al po srcu? Sej pr tolk dnarja pr bajt se tud ?ena ne upa srat, da ne bi prehitr dobla rde?ga kartona in morala zapustiti igri??e... sorry ker sem mal sarkasti?en sramezljiv

 

Povsod jo je glih prav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.