Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ajvar... vi tam u hribih ste pa za?eli prav zares pretiravat.... :aaaaa:

 

Aaam.-... se ?e brat pridru?il?

 

Eno mam na par popravilih in par apgrejdih. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji biv?i MX5 se pojavlja vpra?anje, ali je zaradi ESSO ULTRONa (10W 40) skoraj nehala pit olje, al je pa tolk pripomogu Siriusov preparat (Special Old)! :danzoman::bravo:

 

P.S. Dans smo posnel (vrjetn) ful fajn posnetke dveh Miat, ?ez Planinske ride! :ouje::ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji biv?i MX5 se pojavlja vpra?anje, ali je zaradi ESSO ULTRONa (10W 40) skoraj nehala pit olje, al je pa tolk pripomogu Siriusov preparat (Special Old)! :danzoman::bravo:

 

 

Bodi prepri?an, da je to zasluga skoraj isklju?no specialova,

ki je dopolnilo kovinskih povr?in, zgrajeno na visoko viskoznem osnovnem materialu. Vsebuje poli-kerami?ne komponente in ima odli?ne lastnosti, ki zmanj?ujejo trenje ter izbolj?ajo tesnjenje. Njegova uporaba se priporo?a pri vseh starej?ih motorjih z notranjim izgorevanjem, ki imajo vi?jo porabo olja, ne glede na tip motorja (bencin, dizel, wanklov, plin ali turbo). :rispekt:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zmagal na poligonu na vranskem in to vse vaje z izklopljenim DSC. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmagal moj adut v F1 (mi je pa zelo ?al Rubensa)! :rozico:

 

Tole pa za Red Bull in pa Ferrari! :harhar::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so imeli mladi voznik tudi z vami? Je bil tudi kolega z eno Kio.

 

Pa malo off topic: dobil sem ene ledice, jutr pokli?m kako naprej :)

 

Un je bil v drugi skupini imenovani piruetarji. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od v?eraj vseljeni v bajto!

 

Sedaj pa rabim en sr?ni vzpodbujevalec.... :mi pijemoo:

 

?estitam :bravo: in da bo? ?im manjkrat rabil vzpodbujevalec

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od v?eraj vseljeni v bajto!

 

Sedaj pa rabim en sr?ni vzpodbujevalec.... :mi pijemoo:

 

?estitam :bravo:

 

Zakaj pa rabi? sr?ni spodbujevalec? A je kej narobe al te ej tolk ?okiralo, ker si v novem domeku?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zmagal na poligonu na vranskem in to vse vaje z izklopljenim DSC. :danzoman:

 

Ste imeli tekmovanje? Ker takrat, ko sem bi l jaz ni bilo zmagovalca ali porazenca :) ...

 

Mi pa pri zadnji vaji (tam, kjer ti zadek spodnese) ni uspelo, da bi me zasukalo... Ce je bil DSC na OFF ali ON ...:) ... Kolegu pa niti enkrat ni uspelo, da bi ga obdrzal (piruetar :D ) s Skodo Octavio brez DSC (oz. kakorkoli se to pac pri Skodi imenuje)... :bravo:

 

Un je bil v drugi skupini imenovani piruetarji. :D

 

Si bil po AMZS ceni? Ker koelga je rekel, da imajo tile AMZS-jevci okrnjen program... Pri druzinskem je vecino casa govora o tem, kako se vozi otroka zadaj... prakticnih vaj pa bore malo... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste imeli tekmovanje? Ker takrat, ko sem bi l jaz ni bilo zmagovalca ali porazenca :) ...

 

Mi pa pri zadnji vaji (tam, kjer ti zadek spodnese) ni uspelo, da bi me zasukalo... Ce je bil DSC na OFF ali ON ...:) ... Kolegu pa niti enkrat ni uspelo, da bi ga obdrzal (piruetar :D ) s Skodo Octavio brez DSC (oz. kakorkoli se to pac pri Skodi imenuje)... :bravo:

Si bil po AMZS ceni? Ker koelga je rekel, da imajo tile AMZS-jevci okrnjen program... Pri druzinskem je vecino casa govora o tem, kako se vozi otroka zadaj... prakticnih vaj pa bore malo... :) ...

 

Js sem pla?al 168?, zmagal sem pa zase ker sem konstantno imel izklju?en DSC.

Zadnje vajo mi je in?truktor dal sunek na 100%, tako kot ga je imel sam prej in v prvo sem zvozil brez DSC z lahkoto, potem sem pa probal ?e z DSC in razlika je bila cca 1/4 man?i obrat volana, kot pa brez. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam :bravo:

 

Zakaj pa rabi? sr?ni spodbujevalec? A je kej narobe al te ej tolk ?okiralo, ker si v novem domeku?

 

Ker sem ene 3tone opreme prelozu zadnji mesec...vklju?no z ikejo...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.