Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

kupu sem najcenejso avionsko karto v moji zgodovini: 10 eur klagenfurt-frankfurt-klagenfurt (ryanair)

 

he he, jest sem isto dozivel Dublin - Cork - Dublin

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ni pocketPC to je Netbook :jezicek:

 

ta doti?ni NetPC je sedaj pri meni....v TinkiBinki ?katlici, se je alfica po?utila kot doma na parkplacu med italjanosi... :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tinkibinki je parkiral pr juresu, jaz sem se pa skril za novimi diski za CX7 in me Jures ni mogu najt... :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

 

BTW.... jures pretirava z ra?unalniki. v eni sobi dela na 6 ra?unalnikih... od tega na 2 nonstop forum bere.... jaooo... :hohoho: :hohoho:

 

 

Plus.... njegov pes me je nasko?u! :dudek:

 

 

 

 

P.S. In zdej sem uradno la?nivc! :aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupu sem najcenejso avionsko karto v moji zgodovini: 10 eur klagenfurt-frankfurt-klagenfurt (ryanair)

 

Mogo?e v drobnem tisku pi?e da z rezervo vozijo :ne vem: :hohoho: ga bo na 10tiso? dvignu pa ugasnu tja do 3000 tiso? nadmorske :hohoho: ,recesija je, je treba ?parat na kerozinu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tinkibinki je parkiral pr juresu, jaz sem se pa skril za novimi diski za CX7 in me Jures ni mogu najt... :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

BTW.... jures pretirava z ra?unalniki. v eni sobi dela na 6 ra?unalnikih... od tega na 2 nonstop forum bere.... jaooo... :hohoho: :hohoho:

Plus.... njegov pes me je nasko?u! :dudek:

P.S. In zdej sem uradno la?nivc! :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa:

 

Valda ce zgledas ko psica.... :dudek: pri nas ni nihce varen....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupu WIN7... :)

 

pa antivirusni program Trend Micro Internet Security 2010 za 1 leto mira pred virusi na 3 ra?unalnikih...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Racelandu sem delal ?tale in kape. :P Zjutraj, ko je bilo mokro mi je ?lo tko na po?ez, da enim ni bilo ni? jasno. Niso vedeli, da sem imel 200SX in imam nekaj drifterske ?ole za sabo. Ko se je posu?ilo je ?lo pa tko po treh kolesih, da enim spet ni bilo ni? jasno. Niso vedeli, da ima Clio tak?no podvozje ?e serijsko. In presenetljivo me Miniji Cooper S niso kaj dosti terorizirali (sem jih pa kar nekaj prehitel) ?e najbolj sem se bal Lotusa Elise (s katerim sva bila pa? vsak na svojem koncu proge in se nisva bila v neposredni bitki) in Renault 5 Campus. ?zmeden? Zjutraj so jo res skoz ?raufali, ko se je osu?ilo so pa njene slick gume grabile in njen 1,8 8V (ogromno navora pri nizkih obratih) motor naredila svoje. Sem kar ?vical, da me ni dohajal. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajvar (brez kladiva!!!) zamenjal zadnja 2 diska in to 3x.....bil je namre? pod velikim pritiskom in stresom, da se njegova delavnica sesuje, umikati se je moral vodnim curkom, monterska lu? je svetila mimoido?im avtom namesto v gume....

 

Prva dva je pa zamenjal 1x....in sicer dol pa gor originalnega desnega :bravo:

 

stric iz Amerika je namrec poslal zadnja 2 diska in 4 pakne za CX-7, za spredaj je pa poslal diska za mitsubishi Evo X.... :D:D

Madona kok ma ve?je diske mitsubu?i od CX-7 spredaj :ne vem: :ne vem: :ne vem:

 

Stric iz amerika ze posilja / menja nove....

ko pridejo pridem brez stresa, da ne bo pozabil kak sravf dat in me bodo iz Polanskega grabna vlekl.... :blush:

 

Ne vem, ce lahko marsikdo prenese tak pritisk....gre res za mojstra. Na koncu je bil tako iz?rpan da tud na pepsi ni ?el in je raje kmetijo slavnih gledal da se pomiri

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej najve?li napor je bil tvoj "produkt", vse ostalo je blo tako za sproti.

Sem pa imel kladu samo plasti?nega, da ne bo kakih napa?nih informacij.

 

V?eraj sem pa malo po?aril po kanr?ku z bleda in ....(naprej bo pa sam povedu) :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na nek na?in od?tevam dneve do vlo?itve odpovedi (dan ?e ni definiran)! :angry2::danzoman:

 

A ti tud ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e kdo drug al kaj? :blush:

 

Tle na vhodu stavbe bi itak lohk bil kar izobe?en napis: Dobrodo?li na mobbing! :ninja::whatever::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ?e kdo drug al kaj? :blush:

 

Tle na vhodu stavbe bi itak lohk bil kar izobe?en napis: Dobrodo?li na mobbing! :ninja::whatever::angry2:

 

izobesi ga :)

 

p/s: ve? je takih, ki razmi?ljajo/mo o sajve??em... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izobesi ga :)

 

p/s: ve? je takih, ki razmi?ljajo/mo o sajve??em... :)

 

Dost vas je ze za eno malo firmo (bolje s.p. - dobite 2.000? pomo?i...)

 

en ?ravfa

en pe?e ?evape

tretji pa dolgove iztirja

 

Ali ?e bolje ....imate 2 ?rna avta - izterjave d.o.o.?

:jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RSa sem registriral (agentka je najprej mislila, da se je zakalkulirala, ko je videla koliko pride zavarovanje :unsure: ) potem sem pa ?el po svoje zimske gume do bratranca, ki jih je namontiral z novo ma?inerijo- je ravno za?el s premonta?ami. :bravo:

 

Saj bi dal pod jamralnik ker sem zmetal danes nekaj denarja stran ampak po drugi strani sem pa za eno leto preskrbljen za vse nev?e?nosti pa ?e zimske gume mi bodo slu?ile kar nekaj ?asa. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.