Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ironija se ti ne zdi! :blink:

 

Meni se velikokrat zdi da je tale "helpfull" elektronika bolj v napoto kot pa ne......npr. skoraj prisegel bi da se na spolzki podlagi prej ustavim brez kot pa z abs, ko pedal zavore samo nekaj poskakuje avto pa kar z nezmanj?ano hitrostjo pelje naprej :wacko:

 

ko zelim na cesti spodnesti cx7 mi zacne tcs ki ga ni moc izklopiti ropotati in po svoje krmiliti gume, s tem se nekatera ustavi in pri obracanju zacne zunanja guma pod tezo avta bocno drseti in ker z gasom ne mores popravljati avta. nekje na sredini ovinka elektronika le dojame da je potreben 4WD, ta pa avto samo se v sneg porine....

 

Swith pa z zadnjim koncem levo desno ampak prvi konec vedno kontroliras z vrtecimi gumami....tudi ko ga spodneses se lepo obrne v ovinek.

 

CX-7 je za LEPO voznjo in pika.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 4.20 je malce prezgodaj (slab mesec) na svet pokukal moj sin?ek ?an Luka :dudek: . Velik je 48cm in tehta 2800g :ouje: .

 

?estitam, naj bo zdrav. :pepsi:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je vzrok v gumah - Sava s3 so izredno dobre na snegu

 

Na?eloma je res, da se brez ABS na spolzkem hitreje ustavi? samo ti pa ABS omogo?a, da je avto ?e vedno vodljiv, kar je po moje ve?ji plus :ne vem:

 

problem je ze pred zrdsom, elektronka ne pusti voznikove voznje...

 

je pa res da je 600kg razlike tudi svoje a vseeno bi cxa ujel ce bi ga lahko....swiftek je pa agilen, in gume so tudi dobre.

ima abs nima pa tcs in je zakon (ma pa gretje zicov :jupiii: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvalim suzuki Swift 2WD na Sava eskimo s3 gumah - veliko bolj voldljiv v snegu kot CX-7 z AUTO 4WD, Auto TCS, auto auto auto.....

 

Zato pa sem jaz v soboto zve?er, ko sem se vra?al z obale, izklopil to sranje od pmagal(v snegu seveda, v de?ju je druga pesem) in se pognal iz logatca proti rovtam in naprej proti ?irem. Ko sem vmes 1X vklopil, je avto enostavno obstal in skoraj crknil, po izklopu je bila spet veselica naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ESP je k***c za v sneg. Za naracvnost je ?e nekako, ko je klanec navzgor ga pa samo izklopim in se zana?am na svoje znanje, mo? avta ter S3, ki so v snegu res zakon. :rispekt: Kdor ve kje sem doma ve, da je en kar smotan klanec ampak pridem po 10cm novo zapadlega snega brez te?av. :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ESP, DSC itd je res sranje za v klanc...ma kaj v klanc, za gor v gara?o, 5m v zasne?eno klan?ino, DSC in to njegovo prera?unavanje in prerazporejanje navora, naj mu vgradijo ?e waservago da bo dau mer v klancu...najhuj je da ko pride? na klan?ini iz snega direkt na suho (v gara?i pod streho), mu ?e vedno ni jasno da je ?e suho in da naj neha drkat z navorom, avto lih tolk da ne crkne in se mora? s sklopko igrat, ko dojame te sam katapultira...hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa sem jaz v soboto zve?er, ko sem se vra?al z obale, izklopil to sranje od pmagal(v snegu seveda, v de?ju je druga pesem) in se pognal iz logatca proti rovtam in naprej proti ?irem. Ko sem vmes 1X vklopil, je avto enostavno obstal in skoraj crknil, po izklopu je bila spet veselica naprej.

 

Ti ga lahko izklopis.....jaz ne :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ga lahko izklopis.....jaz ne :hudicek:

 

Cas, da zamenjas avto :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cas, da zamenjas avto :) ...

 

Ma prikrajsan sem za zabavo, drugace pa tele dni neprecenljiv avto...

 

Sarkazem ON ampak vseeno ne vem kako lahko nemski terenci tako bolje v snegu vozijo, da prehitevajo vse po vrsti....Sarkazem OFF

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma prikrajsan sem za zabavo, drugace pa tele dni neprecenljiv avto...

 

Sarkazem ON ampak vseeno ne vem kako lahko nemski terenci tako bolje v snegu vozijo, da prehitevajo vse po vrsti....Sarkazem OFF

 

A ve?, da sem si isto vpra?anje zastavljal ampak, sem malo podvomil, ko sem v jarku zagledal Q7. O?itno zakoni fizike vseeno delujejo za vse enako. :rolleyes:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma prikrajsan sem za zabavo, drugace pa tele dni neprecenljiv avto...

 

Sarkazem ON ampak vseeno ne vem kako lahko nemski terenci tako bolje v snegu vozijo, da prehitevajo vse po vrsti....Sarkazem OFF

 

Je bil en na avtocesti v soboto z legacyem, pa mu nisem upal sledit sramezljiv , ga je gonu kot po suhi cesti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bil en na avtocesti v soboto z legacyem, pa mu nisem upal sledit sramezljiv , ga je gonu kot po suhi cesti.

 

Na AC, sploh ni problem tud v snegu z dobrimi gumami zelo hitro vozi. Problem se je ustavit, ko je kriza in kriza je zelo hitro, ker take bedarije kot jih ljudje na cesti delajo v snegu ne vidi? vsak dan.

 

Sicer je pa zanimivo kaj dela pomanjkanje izku?enj in nezanimanje za tehniko vo?nje in obna?anje vozila.

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/kljub-...nadzornika.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lihkar sm kolega s ?ihta na?ponu, da sm ?e zmer u Srbiji, ker nas je sneg total zamedu in se vrjetn vrnem ?ele u sredo popoudne! :danzoman::harhar::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na AC, sploh ni problem tud v snegu z dobrimi gumami zelo hitro vozi. Problem se je ustavit, ko je kriza in kriza je zelo hitro, ker take bedarije kot jih ljudje na cesti delajo v snegu ne vidi? vsak dan.

 

Sicer je pa zanimivo kaj dela pomanjkanje izku?enj in nezanimanje za tehniko vo?nje in obna?anje vozila.

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/kljub-...nadzornika.html

 

Za las sem se izognil tej nesre?i (par minut smo namre? ?li pozneje iz Kp) in smo ?e pravo?asno

lahko zavili na neo?i??eno in zasne?eno staro cesto.Najprej sem bentil nad na?imi cestarji ampak pozneje

sem izvedel,da je kolegica,ki je bila dva avta zadaj za to punco,ki se je zaletela v ograjo,stala v koloni

2 uri.No,verjetno tudi zaradi izjav in podobno.

Pa bi ?el po gobe moj koncert v Munchnu. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasel sem nov na?in kidanja z Webasto. Vsak dan drugje parkiras na zasnezenem mestu :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasel sem nov na?in kidanja z Webasto. Vsak dan drugje parkiras na zasnezenem mestu :bravo:

 

Sploh ni slab sistem, sem probal pred firmo, pol ko se odpelem pa se od asfalta ?e kr kadi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smu?anje u?eri uspelo, vreme carsko, neki kar pa spada zravn pa sodi v Jamralnik (pa ni Reno krepnu)! :harhar:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto CX-7 se servisira na 45.000 jest pa kofe pijem.

 

Ta isti servis me je v ponedeljek klical ce sem zadovoljen s plinom in koga priporo?am, ker imajo stranke z zanimanjem....

Vse se da ?e je volja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm s ponosom ugotovu, da je vmp lohk tut koristn kos mesa, npr. ko otroka po rokah nosi?, ga en del kr na omenjeni del nasloni?, pa potem roke tok ne trpijo! :danzoman::bravo::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.