Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

men ful tisje lavfa k prej... sploh pa 5.1 zvok ubija prot xp... zadne zvocnike ma sam efekte sprednji pa vokali... noro!! sam kaj ko 5.1 ne znam v winamp-u uklopt... mi 2.1 spila... morm v windows media player-ju predvajat EQ pa na nastavitvah zvocne stelat... any idea???

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men ful tisje lavfa k prej... sploh pa 5.1 zvok ubija prot xp... zadne zvocnike ma sam efekte sprednji pa vokali... noro!! sam kaj ko 5.1 ne znam v winamp-u uklopt... mi 2.1 spila... morm v windows media player-ju predvajat EQ pa na nastavitvah zvocne stelat... any idea???

 

VLC player, mogo?e ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto nalo?u CN Europe 2010.30c s popravkom Italije....dela...

Alora, zadnji? celo pot avtocesta omejitev 50km/h :notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto nalo?u CN Europe 2010.30c s popravkom Italije....dela...

Alora, zadnji? celo pot avtocesta omejitev 50km/h :notworth:

 

Da si ne bo? prev? apdejta mapsorsa, ker ima nek now protek?n, pa SW na garminih ma tudi nek now protek?n, samo se ?e dela na tem da bi to ne bla ve? ovira. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da si ne bo? prev? apdejta mapsorsa, ker ima nek now protek?n, pa SW na garminih ma tudi nek now protek?n, samo se ?e dela na tem da bi to ne bla ve? ovira. :D

 

protek?n is maj setisfek?n....vse dela...:)

updejtam kar direkt z imagom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans so mi podelil nov naziv; Svetovalec v pravosodju - samostojni sodni?ki pomo?nik :jupiii::danzoman: :mi pijemoo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim - moja kolegica, sodelavka se je vrjetno pravilno izrazla; "idemo dalje za iste pare!" :hudicek::D:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj bom pa jest na vrsti :ne vem:

:):)

 

Roba ?aka.

Gdaj bo? pa meu cajt ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej po?akva, da se malo ogreje pol te pa bom prosil, da si vzame? kak?no urco (al kolk pa? rabi?) da se ta ?tos not zmontira...

 

Zima NI ovira imam-o toplo delavnico, lahko potrdita Grega in Jest.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?e skor pozabu(leta pa to), v?eraj sem zmontiral prvega iMac-a, za u jamralnik pa je da nisem najdu @ pa ?prav sem imel dve @ poleg.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam pa tko ursran avto notri. da je ze za sem napisat...

 

Mislim da nazadnje pucan notri sept 09...po monzi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zima NI ovira imam-o toplo delavnico, lahko potrdita Grega in Jest.

 

Potrjujem :) ... pa radio Hit tud dobr vle?e :bravo: ... komfortblinkerji pa itak, da delajo odlicno :danzoman:

 

Sem ?e skor pozabu(leta pa to), v?eraj sem zmontiral prvega iMac-a, za u jamralnik pa je da nisem najdu @ pa ?prav sem imel dve @ poleg.

 

Se je tvoja stevilka nekako izgubila iz imenika, zato sem vceraj tako butasto spraseval, kdo je na drugi strani linije :bravo: ... Vazno pa je, da si nasel @ :punk:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je tvoja stevilka nekako izgubila iz imenika, zato sem vceraj tako butasto spraseval, kdo je na drugi strani linije

 

A potem ko dobi? kar ?eli?, pa kar zbri?e? telefonsko :P

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.