Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Eh sej se ne gre za krajo, bl mi je filing d mi nav ve? "treba" radia vn pobirat, no pa tut kolegu se to doma valja in prah se gor nabira, tko da ?e s tem namenom, ?kodvat pa itak ne more! <_<:D

 

Kar je pa najve? beda, se pa loh zdele itak selm u temo pojamrajte mal, k nismo n? nardil v zvezi z alarmom, k je maher ugotovu, d je mau bl jeba kokr je mislu, pa skice itak nima, tko da nismo ga raj? kej preve? sral, na konc je biu vrhunc "alarmiranja" en boksrski sparing, pr kermu smo ugotovil d je ?uliboj kr potencial na tem podro?ju! <_<:P

 

Upam d kmal sledijo slike, aja ?e prej je blo pa par :mi pijemoo: B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh sej se ne gre za krajo, bl mi je filing d mi nav ve? "treba" radia vn pobirat, no pa tut kolegu se to doma valja in prah se gor nabira, tko da ?e s tem namenom, ?kodvat pa itak ne more! <_<:D

 

Kar je pa najve? beda, se pa loh zdele itak selm u temo pojamrajte mal, k nismo n? nardil v zvezi z alarmom, k je maher ugotovu, d je mau bl jeba kokr je mislu, pa skice itak nima, tko da nismo ga raj? kej preve? sral, na konc je biu vrhunc "alarmiranja" en boksrski sparing, pr kermu smo ugotovil d je ?uliboj kr potencial na tem podro?ju! <_<:P

 

Upam d kmal sledijo slike, aja ?e prej je blo pa par :mi pijemoo: B)

 

Ja,no sej ?e ima? alarm noter,?e ni re?eno,da ti ne morejo radia ukrast. :( Pri nas je moderno,da ti kar ?ipo

razbijejo in ti na brzino sredinsko konzolo razf...jo in poberejo radio ven.Moji sodelavki so naredili tako

za skoraj 2000? ?kode,a radio je bil vreden 200?.In to kar pred hi?o... :blink::ph34r:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alessandro, ni blo to mi?ljen da pol mi ne morjo radia ukrast, samo da pa? raj? od enga k je zravn parkiran, npr. vedno ko sm ?ou s prej?njo 323F u Kolosej u LJ, je biu alarm spro?en, aktivirajo ga pa z brco v gumo al pa stresejo stroja, se prav preventivni test in pol grejo dalje! :danzoman::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Borut ne ga srat... radio kar lepo ven jemlji, ker alarm ti ?ist ni? ne bo pomagal, ?e bo? ?e imel ?ipo razbito al pa vrata vdrta. Alarm je ?e tolk obi?ajna zadeva, da tud, ?e sredi strnjenga naselja tuli se nobeden sploh ne ozre ve? - enostavno ?ist brez veze sploh pa je najbolj?a za??ita, da v avtu ne pu??a? ni?esar vidnega, ki bi zbujalo po?eljenja po tem.

 

Aja, pa ?e to... tudi z musko na glas se ni pametno vozit po raznih ?udnih naseljih, ker bo? zelo hitro imel spremstvo, ki niso policaji ;)

 

Alessandro, ni blo to mi?ljen da pol mi ne morjo radia ukrast, samo da pa? raj? od enga k je zravn parkiran, npr. vedno ko sm ?ou s prej?njo 323F u Kolosej u LJ, je biu alarm spro?en, aktivirajo ga pa z brco v gumo al pa stresejo stroja, se prav preventivni test in pol grejo dalje! :danzoman::bravo:

 

Avtoradie kradejo samo ?e zadetki in ti so ponavadi v takem stanju, da sploh ne razmi?ljajo kaj in kje bi kradli in mogo?e jih res prepla?i sirena samo ?koda je ?e nastala. Moji dragi so vdrli v renojev skret in spizdili radio, ki je nov bil vreden takratnih 10kSIT :blink:

 

Profesionalci pa danes kradejo predvsem airbage, ki pa jih ti v tvojem avtu itak nima?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je res, za razne vuferje mi je itak ?e jasno, da kdor ma, je treba po pometi pred kakimi diskotekami itd.

 

Alex, pr vas pa je Narkovec itak ?iva groz, tam ti loh med sprehodom ?e kake organe spizdijo, pomoje! <_<:P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je res, za razne vuferje mi je itak ?e jasno, da kdor ma, je treba po pometi pred kakimi diskotekami itd.

 

Alex, pr vas pa je Narkovec itak ?iva groz, tam ti loh med sprehodom ?e kake organe spizdijo, pomoje! <_<:P

 

E,vidi?,ki ve?. :bravo: Jaz sem na sre?o pod tem narkovcem in zaenkrat(tok,tok on wood)je pri nas ?e mir.

Mogo?e pa zaradi tega,ker ?ivi v sosedstu biv?i ?ef udbe? :ph34r::policaj:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?altheber :D Se tok ?ajna, da ga ?e pono? ne mor? falit. Druga? pa vso plastiko k je. ?e tepihi se mal manj kot svetjo :P

 

Sam bo pa treba nosit not o?ala tudi ko bo obla?no vreme-too much shine. :P:D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Jaz tud večino na Petrolu pa nikoli v 35 letih, ko imam izpit n bilo težav pr inobenem ponudniku.   Tudi, če grem gledat za nazaj, razlike v porabi pri različnih skoraj ni tako, da tudi to ni faktor. Seveda primerjam standardno vožnjo in ne nekih potovalnih ekstremov, kjer je logično, da bo poraba manjša pri konstantni vožnji.   Mi je pa res nenavadno kako imajo največ za udrihat po nečem ravno tisti, ki tega ne uporabljajo. Kako za vraga vedo, da neki ne štima. To mi ne bo nikoli jasno  
    • PogiCAR ravnokar prevzel rožnato majico na italijanskem Giru!
    • MOL/INA ima menda bencin E10, ki je recimo v Nemciji praviloma cenejsi od E5 ... in je menda slabsi za bencinske motorje ...     Petrol in Shell imata zaenkrat se vedno povsod E5  ...  
    • Pa meni se zdi da ima MOL boljše gorivo kot Petrol. Jasno nimam res kakšnih tehtnih argumentov, recimo temu gut feeling 😉. Sicer bi rajši tankal pri Petrolu kot pri Madžaru, samo res mislim da ima Petrol najslabše. Je pa res, da verjetno nekaj prinese tud variacija med posameznimi črpalkami. 
    • Sem gledal zadnjič in sem bil res presenečen nad nivojem detajlov + letošnji dirkalniki...ne neki pola/pola.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.