Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Tist ko ma cajt lahka tole nardi :D majo ve? verzij dinozavrov, pti?ov,... gre se pa da se ?pila? arheologa :bravo: dobi? kocko velko tako ko za zidat, kladivce pa ?opi? :D Jz sm Tiranosaurus REX-a vzel. Dobi se se mi zdi v DZS-ju za 19.90?. Dajo ti ?e vse podatke o rexu, kviz za prijatelje, njegovo zgodovino, kje je ?ivel,... :bravo: Skratka se spla?a ?e ne za sebe pa za darilo. :D Meni je vzelo kar nekaj ur da sem izkopal vseh 15 delov, kljub uporabi faznfriferja :hohoho: (mal goljufanja ne ?kodi :P )

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se bom pohvalil ,da se mi ne da hvalit :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bi pa pohvalu uklopkota, ker se mu ne da hvalit :D:danzoman:

 

:hohoho::hohoho::hohoho::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pazi bo? pijan od CO2 he he

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekje sm videl reklamo za pivo kjer je namesto co2 Helij!!

Nekje na nem?kem programu........................to bom pa ?e jaz probal ?eprav ne maram piva!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah,..mene vreme heca,..orbi mi je dolgcajt totaln,..za laufat mi pa zdj sploh ni,...k?na skupinska vadba pa sploh ni zame,...prou pogre?am poletje k je ?e ob 5h zjutri dost svetlo pa toplo za laufat :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.