Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dons sm ?e veselo gumo menju na vouku, posledi?no zamudu slu?bo za 45 minut, morala je pa ?e zmeri, samo vouku ne vem ?e ni kej morala padla, k ma zdej gor tabular 105 nmest 205! <_<:hohoho:

 

Kaj za vraga si spet u?pi?u?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No recimo da navadno itak zamudim 25 do 30 minut, k me n? kej ne vle?e tja! <_<:hohoho:

 

No dons zutrej pa zarad te gume, je pol nastopla maksimalna mo?na gu?va, tko da tut ?e iz tega izhaja pol ta zamik! :danzoman::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pol pa vredi :bravo::bravo:

 

Si me s tistimi 45 minutami rahlo negativno presenetil in sem ?e imel v planu, da te povabim ?ez vikend, da bova na mojem avtu trenirala menjavo koles - na treh bi povadil, na ?etrti bi pa ?topala ?e ?as :lol::lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moral sem zamenjati amortizerje, pa sem se odlo?il za obnovo in nove fedre.

Rezultat? Avo je ni?ji 35mm, tr?i za 10% (amortizerji so bili prej ?isto mehki o?itno ker 10% si nisem predstavljal tako trdo :D) aja pa denarnica je oreng bolj prazna (?e bolj bi bila, ?e bi kupil nove amortizerje.

Slike sledijo. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke dec, to je morala, ?imprej ga mormo stestirat! :danzoman::P

 

Jz pa sm se dons spet z lovlenjem vlaka boriu, bo al ne bo, pa sm si govoru bo, bo, bo in sm ga res ujev, ne sam to, ?e ?aku sm cca. pou minute na Rodic! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jajca :hohoho:

 

 

 

 

no malo ?ale :D

sre?no in varno!!!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa Mare danes montiral shorshifter-ja :ouje: pravi, da je to najkraj?i kar jih je naredil :ouje:

 

Morali bi odpreti tudi temo Poto?ite se...

Hotel sem zamenjati ?portni filter z navadnim pa sem si vmes premislil. Ker se ?portnega ?e dol vzel sem ga seveda moral nazaj motirat. Ko sem se peljal nazaj mi je pa za?el avto cukat, pa zgubljat obrate tko, da sem se moral do doma 5X ustavit na odstavnem pasu sramezljiv

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.