Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ma js sm si kr TV nesla u gara?o :D sam zdj me je mami izbacila, ker je v gara?i pol miljona drv za kamin <_< tko da,.....

 

 

 

ok ok priznam :P vsak izgovor pride prou za mojo leno rit,..?e zdj se nism za?ela u?it :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally ?e smem je tukaj moj predlog. Pred vsako vadbo odstrani? vsa drva iz gara?e, prinese? televizor in ga takoj spet odnese? ter vrne? vsa drva v gara?o. Ti povem, da bo? fit v nulo brez matranja po raznoraznih napravah samo sosed te bo mal ?udno gledal - ampak tega bo? pa itak nabutala, kot sva ugotovila v enem drugem topicu. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally ?e smem je tukaj moj predlog. Pred vsako vadbo odstrani? vsa drva iz gara?e, prinese? televizor in ga takoj spet odnese? ter vrne? vsa drva v gara?o. Ti povem, da bo? fit v nulo brez matranja po raznoraznih napravah samo sosed te bo mal ?udno gledal - ampak tega bo? pa itak nabutala, kot sva ugotovila v enem drugem topicu. ;)

 

 

ma ?e bo sosed kej vidu ?ez 2m visoke ciprese,... :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti povem eno dobro igrico - lansiraj neko dokaj verjetno ?eprav izmi?ljeno vest potem pa ?akaj, da zgodbica zaokro?i in da jo dobi? nazaj od neke druge osebe.

 

Meri? ?as kroga in koliko umetni?ke svobode je zgodbica pridobila. :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne dedc, no sej ti bo pol Cenko povedu kako je blo! :bravo: :ne vem:

 

Mali, ti pa kr prid kdaj na trening, pa bo? loh mlatu, sam treba pazt da te "hru?ka" ne prlima u glavo ko se odbije! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no dubu feltne s ?trihanja :danzoman:

Barva: Metalik ?rna :jupiii::ljubezen:

Sam ?e nove zimenjake kupm pol pa gasssa po snegu (itak ga nau ?e hmal sam lepo se sli?) :D

@Grega, kje si kupu GY UG 7+, in kok so te pr?le?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit(?e je to za se hvalit),da sem v?eraj bil za razliko od ostalih sobot zjutraj v slu?bi.

Ja in kaj je to takega?,boste rekli.Ni?.Ampak zve?er sem moral it nazaj in sem bil tam do 2-h pono?i. :blink::whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.