Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Se bom ?e jaz malo pohvalil. V?eraj sem v ?ivo videl, potipal in "pre?nofal" novo Mazdo 6!!!!!! :ouje::ouje::ouje:

Kak?en je bil moj prvi vtis sem napisal v rubriko nova M6. :danzoman:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. V?eraj ?la na ogled ene garsonjere, ?ist sem navdu?ena! :jupiii: Ampak oni se bojo konc druzga tedna odlo?ili, koga bodo vzeli v flat. :blink: Upam da sem pustila dober vtis.... <_< :ne vem:

 

2. Danes grem ?e na en ogled... cena kar primerna ?e.... bomo vidl kaj bo. Dr?te pesti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj ?e ni skrivnost povej,za kako ceno se pogaja?. ;) Samo orientacijsko me zanima. :D Aja,za vtis pustit,pa je ?ist odvisno al je bil lastnik mo?ki ali ?enska,pol se pa? glede na to primerno "uredi?". :hohoho: Joke.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj ?e ni skrivnost povej,za kako ceno se pogaja?. ;) Samo orientacijsko me zanima. :D Aja,za vtis pustit,pa je ?ist odvisno al je bil lastnik mo?ki ali ?enska,pol se pa? glede na to primerno "uredi?". :hohoho: Joke.... :P

 

Sta bla oba, mo? in ?ena.

Cena ne sme presegat 350? (stro?ki included).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena ne sme presegat 350? (stro?ki included).

 

?ak,kolko pride najemnina samo me zanima?? <_< Pa to ti o garsonjeri ne? :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hecno je to, da v Dusseldorfu (tam kjer bom jaz cez 3 mesece) stanejo stanovanja priblizno isto (mogoce se manj) kot v Ljubljani...

Pravzaprav je to zalostno za LJ

 

 

s tem spodnjim stavkom ne mislim napadati nikogar, to je samo moje osebno mnenje! (da se nebo usul kak?en plaz, od u?aljenih ljubljan?anov)

 

 

Kdor je toliko usekan da si ?eli ?iveti v Lj, naj bo ?e toliko usekan pa pla?uje previsoke najemnine, predrage kave itd... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ti si ful proti LJ...

Ze Ljubljana je zalostna kaj sele ostali kraji v sloveniji...

Gres ven zvecer/ponoc pa ne vidis nobenga. Obup...

 

Ne,Kp pa ni.Odkar je Popo naredu promenado,se vsi lepo sprehajajo...in kak?nega sprehajalca celo pozna?. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, garsonjera, vse drugo (1-sobna, ali ve?) je le najemnina 350? (najceneje!).

Pri tem je pa najemnina 280? (je le 25 kvadratov)........

 

Mater,to pa so cene............. ?zmeden? V MB dobi? za 350 ? najemnine ?e 3 sobno stanovanje. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tem spodnjim stavkom ne mislim napadati nikogar, to je samo moje osebno mnenje! (da se nebo usul kak?en plaz, od u?aljenih ljubljan?anov)

Kdor je toliko usekan da si ?eli ?iveti v Lj, naj bo ?e toliko usekan pa pla?uje previsoke najemnine, predrage kave itd... :ne vem:

 

Madmax, se ?ist strinjam, sam kaj nej, k mam kle vse, fax, slu?bo, itd. Druga? bi ?la takoj k fotru v Savinjsko!!

 

Sicer pa ?ez nekaj let.... Via USA! :jupiii::ouje: Do takrat pa ?e ta bedna LJ...............

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno gledam na Ljubljano tako....

 

Zadnjih hm... 7 let sem v ljubljani,.....

 

Ko sem za?el delat tukaj sem se najprej vozil vsak dan, ampak sem hitro opazil da mi vo?nja pobere ?isto preve? ?asa in sem se odlo?il da vzamem v najem stanovanje.... NO in sem na?el na rudniku hi?o, in vzel en ?tuk v najem za 450?..... ampak s ?asom sem ugotovil da me dejansko ni skoraj ni? v stanovanju in da hodim tja samo spat.... :S

 

No zdej sem pri kolegu.... ki ima 3,5 sobno stanovanje..... pla?ujem mu samo stro?ke, kar pa je bagatela, beri pla?ujem skorej ni?..... :bravo:

 

Sem pa ?e v stadiju iskanja parcele.... ki bo pa definitivno izven ljubljane.... nekako tangiram nazaj proti primorski.... pol pa jebi ga.... pa? 45 min vo?nje vsak dan... ampak vzamem s trenutnim racionalno/neracionalnim razmi?ljanjem v zakup.....

 

Samo enkrat se ?ivi.... in v tem ?asu ho?em ?ivet kar-se-da fajn... :bravo:

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ti si ful proti LJ...

Ze Ljubljana je zalostna kaj sele ostali kraji v sloveniji...

Gres ven zvecer/ponoc pa ne vidis nobenga. Obup...

 

 

pa sej je ?e kej u ?ivljenju kot it zve?er vn, pa ?e to je zadnjih par let kar nevarno po?etje.

Druga?e pa ja, kako nebi bil proti lj, ?udovit sve? zrak, lepa narava, dobri ljudje, ki venomer radi prisko?ijo na pomo?, ni? kriminala, mir in ti?ina, nizke cene itd....

 

Gre se zato da, ne privo??im svojemu otroku za ni? na svetu da odra??a v takem okolju, kjer bo zjutraj na vhodu v ?olo pozdravljal varnostnika/ke (ko pride do tega ve? da je nekaj mo?no narobe)

 

Hey but that's just me!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.