Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ker imam veliko za kosit in sem ?e malo v letih :) sem si privo??il stroj :)

Jaz imam MTD tudi srebrno in ima prav tako vdolbino. Je pa V2 656 ccm

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in kaj je bilo?

Sicer veliko obeta, ampak obenem se pa obeta tudi veliko dela z njo, da bo svoje obete lahko realizirala.  :hohoho:

 

Naspal sem se k zmaj, kmalu odrinem na en piknik, potem do vode in popoldansko kopanje, zve?er pa na zabavo. To bo dan in pol!  :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj ni bilo ?asa, zato pa danes objavljam projekt za petek popoldne, ki se je zaklju?il 2 miniti pred polno?jo, bolj?e slike ?e pridejo.

 

 

post-3-0-17337200-1434284533_thumb.jpg

post-3-0-12786400-1434284564_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj ni bilo ?asa, zato pa danes objavljam projekt za petek popoldne, ki se je zaklju?il 2 miniti pred polno?jo, bolj?e slike ?e pridejo.

Ej....mojster Ajvar..zelo mi je v?e? ta napis na Mazdi CX5.lepo super:-):-):-).tako napis bi rabil tudi jaz na moji mazdi...zdaj ko pride v ponedeljek.se bo dalo kaj zrihtal...???lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nism vedu, al nej dam sem al v jamralnik... :D

 

dons mal ra?unu stro?ke za 323F... z moje strani je vanjga vlo?enga cca. 5700?, ?e pri?tejem ?e nakup avta 5 let nazaj pa je cifra ?e blizu 9200?... pa sm se odlo?u dat v tole temo, ker je zadeva zame neprecenljiva :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.