Skoči na vsebino

Dyno dan


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 115
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:P Edino kar se spla?a je vgradnji filter ali pa tak?en CAI kot ga je imel Zemir v SG. :rispekt:

Vsekakor bi jaz dal prednost Zemirju & Tichu, ki zagotovo nimata serijskih konjev. B) Ker ?e nas bo preve? na koncu nekateri ?e na vrsto en bomo pri?li zadeva se zna namre? kar zavle?i. Zaenkrat je za?etek ob 15ih ampak ?e nas bo kaj dosti ve? se bomo zmenili malo prej.

?e prej pa morajo potrditi datum.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P Edino kar se spla?a je vgradnji filter ali pa tak?en CAI kot ga je imel Zemir v SG. :rispekt:

Vsekakor bi jaz dal prednost Zemirju & Tichu, ki zagotovo nimata serijskih konjev.

 

A zdej bo? pa ?alil in se norca delal z na?ih kon al kaj!!! Se bova ?e ?e sre?ala!!! :hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa takoj na cesto pa preverit z G-Tech - om, pa da vidimo koliko la?e. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pa takoj na cesto pa preverit z G-Tech - om, pa da vidimo koliko la?e. :D

 

Ti pa ta tvoj G-tech. :hohoho:

 

@Klopko: Sva se sre?ala danes po slu?bi, lep ?tevec ima?. :P

Torej zaenkrat iz Nissan foruma smo trije resni kandidati (ok en je tako-tako)

Datum in ura ?e vedno veljata, 27.7.07 ob 15ih ?e nas bo (pre)ve? se bo kolega zadnji dan zmenil za kak?no uro prej o ?emer vas bom sproti obve??al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se norca dela??

?e meri? do 60mph ti najprej utripne ta ?tevika. Potem ima? to mo?nost, da zavira? do ni?le in ti obenem meri ?e 60mph-0. Druga mo?nost je da pospe?uje? na 402 metra in nadaljuje? vendar se meitev do 60 mph (97km/h) ne shrani.

 

Ugotovitev: 6,9 je tvoj pospe?ek do 100 km/h oziroma bolj to?no do 60 mph.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men ga posod za kk dan, mam sam eno piko baj :policaj: - pa bl mav pik u glav :ouje::hohoho:

 

S tem postom si to tud dokazal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo updejta::

Iz Nissan foruma So trije kandidati + jaz + Marko... Temu dodamo ?e 3 Mazda?e in nas je 8. Ni ve? prostora, zaenkrat je konec prijav.

Ampak vseeno prosim za ponovno potrditev vseh treh, da smo 100%. ?e nas bo res 8 bo cena max 20? kdo ve, mogo?e ?e manj. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo updejta::

Iz Nissan foruma So trije kandidati + jaz + Marko... Temu dodamo ?e 3 Mazda?e in nas je 8. Ni ve? prostora, zaenkrat je konec prijav.

Ampak vseeno prosim za ponovno potrditev vseh treh, da smo 100%. ?e nas bo res 8 bo cena max 20? kdo ve, mogo?e ?e manj. :bravo:

 

No mene lahko tudi ra?unate!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.