Skoči na vsebino

Manjava xenon ?arnic na Mazdi 6


Priporočeno sporočilo

hm,,...a ?e ti povem da je lan na Rakitni Yavarye pogledu pod pokrov in reku da bi 2x dobr premislu ?e bi ?ou not tla?t xenon,..to kej pomaga?

 

ok,..sj vem da ne,..sam mi je dolgcajt :D

 

 

Se mi zdi, da je o tem neki ?e napisan v eni temi... Baje se da, ampak se ful zajebava?...

Po moje je najbolj? kar na servis peljat.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da je o tem neki ?e napisan v eni temi... Baje se da, ampak se ful zajebava?...

Po moje je najbolj? kar na servis peljat.

 

Ma ja , saj ve? kako je to .... dr?i? v roki dve novi ?arnici, havba je odprta, lu?ke so na "dohvatu ruke", ampak je premal placa za roko notr stla?it... pol pa rata? rahlo jezen, ker v?asih si lahko pol avta sam popravil, danes moram pa menjavo ?arnic opravit na servisu :angry::angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja , saj ve? kako je to .... dr?i? v roki dve novi ?arnici, havba je odprta, lu?ke so na "dohvatu ruke", ampak je premal placa za roko notr stla?it... pol pa rata? rahlo jezen, ker v?asih si lahko pol avta sam popravil, danes moram pa menjavo ?arnic opravit na servisu :angry::angry:

 

Ja res je to glupo. Mam idejo. Moje roke so bistveno manj?e od tvojih :hohoho: in ?e ve? kako se to naredi, lahko to narediva konec tedna :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je to glupo. Mam idejo. Moje roke so bistveno manj?e od tvojih :hohoho: in ?e ve? kako se to naredi, lahko to narediva konec tedna :jupiii:

 

:D nima? tako majhnih rok... razen ?e pozana? kak?nega dve leti starega otroka, ki je bolj spreten s tehniko ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D nima? tako majhnih rok... razen ?e pozana? kak?nega dve leti starega otroka, ki je bolj spreten s tehniko ;)

 

 

Bo Alja? zrihtal... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja res je tko!!

Milim da je tu potebna man?a roka za zamenjavo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je slu?ajno kdo to ?e po?el ali vsaj videl v ?ivo. Placa je namre? tako malo, da bi moral verjetno oba ?arometa ven pobrat? :ne vem:

 

A ti je kaka crknila al bo? dal kake bolj?e noter?

Original so baje noter Philipsove.Vsaj tako sem prebral.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Philipsove so notri... je pa tako, da je ena starej?a od druge in zato svetita vsaka z malo druga?no barvo - ena bolj na belo, druga pa je malo bolj zeleno modra.

 

In katera ti je osebno bolj v?e??

Ker sem nekje prebral,da ?e so preve? bele je slab?i efekt(na?e o?i niso navajene na preve? belo svetlobo).

Kolko °kelvina bo? dal noter in kolko pride stat ena?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,..ti js montiram? sej sm tehni?n tip,..sm sestavla orbija,..pa ne ni se podru ?ez pet minut, pa tud ?ez pol ure ne :D

pet let je pre?ivu u enmu kosu :P

 

Objavljena slika

 

Valjda,?e pa ti stoji kot vsem,ki so ga kupli zapra?en v kakem kotu. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In katera ti je osebno bolj v?e??

Ker sem nekje prebral,da ?e so preve? bele je slab?i efekt(na?e o?i niso navajene na preve? belo svetlobo).

Kolko °kelvina bo? dal noter in kolko pride stat ena?

 

Pri tem modelu ?arnic je pa? tako, da s ?asom (uporabo) spreminjajo barvo in ?e ?arnic ne menja? isto?asno se potem zgodi, da ima avto u?ke razli?nih barv.

 

Mi je pa vseeno kolk kelvinov so, samo da svetijo enako.

 

Sem pa ?arnice kupil pri Mateju, ki jih tudi ponuja na tem forumu v oglasih in cena je bila 70? za par.

 

Boss,..ti js montiram? sej sm tehni?n tip,..sm sestavla orbija,..pa ne ni se podru ?ez pet minut, pa tud ?ez pol ure ne :D

pet let je pre?ivu u enmu kosu :P

 

Objavljena slika

 

Hvala Ally ampak, kljub temu, da ima? priro?ne ro?ice mislim, da so vseeno prevelike, da uspe? zadevo zamenjat - vsaj brez razstavljanja avta ne. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

A je slu?ajno kdo to ?e po?el ali vsaj videl v ?ivo. Placa je namre? tako malo, da bi moral verjetno oba ?arometa ven pobrat? :ne vem:

 

?e ima? medvedjo ?apo kot jaz raje ne probaj, ker bo? zgubil ?ivce. Odbija? je dol v 10-minutah, pol gre lu?ka ven kot blisk in menja? ?arnico kot gospod, ni? ne zlomi?, prihrani? ?ivce in na koncu koncev tudi ?as. Pa ne pozabi izklopiti lu?i pred menjavo, da ne bo? svetil kot xenon :D !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? medvedjo ?apo kot jaz raje ne probaj, ker bo? zgubil ?ivce. Odbija? je dol v 10-minutah, pol gre lu?ka ven kot blisk in menja? ?arnico kot gospod, ni? ne zlomi?, prihrani? ?ivce in na koncu koncev tudi ?as. Pa ne pozabi izklopiti lu?i pred menjavo, da ne bo? svetil kot xenon :D !

 

No ?e si pa vzame? 15 minut cajta pa ni treba ne odbija?a in ne lu?i dol ?rufat, ampak jo lepo zamenja? brez razstavljanja avta, ok na desni strani mora? odmaknit posodo za pranje ?arometov 1 min dela - 2 vijaka. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj vsem je to ful enostavno, kaj pa ?e bi kake slike gor nalimal, da bi blo tud nam z medvedjimi ?apami bolj enostavno... :(

 

Lahko se dobiva pa ti jih jaz zamenjam, pa ma? mir, prakse mam pa ?e kar nekaj. :D

Pa tiste grde rumene pozicije ti tud spotoma zamenjam. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko se dobiva pa ti jih jaz zamenjam, pa ma? mir, prakse mam pa ?e kar nekaj. :D

Pa tiste grde rumene pozicije ti tud spotoma zamenjam. :D

 

Hvala se bom spomnil,ko mi bodo crknile,pa ne bo ve? garancije! :P Zaenkrat ?e delujejo, pozicijske sem pa sam zamenjal, tko da so zdaj ledice notri :bravo: Aja moram sliko menjat...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadevo imam ?e osvojeno, tako da ni panike. :bravo:

Pa so tudi druge preverjene varijante od tam opisnaih. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Državni proračun, policaje sem imel v mislih, ker se bo malo hitreje peljal s tem RS-om.... 👍😉
    • Verjetno držijo cesto kot pes ježa. 😊 Mehke so pa  najbrž kot prvi dan. 
    • Mogoce res ni, ce zelis z njim dirkat (legalno ali ilegalno)… za normalno, niti ne toliko “desusovsko” voznjo pa je cisto OK?.. Sem zadnjic imel nadomestno Mazdo 2 (skoraj novo) od Interclass-a… in v prometni pise, da ima bogih 66 kW…. Pa sem se zacuda tudi lahko cisto spodobno peljal  … Res pa je, da ko bi rad malo bolj na hitro speljal, ne da kaj dosti od sebe  …
    • O tablicah...en moj sodelavec,je kupil S-Maxa...in se je hvalil,da je žena hotela imeti na tablici vrtnico...čisti Ljubljančan,in sta posebaj šla v Gorico po tablico🙄    Sem mislil,da se zajebava...pol pa vidim da je res... Ma enim pa res manjka kak kolešček😂....po drugi strani pa...še vedno boljše kot KP🙄😊😂😉
    • Sem malo pogledal pri C-Maxu...so letne že 6 let stare🧐...prej ko je bil edini avto,sem menjaval na 3 leta,sedaj pa k ga samo žena vozi... Naročil Dunlop Sport Maxx RT 205/55 R16 91Y pr. Grošu...72€/kom-lepa cena😃👍  Da bo žena lahko varno vozila. Če bodo tudi te zdržale 6 let...pol bo pa avto (2006 letnik) tudi počasi za odpis....ali pa tudi ne...bomo videli🙄  Naslednji teden dobijo,pa da vidim,k prvič kupujem pri Grošu.   Bo treba tudi zimske...septembra bodo tudi že 6 let stare🧐
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.