Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Mslim, da so na?i ko?arkarji zaslu?il vsaj to, da odpremo novo temo.

 

Glede na ?tiri zaporedne zmage in to dve taki s tesno kon?nico bi rekel, da so zreli za polfinale. Vendar odlo?ilna bo predvsem ?etrtfinalna tekme.

 

Pred tem igrajo ?e dve tekmi drugega kroga. Zdaj bo zvenelo ?udno vendar si ?elim, da vsaj eno od teh dveh izgubijo, ker ?e je treba kak?no izgubiti pol naj bo ena od teh, ki nimaj nobenega ve?jega pomena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vem....po moje je pa tak,da ?e bojo meli svoj dan lahko premagajo bilokere,?e pa bojo meli slab dan,pa lahko tudi z vsemi zgubijo. :whatever: Tak da po moje vseeno kere dobijo,?e ho?ejo bit prvaki morejo itaq vse premagat. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

allyssa tebi so treningi najbrz ful hudi, kjer ima vsak po (vsaj) eno zogo

 

Labi, kok bi ji blo pol ?ele u?e? tekmovanje u metu trojk, ko je tok ?ov, d ?e tekmovalc ne ve, kero nej zagrab in ?utira! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to ni bila tekma to je bilo razbijanje nemcev. Saj sem si ?elel zmage samo ob taki razliki me je podzavestno strah, da ne bi slu?ajno greben?ki preve? zrastli.

 

Sicer si vsi igralci zaslu?ijo maksimalno pohvalo za zavzeto obrambo in soliden napad.

 

Zadnja tekme drugega kola proti Litvi na?eloma ne bo odlo?ala o ni?emer in se zna zgoditi, da bo to ena taka "lagano opu?tena" tekma. Samo, da se ne bo ta spro??ena situacija nadaljevala v ?etrtfinalu, ker takrat se bo ?ele videlo iz ?esa so na?i narejeni. ?e tam ne pokleknejo potem je vse mogo?e... tudi evropski naslov. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne boj,mesarsko klanje.....te besede so na?i ?e preve? resno vzeli! :hohoho: Svaka jim ?ast res. :rispekt: S tako igro lahko pade tudi Litva,pa kaj Litva,vsi lahko spu?ijo,hehe! :jupiii: Pa tak,ko je reko moderator na Radiu City,Dejan Vedlin (verjetno ga ne?tajerci poznate iz Reporterja Milana ;) ) ,namre?,da je ?as,da se jim ma??ujemo ne samo za poraz v Beogradu,ampak tudi za 2.svetovno vojno...... :lol: Pa ?e res smo se jim. :P;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, kon?no da bo ko?arkarska reprezentanca izkoristila potencial posameznikov. ?e ?e, me je prej ?udilo kako niso prej "nikamor" pri?li. Ker na papirju so bili sami majstri in so se jih ostali pred prvenstvi kar bali, v praksi pa bolj malo pokazali. Res sem vesel, da grejo ko buldo?erji/kombajni - meljejo vse kar jim pride pod roke. tako da GREMO NA?I!!!! :danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako se igra za nacionalne barve,da grize? parket,?e je potreba. :rispekt: Ne pa,da paradira? gor in dol in gleda?,?e te bo opazil kak tuj meneger.

Kon?no ekipa,ki diha kot eden in so kot buldo?er,ki se ne ustavi.

 

Res,vsaka ?ast. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Grke moremo ju3 zgubit z Litvo,ker so 3.v skupini,Hrvati pa 4,tak da.....kaj pa vem,vseeno bi blo lep?e met same zmage. ;)

 

Seveda se ra?una na to,da bodo Grki premagali Portugalsko,?panija pa Izrael,?e ne bo tak,bodo dolo?ene spremembe. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.