Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Meni pa ni jasno kako lahko en ?lovek ki v svojem ?ivljenju ne dela druzga kot igra ko?arko, trenira 2x na dan, ima tekme vsak vikend (eni celo med tednom(NBA)), je za to pla?an milijone, pa nemore v petih minutah odigrati ene same akcije ki bi jo zaklju?il z ko?em. Sramota

In ko da? pet takih ljudi na kup dobi? slovensko ekipo.........pa to je neverjetno!

Tako butastega poraza ne pomnim (vsaj ne v ko?arki).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,pa smo tam,kot ponavadi. :( Ne vem,al nas imajo za norca,al pa ne smejo zmagat. :ne vem:

Ker to,kar so naredili zadnji dve tekmi,ni za nikamor.

Vse,kar so prigarali v prej?njih tekmah,so v dveh dneh z lahkoto zapravli.In verjetno bodo ?e jutri zgubili in namesto,da bi jih z fanfarami pri?akali na Brniku,bodo pri?li sklonjenih glav domov. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne morem bit ve? tiho no.....to,kar se dogaja na?i reprezentanci na zadnjih 2. tekmah,pa je res znanstvena fantastika! :angry: To se lahko naredi po moje samo na?i ekipi!! :vskalo: Ker samo Slovenci so v vseh ekipnih ?portih na koncu brez "?ivcov"! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeeeeeeee s5 smo zugbl .....................to mi deliii :hohoho:

 

 

?ist BV vse skup :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je!!

 

 

Sej jaz pa sm ob gledanju tekem poslu?al biv?e bee pop -Ne sekiraj se :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mali obli? na rano - premagali Francoze in si zagotovili 7. pozicijo, ki avtomati?no vodi na naslednje EP in v dodatne kvalifikacije za olimpijado. Vsaj cilj je bil izpolnjen in mo?nost za nadaljevanje.

 

Je pa zanimivo, da so recimo Hrvatje s ?estimi porazi in samo tremi zmagami mesto pred na?imi, ki so imeli 6 zmag in samo 3 poraze.

 

To marsikaj pove, ?e posebej, ker ima lahko ekipa samo en slab dan (Litva) pa je izlo?ena v boju za naslov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh beda use skupi, res ?alostno kako so vodil za 16 pik nedoug pred koncem! <_<

 

Pol pa ?e komentator, ki je biv spet v stilu: "niti potres nam ve? ne more ..." :(

 

Pol pa ?e u finalu so zmagal Rusi, k sm jasno za doma?ine naviju! :ne vem:

 

@Boss, ampak hrvati pa mislm d so mel kr bistveno te?jo skupino kokr mi, tko da je posledi?no ve? porazov!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,lahko bi blo bolj?e,lahko pa tudi slab?e. :whatever: So pa pokazali,da znajo igrat ko?arko in na tem je treba gradit za vnaprej. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako zdesetkane ekipe pred prvenstvom nobeden ni jemal preve? resno tako, da iz tega naslova so izpolnili ve? kot vsa pri?akovanja. So pa javnosti ob za?etnih uspehih preve? zrastla krila ampak vseeno sem na koncu zadovoljen saj so se vseeno zbrali in premagali francoze ter ohranili mo?nosti za OI. :bravo:

 

Nikakor Hrvati niso imeli te?je skupine je pa njihova skupina imela veliko bolj?i termin tekem. Saj so med ?etrtfinalom in polfinalom imeli cel dan odmora na?a skupina pa je morala igrati polfinale takoj naslednji dan. Zato so ?kripnili Grki, ki so imeli izredno te?ko tekmo, da so se sploh prebili preko na?ih. Ravno tako so Hrvati namu?ili Litvance in tudi tam ni dosti manjkalo na presene?enje.

 

Naslednji dan so bili tako Grki kot Litvanci skoraj brez mo?i in prav videlo se je, da se vle?ejo po igri??u. In zato je na koncu izgledalo, da je bila grupa z ?panci in Rusijo toliko mo?nej?a.

 

Pa ?e ena zadeva je na katero smo se skoraj ?e navadili in nam niti ni preve? ?udno. Sojenje. Tukaj nas sodniki po pravilu zapostavljajo in ?e si pogledamo samo obe tekmi s Francijo in ravno tako tekmi z Gr?ijo in drugo z Nem?ijo nam je lahko prekleto jasno, da ?e bi bilo sojene enakovredno za obe ekipi, na?i ne bi izgubili niti tekmo z Gr?ijo, niti drugo z Nem?ijo in tudi prva proti Franciji bi bila veliko bolj prepri?ljiva.

 

Tako pa bomo vedno morali igrati ?e proti sodnikom. Za primerjavo si lahko vzamete finalno tekmo med Rusijo in ?panijo, kjer sodniki skoraj niso nasedali teatralnim vlo?kom ?pancev, ki na terenu delujejo kot ene navadne padajo?e pi?kice in njihovi "nastopi" ter konstantna prerekanja s sodniki zgledajo za bruhat (zgled so zgleda fuzbalerji). ?e bi se na?i tolk prekregal s sodniki bi bili na eni tekmi ?e vsi izklju?eni zaradi tehni?nih napak.

 

Mislim, ?e je to ko?arka pol jo prec neham gledat in bil sem nadvse zadovoljen, da so jim Rusi zabili kol v tiste napihnjene arogantne riti saj si ?panci nikakor niso zaslu?ili niti naslova niti finala - s tako pussy igro pa? ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako pa bomo vedno morali igrati ?e proti sodnikom. Za primerjavo si lahko vzamete finalno tekmo med Rusijo in ?panijo, kjer sodniki skoraj niso nasedali teatralnim vlo?kom ?pancev, ki na terenu delujejo kot ene navadne padajo?e pi?kice in njihovi "nastopi" ter konstantna prerekanja s sodniki zgledajo za bruhat (zgled so zgleda fuzbalerji). ?e bi se na?i tolk prekregal s sodniki bi bili na eni tekmi ?e vsi izklju?eni zaradi tehni?nih napak.

 

Mislim, ?e je to ko?arka pol jo prec neham gledat in bil sem nadvse zadovoljen, da so jim Rusi zabili kol v tiste napihnjene arogantne riti saj si ?panci nikakor niso zaslu?ili niti naslova niti finala - s tako pussy igro pa? ne.

 

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - sm mislu d so mel Hrvati te?jo skupino u smislu ?lanov te skupine, se prav ?panije, Rusije in Gr?ije, mi smo mel npr. samo Litvo od "tahudih" :danzoman:

 

P.S. od vseh grkov tkt u dvorani mi je bla najbl simpati?na una blond navija?ica, k je bla obdana s samimi divjaki in je bla zgleda tut snemalcu ok! :D:ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - sm mislu d so mel Hrvati te?jo skupino u smislu ?lanov te skupine, se prav ?panije, Rusije in Gr?ije, mi smo mel npr. samo Litvo od "tahudih" :danzoman:

 

To ti misli?, da so hudi... ?pance ob pravem sojenju na?i lahko premagajo kot tudi Ruse, Grkom pa se je vse poklopilo v fini?u tekme - rahla zbeganost na?ih, nekaj sumljivih (vsaj trije ali ?tirje nedosojeni favli nad na?imi igralci) sodni?kih odlo?itev in neverjetne zadete trojke, ki so jih grki metali skoraj iz obupa.

 

Saj ne da bi branil na?e ampak nobena ekipa (niti Rusija) ni bila toliko bolj?a od drugih, da bi si avtomatsko zaslu?ili naslov - odlo?ale so zgolj malenkosti tako bi lahko bili prvaki tudi Litvanci (samo en poraz!!!!), kot tudi ?panci (?e bi jim v finalu sodniki pomagali ;) )... v ta krog pa sodijo vsaj ?e Grki, Hrvati in Slovenci kot pogojno tudi Nemci in mogo?e ?e Francozi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - ?e se spomnem tekme z Gr?ijo, na?i so bli kot razbita ?reda, podajal so Grkom ?oge, in to Lakovi?, Smodi? in ?e kdo, ?e najbol se mi je dopadu tkt Ra?o, k je biv res borben in pa Dragi? - iz tega mulca bo ?e neki, tadva sta bla tko kot da igrata va?ko tekmo - brez ?iv?nosti oz. vsaj le-ta ni imela posledica - vidnih! :bravo::rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je ... samo super je igrat obrambo, kjer lahko tol?e? po rokah nasprotnikov, sodnikova pi??alka pa mol?i, a ne. Lakovi? je recimo tako zajebal dve ?ogi, ko so ga v avt porinili in da ne bi prestopil je vrgel ?ogo naprej, kjer so jo prestregli Grki.

 

?e dobro, da smo pri neuspehu na?ih vsaj malo bolj prizanesljivi kot recimo Hrvati, kjer potem sledijo taki izpadi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kdor danes ni gledal tekme Olympia-Olympiacos je veliko zamudil

 

Take igre in take anga?iranosti igralcev ?e nekaj ?asa nisem videl. Tudi katastrofalni met za tri te ob taki obrambi in razigranem napadu ne more pokopat.

 

?e bodo tako igrali naslednji teden bodo Smodi? & Co. od?li iz tivolija praznih rok :hohoho:

 

Go Olimpija GO :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bodo tako igrali naslednji teden bodo Smodi? & Co. od?li iz tivolija praznih rok :hohoho:

 

 

:bravo::ouje::ouje::ouje::ouje:

 

In tako se je tudi zgodilo - CSKA je ostal praznih rok... Olimpija jih je premagal s fanati?no borbo, ki je ?e presegala tisto iz prej?njega tedna. Nora tekma, lahko re?em ena izmed najbolj?ih, ?e ne celo najbolj?a v zgodovini Tivolija.

 

Bravo Olimpija - tako se igra ko?arka.

 

:rispekt::rispekt:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor danes ni gledal tekme Olympia-Olympiacos je veliko zamudil

 

Take igre in take anga?iranosti igralcev ?e nekaj ?asa nisem videl. Tudi katastrofalni met za tri te ob taki obrambi in razigranem napadu ne more pokopat.

 

?e bodo tako igrali naslednji teden bodo Smodi? & Co. od?li iz tivolija praznih rok :hohoho:

 

Go Olimpija GO :ouje:

 

Boss, vidm di si spet mav ?logarske ?ilce pokazu, madona a ti kej tacga je? al kva! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, vidm di si spet mav ?logarske ?ilce pokazu, madona a ti kej tacga je? al kva! :ne vem: :hohoho:

 

Ah to ni ?e ni? - kolega je dopoldne pred tekmo napovedal, da se bo Huki?u strgal in da bo dal Milko s prodorom v zadnji sekundi ko? za zmago. ?zmeden??zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.