Skoči na vsebino

Košarka


Boss

Priporočeno sporočilo

Ja,samo na ?alost je tak,da ko igrajo proti nam,se ponavadi njihova statistika spremeni za 100%,seveda njim v plus..... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,samo na ?alost je tak,da ko igrajo proti nam,se ponavadi njihova statistika spremeni za 100%,seveda njim v plus..... :(

 

saj tega me je strah... oni imajo tudi neke neporavnane raćune z nami, ko smo mi ?li na svetovno oni pa so ostali doma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam, da ne zato ker so skalkuliral, da je bol? dobit Grke :whatever:

 

Jutr bo pa krasen petkov ve?er...

Nobene beybe... Kokice, pir in basket :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,pa mamo Grke. ;) (?eprav bi raje Grkinje :P ) Samo sn vedno bolj zaskrbljen.....namre? v?eraj niso igrali na nivoju prej?nih tekem,sploh ne tiste z Nem?ijo.Se res,da je Litva bolj?a ekipa od Nem?ije,samo vseeno se mi zdi,da se jim v?eraj ni vse "pokloplo". :whatever: Upam,da se jim bo ju3 spet. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da vidmo kako bo dons! :danzoman:

 

Mam ob?utk d bomo jutr ?e iskal izgovore, kok nas je sudja ocuriv itd. No ?elim si tega vsekakor ne, tko da upamo na zmago, upam d jih nav trema ubila na?ih! :ne vem: :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tekma bo ?olski primer kako izgubi? dobljeno tekmo... kako lahko naredi? na koncu toliko napak in kako nasprotnik zadene vse po spisku.

 

Pa?, nismo ?e zreli za najbolj?e ?tiri v Evropi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( ej pizda res dobljeno tekmo gremo zgubit,se zdaj ne morem verjet,ko jebe grem :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.