Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Zdej ko mam spodoben PC, sem spt za?el ?pilat Shogun 2.

 

Alexander, Cezar, Napoleon, Ghengis Khan majo samo sre?o, da sem se tok pozen rodil.... ne bi oni sfolgal mojih epskih taktik. :D

 

Tripa me na polno pri tem ?pilu, driblat mal diplomacijo, in potem ?tudiratt taktike v epskih bitkah.... zan? pono? nisem spal, ko sem ?tudiral vse mo?ne taktike. sramezljiv:blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tripa me na polno pri tem ?pilu, driblat mal diplomacijo, in potem ?tudiratt taktike v epskih bitkah.... zan? pono? nisem spal, ko sem ?tudiral vse mo?ne taktike. sramezljiv:blush:

 

Prvi Shogun Total war je edini ?pil zaradi katerega sem ?el spat ko je za?el kikirikati petelin in sploh nisem opazil koliko je ura. "Samo ?e to sezono, ah dajmo ?e tole bitko, mah tole morem prestaviti, da ne pozabim jutri..." ?zmeden? Prvi? in zadnji?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jest sem cel zasapn zdej, spet se je Shogun zavlekel.

 

Glih je pozna ura in gre najbolj za nohte, pa je treba ?e to krizo re?it, pa to bitko spelat....

 

Sam kok je fajn, ko ti uspe eno fajn bitko zmagat, ko ima nasprtnik ve? in bolj?e enote, jaz pa le, kot bi rekel Wilde, only my genius!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

V GT5 je lep?i avto pa mislim, da imam celo dve ali pa mogo?e 3. Ena je serijska (?eprav japonska verzija po perfomansah nekje na ravni "na?ih" 2.5 V6) ena je pa navita na ene 210hp. Tko za foro. :hudicek:

Pa ?e solidna predstavitev avta je. :bravo:

 

Vidim, da bi rabil PS3 priklopiti na PC pa snemati kake scene. :bravo: Aja pa mislim, da imam nekaj strani nazaj v tej temi prilimano fotko svoje 323F.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

citiram iz predstavitve: "It was more fun to drive than many sports cars. The fact that Mazda introduced a sports sedan of this quality in the mid 90's when Honda was dominating in compact sports models, is a notable fact to bear in mind.

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Naklju?no padel mimo enega Mazda?a (Jo?a?)

Objavljena slika

RUF se v bistvu super pelje ko se navadi?, kar je razvidno iz fotke

Objavljena slika

Impreza 22B res leti, temu jaz re?em "ljubiteljsko vo?ena Impreza"

Objavljena slika

Lep detajl Impreze

Objavljena slika

Igra?a z namensko podrtimi kolesi

Objavljena slika

Ki ima legendarne feltne (pazite detajle!)

Objavljena slika

Pa ?e en izlet v London

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

evo ?e par fotk iz enga drift game-a, ki sm si ga downloadu u?eri :) (se ?e vnaprej opravi?ujem za slabo kvaliteto slik, bo naslednji? bolj?e ;))

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

fino ogreti diski :hudicek:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

pa ?e mal mazdojcev :D

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

izgleda kot, da bo crash :zvizga:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

ampak je ?lo lepo mimo :hudicek:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?e tri tedne in si bomo verjetno ogledali kar tri, mogo?e ?tiri lokacije iz Gran Turisma 5. :jupiii:

 

Tole vasico, Arhweiler:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Spali bomo v tem hotelu v ozadju in se furali po tej pisti, jaz celo s prakti?no istim avtom:

 

Objavljena slika

 

Obenem si bomo verjetno ?li ogledati ?e Spa Francorchamps (stran oddaljen 130km):

 

Objavljena slika

 

Teoreti?no bi se lahko ustavili ?e na kavici/Red Bull-u v Red Bull Hangarju v Salzburgu:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A na dopust tud hodi? v igrici? :jezicek:

 

Nisi dobro prebral a? Sicer pa enim vsak vikend isto morje, prikolica (pa ne samo zato ker je nimamo ampak ker nas pa? ne gane), in bahanje na forumu z vremenom drugim pa? raje enkrat na leto kaj njim zanimivega. :aaaaa: Kako bi pa bilo, ?e bi bilo vsem ista lokacija za dopust zanimiva? Gu?va ane?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi dobro prebral a? Sicer pa enim vsak vikend isto morje, prikolica (pa ne samo zato ker je nimamo ampak ker nas pa? ne gane), in bahanje na forumu z vremenom drugim pa? raje enkrat na leto kaj njim zanimivega. :aaaaa: Kako bi pa bilo, ?e bi bilo vsem ista lokacija za dopust zanimiva? Gu?va ane?

 

joke stari...

 

brez skrbi, nismo zape?karji ?e to misli?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozi kdo iRacing http://www.iracing.com/.Na SloRacing portalu imajo organizirano MX 5 prvenstvo.http://www.slo-racing.com/index.php/forum/67-iracing-mazda-mx-5-prvenstvo/.Za GT5,moj nick pantlar62.

Virtualno ne vozim ze dooolgo.Za?el sem z Grand Prix Legends,http://www.youtube.com/watch?v=cYNytizUJV8&feature=related,zasvojen do konca :zvizga: , GTR, GT 3,4,5, netKarPro in nazadnje iRacing.Sedaj ?akam http://www.assettocorsa.net/?lang=en.

Symon, lepe fotke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.