Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

"Bogomoljka" je za moje pojme ful predraga <_< Ceneje ?ez pride?,?e kje preko ebaya nabavi? s po?tnino vred :D Ne vem, kako je z igrami za PC, vem pa za ps2, k ti cola za 6+ let staro rabljeno igro ca. 16? :vskalo: ?isti rop :angry:

 

eh za PC so ?ist pocen, ?e po trgovinah se pol za slabih 5? prodajajo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh za PC so ?ist pocen, ?e po trgovinah se pol za slabih 5? prodajajo

 

In to nove :P Sam za pc nisem tok na teko?em ?e nekaj let,ker se mi nesmiselno zdi na vsake dve let komp strojno upgrejdat, da bi mi nov ?pil kolkr tok normalno delu...mi konzola slu?i temu namenu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to nove :P Sam za pc nisem tok na teko?em ?e nekaj let,ker se mi nesmiselno zdi na vsake dve let komp strojno upgrejdat, da bi mi nov ?pil kolkr tok normalno delu...mi konzola slu?i temu namenu :P

 

zdej so PC ma?ine ?e tolk napredovale, da ne rabi? pogosto nadgrajevat, js mam zdele ?e 2 leti isto ma?ino, pa ?e nso nardil tajga gejma, da mi ?e nebi vse na full delal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam pa ?e skor 4 leta star laptop pa mi ?e marsikaj ne dela ampak se ne sekiram ker imam PS3.

Imam pa Turion 64 2.0Ghz, 4.0Gb rama, 256Mb Ati Radeon Xpress in 240Gb diska kar mi ?isto zadostuje za brskanje po netu, urejanje besedil in ?pilanje pasejanse. :P

 

Spet imam polno hudih fotk (Miate in nove Mazde 6) iz GT5, smo ne bom te?il z njimi. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam pa

Athlon X2 250 (3.0GHz) tega bo najbr? treba enkrat zamenjat

4GB rama

grafa radeon HD4870

 

mislim, da bi ?e mogu en ?as bit mir :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam pa

Athlon X2 250 (3.0GHz) tega bo najbr? treba enkrat zamenjat

4GB rama

grafa radeon HD4870

 

mislim, da bi ?e mogu en ?as bit mir :)

 

 

To pa te?ko verjamem, da ti na taki konfiguraciji dela vse na high....lahko kak?ne nezahtevne igre.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam pa

Athlon X2 250 (3.0GHz) tega bo najbr? treba enkrat zamenjat

4GB rama

grafa radeon HD4870

 

mislim, da bi ?e mogu en ?as bit mir :)

 

A AMD ?e obstaja ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A AMD ?e obstaja ?

 

absolutno, ?e od Athlona 1800+ sm skos na AMD-ju :)

 

To pa te?ko verjamem, da ti na taki konfiguraciji dela vse na high....lahko kak?ne nezahtevne igre.

 

ja nvem, tist kar js nabijam dela vse (po ve?ini so to dirka?ine :))

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

absolutno, ?e od Athlona 1800+ sm skos na AMD-ju :)

ja nvem, tist kar js nabijam dela vse (po ve?ini so to dirka?ine :))

 

AMD 1X in NIKOLI VE?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem ga videl sem ga enostavno mogel kupiti pa ?eprav samo zato, da vidim kako izgleda ta tank s spojlerjem v Monaku. Eno rezultat. :lol:

Objavljena slika

 

IS200 sem (ponesre?i) obrnil za 360° stopinj potem pa ?e oddriftal po treh kolesih naprej. :hohoho::rulam:

 

Mazda 6 na Kapellbr?cke (Lucern v ?vici).

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Ker Mazde 3 MPS ni sem iz navadne 23S naredil fejk, dal ?pero, turbo kit, ?e par predelav in avto kar fajn gre. Ena pozerska iz ve?nega mesta.

Objavljena slika

 

Greh bi imel, ?e ne bi dal ?e teh fotk. Red Bull Hangar v mestu soli, Salzburgu.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

In ?e za vse, ki so navdu?eni nad zgodovino, Abbey of San Galgano. Srednjeve?ke ru?evine iz Italije.

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noro, zadnje 2 fotke sploh ne zgledajo kot bi bil game

 

AMD 1X in NIKOLI VE?.

 

js nism mel nikol nobenih problemov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noro, zadnje 2 fotke sploh ne zgledajo kot bi bil game

js nism mel nikol nobenih problemov

 

Jaz sem se pa 2x nategnu zato, ker je bil pocen... ?e osel nisem, ker baje gre ta samo 1x na led. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se pa 2x nategnu zato, ker je bil pocen... ?e osel nisem, ker baje gre ta samo 1x na led. :(

 

ok, tist ko je bil pocen je mel za en klinac osnovno plato (mi smo 1800+ dobil z neko QDI plato), vrjame? al pa ne, ko so iz?li XP-ji smo jih sprobal, in ni noben game delu, smo dal nazaj gor millenium je spet delal, ko ?us.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js nism mel nikol nobenih problemov

 

 

Jst tudi zaenkrat ne. Ko kupujem gledam price/performance-in ?e dobim amd-ja za 30% ceneje, je pa za 15% slab?i od intela potem vzamem AMD. Eni pa gledajo samo ime...

 

pa smo skoraj pri bencin vs diesel..... :P:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon: to je noro. kak gfx chip ma ps3 not? pa kako native resolucijo?! ni mi jasno da na PCu ni take grafike...

sicr je res ganz neu frisch spil ampak vseeno. dvomim da bo NFS:Shift2 tok dobr.

 

CPU 3.2 GHz Cell Broadband Engine with 1 PPE & 7 SPEs

Memory 256 MB system and 256 MB video

Graphics 550 MHz NVIDIA/SCEI RSX 'Reality Synthesizer'

 

Prednost konzol je, da ne rabijo v ozadju nobenega zahtevnega OS, no vsaj ne takega megalomanskega kot so Windowsi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst tudi zaenkrat ne. Ko kupujem gledam price/performance-in ?e dobim amd-ja za 30% ceneje, je pa za 15% slab?i od intela potem vzamem AMD. Eni pa gledajo samo ime...

 

pa smo skoraj pri bencin vs diesel..... :P:P

 

Trenutno laufam i7 in ne dojemam dovolj hitro, ker tole pa res trga gate.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon: to je noro. kak gfx chip ma ps3 not? pa kako native resolucijo?! ni mi jasno da na PCu ni take grafike...

sicr je res ganz neu frisch spil ampak vseeno. dvomim da bo NFS:Shift2 tok dobr.

 

Sej to je ?ist odvisno od razvijalca, kolk se bo spu??al v detajle in sam izgled igre. So pa? omejeni z mo?jo konzole in sku?ajo ?im ve? izvle?t iz nje. To poliphony digital (GT5) obvlada in res konzolo priganja do zadnjih atomov mo?i :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ucer kupu volan od thrustmasterja ferrari za 50?

in je noroooooooo :D res je da nima sklopke menjalnika... sam vazn da ni tipkovnca

(pa ne odlomt kj prevec dnarja za ta jajca k se res ne splaca)

 

aia a igra kdo Grid? mam pr driftu rekord ene 70mio :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ucer kupu volan od thrustmasterja ferrari za 50?

in je noroooooooo :D res je da nima sklopke menjalnika... sam vazn da ni tipkovnca

(pa ne odlomt kj prevec dnarja za ta jajca k se res ne splaca)

 

aia a igra kdo Grid? mam pr driftu rekord ene 70mio :P

 

pol ?e kr dr?im rekord z viperjem 112.8mio :D

 

kaj pa rFactor kdo???

 

 

Mal komentirajte vo?njo ;) Nobenega DSC, TC, ABS, LC,... ipd sranja ukloplenga... Sej se vid da je avto vsepovsod ?e da? prev? gasa al pa kuplungo zajebe? pa ne doda? dost gasa ko kolesa zabremza... Sej sm se fajn za?altav v ogrevalnem krogu :blush:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.