Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

Sam sem bil nor na USAF, ko je pripla ven. Kupil sem Logitechov Top Gun joystick in ?pilal do bridkega konca joysticka, ko mi je pade dol z mize. :( Od takrat naprej letal??in ne ?pilam ve?. Edina sanjska ?elja je ?e to, da bi se res v ?ivljenju enkrat peljal 1 mach z kakim lovcem ampak kot sem napisal, to so sanje. :P

 

Prej bo? na kak?nem dirkali??u dosegel bolj adrenalinske Gje :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edina sanjska ?elja je ?e to, da bi se res v ?ivljenju enkrat peljal 1 mach z kakim lovcem ampak kot sem napisal, to so sanje. :P

 

Ne vem Symon ampak, a ti bi se s kak?nim lokalnim lovcem (?lanom zelene bratov??ine) res rad peljal s hitrostjo enega macha. :hudicek:

 

 

 

No ja sej na poti iz gostilne zna biti vo?nja z lovcem vsaj tako adrenalinska kot z letalom. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem bil nor na USAF, ko je pripla ven. Kupil sem Logitechov Top Gun joystick in ?pilal do bridkega konca joysticka, ko mi je pade dol z mize. :( Od takrat naprej letal??in ne ?pilam ve?. Edina sanjska ?elja je ?e to, da bi se res v ?ivljenju enkrat peljal 1 mach z kakim lovcem ampak kot sem napisal, to so sanje. :P

 

moje sanje so pa vo?nja s temle 1 mach :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Standard, copy/paste avto iz GT4

Objavljena slika

?e en copy/paste, na ringu ampak ker mi je lih v?e? avto:

Objavljena slika

Toliko dima lahko za sabo pusti samo Nissan :P

Objavljena slika

M3 CSL na doma?em terenu:

Objavljena slika

Premium (high poly) Silvia S15 in C4, ki ga je odneslo iz proge medtem ko je moj (B-spec) ?ofer oddriftal mimo njega. Priceless! :bravo:

Objavljena slika

Premuim Sunburst Yellow Miata NA 1.6

Objavljena slika

?e enkrati isti avto pred kavarno v neki lepi alpski de?elici:

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je, saj je logo v zgornjem desnem kotu. Je pa premium model (?isto realisti?en model z zmodelirano notranjostjo) z dodatnim wingom zadaj in spredaj sem montiral karbonski podalj?ek. Mogo?e nekega dne bo ?la gor ?e karbonska hauba ali pa kak?ne druge feltne ?eprav so te ?isto OK. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V slu?bi mi ne odpre. :blush: ?e je to un ?uden duhec na Nordschleife pono?i sem ?e videl. Pa? manj?i hro??ek v sicer zame lepi grafiki.

 

Aja in GT5 ima fajn funkcijo. Vsak uporabnik se mora registrirati in ko ima? rojstni dan dobi? avto istega letnika kot si sam. Jaz sem dobil Forda RS200 l84. :jupiii:

 

V?eraj pa je pri?el popravek, ki omogo?a po?kodbe v online na?inu, zaradi ?esar se mul?ki, ki so navajeni voziti ob ograji hitro sami eliminirajo. Eni pravijo, da si ?elijo po?kodbe v single player ampak ob umetni inteligenci, ki te na vsake toliko ?asa kam zrine je tako kot je kar ok. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol ja dobro je parkiral. :bravo: Nesre?e v tem ?pilu so vedno sme?no nerealne.

 

BTW a ima sploh kak Mazda? ta ?pil? ?e ima naj me doda za prijatelja, moj vzdevek je Symonsi84. ?e pa kdo ravno kupuje mu pa za za?etek kariere ?enkam 323F V6 Type R. :bravo:

 

Evo mene :bravo: Sm si ga u?er ubodu :D Sam prvo moram HDD zamenat (bogih 40 GB za en ornk 500 GB disk), poj bomo pa in?taliral... Bi te dodal, pa nimam priklopa na net :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ko bo? imel net me dodaj. :) Pa ?e preko neta bomo dirkali. :bravo:

 

?aki mal, ne ?tekam. Kaj zdej se da ?e prek PS-a prek neta ?pilat (mater sm za cajtom, se vidi, da nism nikol uporablu konzol :P)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki mal, ne ?tekam. Kaj zdej se da ?e prek PS-a prek neta ?pilat (mater sm za cajtom, se vidi, da nism nikol uporablu konzol :P)

 

Jap, si pa res mal za cajtom; ?e s ta staro ps2 si lohk kruzu po netu :bravo::P:D Dej pa skor lohk brez problema tut na ps3 nabija? MP :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, si pa res mal za cajtom; ?e s ta staro ps2 si lohk kruzu po netu :bravo::P:D Dej pa skor lohk brez problema tut na ps3 nabija? MP :harhar:

 

Mah kaj ti js vem, nism nikol uporablju konzol :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja volan bi tudi jaz imel ampak pomoje bom raje v Cliota vlo?il ta denar. :P

 

Moj mat oran?en GT-R spec-V, karbonska hauba pa ?e nekaj karbonskih dodatkov, BBS litke. ?al barva ne pride do izraza ker je na TV zaslonu ?isto druga in moram ?e na?tudirati sistem. :D V glavne predstavljajte si to barvo ampak bistveno bolj ?ivo. :P

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok kar se volana ti?e za 110? dobi? od trustmasterja s sklopko, gasom, bremzo pa sekven?nim menjalnikom dost dobro zadevo (za pc) tut un momo ni slaba zadev?na.

Tale GTR se mi pa kr dopade (morm prznt da je GTR nekek moj sanjski avto (jeb? por?eje in podobno sranje)) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.