Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

kaj zaj si na?timal ..............si skrekal................dela al ne?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

delaaaaaaaaaaa :bravo::bravo::bravo: sem ?e mal obra?al pa avto stolko :danzoman:<_<

 

No vidi? da gre sam ?e ?e? :D

 

 

ja potegne? ga z neta in to je to! :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja potegne? ga z neta in to je to! :D

 

To je ?e najla?ji del posla ampak kje dobiti cajt, da vso poplavo ?pilov sproba?:

 

V zadnjem mesecu so nas zasuli Bioshock, Half Life 2 episode two, Crysis, COD4, Painkiller, Fear, Blacksite Area 51, Gears of War, Jericho, Soldier of Fortune Payback, Alpha Prime, Race 07, Time Shift, Empire Earth III, itd.

 

:o

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moji prvi vtisi so ?e kr isti :P gajba za japke :hohoho: drga? je pa pomoje finta v tem da avto zrihta? do max. :ne vem: bomo vidl :P zaenkrat mam stage 3 turbo, stage 2 brembo bremze, 3cm ni?ji avto, felge druge, spredno masko mal po?timano za bolj?o aerodinamiko, spojler zadaj,... pa ?RNE barve je.... pa MAZDA je.... RX-8 JE :bravo::danzoman:

 

trenutno vozim okol 423bhp stroj, se bo pa kmal spremenil ko dam stage 3 ma?ino not, nitro, pa ga spustim na stage 3 fedre pa kolektorje pa auspuhe zamenjam pa en aerodinami?n bodi kit dam gor, pol ko bo pa dnar pride pa ?e drivetrain, transmision,.... velik dela :D sam ?e vedn nabri?em une plymuth cude iz B razreda kamer sem tudi jaz padel po prese?enih 400bhp :blink::P cude majo pa skor vse tam okol 700bhp tko da :rulam:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo malo update-a :D Ninja ne znoret od navdu?enja :hohoho: kot sem ?e rekel da se mi je zdel da je treba avto zrihtat da nea bom furu gajbice okol... dr?i :jupiii: avto je naliman na ceste in na ovinke ko pjanc plota :mi pijemoo: nora igra sploh drag ko mi mustang gre kr na zadne pa prefura 1/4mile v 9.12s :blink::ouje: morte igrat sam mal mi je ?al k ni freeride-a :(

 

Mogo? posnamem kaj z Frapsom, dam na youtube in bote vidl kok se npr. mazda 3 sport obna?a ko ma okol 500 hr?kov :D To je ta na sliki spodaj (?rna) B)

 

Objavljena slika

 

Tole se da dobit od mazde:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

To so pa mi iz kariere:

 

 

 

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil trainer za 99.999.999$, neomejeno nitra, avto se ne razbije, za?ne? in kon?a? eno dirko (ni mus da si prvi --> jz sm bil zadni pa ti napi?e dominated)... :bravo:

 

?e kdo rabi objavim tuki gor file :P

 

 

BV to ni pol point igranja!!!

 

A pri sexu bo? pol tud kakega poklical da jo zrihta na polno ti pa jo potem na koncu samo z kovtrom pokrije?!!!!

 

 

?lovek treba se sam pomatrat malo :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kr zgovarji se dej!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

this is not funy!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( v moji mapi naredo totalko :( komi nakraspam dnar za imprezo pa da jo zrihtam pol se pa edn cepec spomne sred proge na bremzo postavt jz pa direkt odzad v njega, rollover pa pristal ob cesti + TOTALLED <_<:( kk naj zdej popla?am mi tut ni jasno :P:( markerjev ni ni? ve?, mam pa ?e en avto za grip z khmm... 216bhp in si lahka glih k...c z nm obri?em :angry: ta igra je kruta :ph34r:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.