Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

?e ne bo? ?paral z La?kim,ti jo prinesem na piknik. :D

 

Z La?kim ne bom ni? ?paral, samo na piknik ne morem prit... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja,se res,tebi datum ne ustreza...... :whatever: Ja jaz ti jo zrihtam,ti pa si najdi ?as z familijo pa se oglasite kaj. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja,se res,tebi datum ne ustreza...... :whatever: Ja jaz ti jo zrihtam,ti pa si najdi ?as z familijo pa se oglasite kaj. ;)

 

 

Super! Zmenjeno! HVALA!!! :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pa kolko mi je znano tudi GTA 4 za PC takrat pride. ;)

 

tak hiter :vesel::huh: ponovadi so iz?le kako leto do leto in pol po izdaji za PS konzolo, tko da sm jo pri?akoval v obdobju med drugo polovico 2009 in proti koncu leta 2009 :)

 

 

EDIT:

Following our report earlier on the official release date for the console version of GTA IV, French website Jeux Expo has set a date for the PC version...

 

...and that date is October 2008!

:jupiii::danzoman::ouje::rispekt::vesel::cheers:

 

?E NEKI NOVGA :D

 

Iz gtainside

 

Grand Theft Auto IV will be released for PC on 21st November in Europe, Rockstar announced today.

 

Pleasantly, that's just a few days after the PC version arrives in North America on 18th November.

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ja ,GTA je legndarn ?pil, NFS je pa tut zakon, do zdej je bil najbolj? Most Wanted

 

trenutno pa Racedriver GRID restura :P ?e jo kir ma se lohk zmenmo za kak ?pil prek neta ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ja ,GTA je legndarn ?pil, NFS je pa tut zakon, do zdej je bil najbolj? Most Wanted

 

trenutno pa Racedriver GRID restura :P ?e jo kir ma se lohk zmenmo za kak ?pil prek neta ;)

 

se strinjam s tabo :bravo: drga?e pa grid sm mel pa sm formateru... ga morem nalo?it na novo pa lahka gremo :rispekt::ouje:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno pa Racedriver GRID restura :P ?e jo kir ma se lohk zmenmo za kak ?pil prek neta ;)

 

Sn ga ?e obrno. ;) Dobra zadeva ja. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sn ga ?e obrno. ;) Dobra zadeva ja. :bravo:

 

Ja res je dobra samo obvezen volan!!!Sem jo pa igral dokler mi ni ?el ra?unalnik po gobe <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da tut vi igrate raznorazne dirka?ine.

 

Tut jst v?asih ?vicam doma na stolu in na?igam raznorazne, najraje simulacije ...

 

Najve? ?pilam Richard Burnsa, LFS (itak upalena :bravo: ), Rfactor in podobno.

 

Pred kratkim sem vozil ?e na starega dobrega wingmana Formua GP, sedaj pa sm si privo??il nekaj malo novej?ega in izpopolnjenega. Neznosno sem pogre?al sklopko in menjalno ro?ico. :D

 

Vse je dobro, edino moti me ker nimajo vse igrice mo?nosti menjave posameznih brzin. (Richard Burns recimo)

 

Tko, da ?e slu?ajno kdo premi?ljuje o menjavi mu lahko priporo?am:

 

https://www.inet.se/bilder/6200861/logitech...acing-wheel.jpg

 

naslednji? na sre?anje prnesemo prenosnike pa nardimo LAN party? :P

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da tut vi igrate raznorazne dirka?ine.

 

Tut jst v?asih ?vicam doma na stolu in na?igam raznorazne, najraje simulacije ...

 

Najve? ?pilam Richard Burnsa, LFS (itak upalena :bravo: ), Rfactor in podobno.

 

Pred kratkim sem vozil ?e na starega dobrega wingmana Formua GP, sedaj pa sm si privo??il nekaj malo novej?ega in izpopolnjenega. Neznosno sem pogre?al sklopko in menjalno ro?ico. :D

 

Vse je dobro, edino moti me ker nimajo vse igrice mo?nosti menjave posameznih brzin. (Richard Burns recimo)

 

Tko, da ?e slu?ajno kdo premi?ljuje o menjavi mu lahko priporo?am:

 

https://www.inet.se/bilder/6200861/logitech...acing-wheel.jpg

 

naslednji? na sre?anje prnesemo prenosnike pa nardimo LAN party? :P

 

rfactor z modi itaq zmaga :rispekt:

 

ti si si pa kr g25ko privo??il :bravo: jz mam pa wingman formula force pa sem prec zadovoljen z njim. mogel sem samo konektor?ek za na xp-je naredil ker uradno ne lavfa pod xp-ji ampak sam pod 98ko :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da tut vi igrate raznorazne dirka?ine.

 

Tut jst v?asih ?vicam doma na stolu in na?igam raznorazne, najraje simulacije ...

 

Najve? ?pilam Richard Burnsa, LFS (itak upalena :bravo: ), Rfactor in podobno.

 

Pred kratkim sem vozil ?e na starega dobrega wingmana Formua GP, sedaj pa sm si privo??il nekaj malo novej?ega in izpopolnjenega. Neznosno sem pogre?al sklopko in menjalno ro?ico. :D

 

Vse je dobro, edino moti me ker nimajo vse igrice mo?nosti menjave posameznih brzin. (Richard Burns recimo)

 

Tko, da ?e slu?ajno kdo premi?ljuje o menjavi mu lahko priporo?am:

 

https://www.inet.se/bilder/6200861/logitech...acing-wheel.jpg

 

naslednji? na sre?anje prnesemo prenosnike pa nardimo LAN party? :P

 

 

kolk si pa dal za njega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.