Skoči na vsebino

Male mazda drivers...


KAALman

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 321
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

NE, sem dal tanartavecjo k sem jo najdu :P

 

Lej stric ?e nima? manj?e pol prosim, da jo prej maredu po?lje? da ti jo zmanj?a, pol pa jo nalima? na forum.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej stric ?e nima? manj?e pol prosim, da jo prej maredu po?lje? da ti jo zmanj?a, pol pa jo nalima? na forum.

 

OT --> zaka ti vsakmu stric re?e? :hohoho: k si mi tedi napisu za piknik sm mislu da se je en zmoto pol pa preberem do konca pa vidm da je zame :D:P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeeej modeli dajte vsaj slike pravilno obrnit, ker nekateri ne morejo rotirat monitorja za 90 stopinj in si lahko zlomijo vrat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eeeej modeli dajte vsaj slike pravilno obrnit, ker nekateri ne morejo rotirat monitorja za 90 stopinj in si lahko zlomijo vrat.

 

sam res ne :hohoho: nimajo vsi lcd-ji mo?nost obra?anja za 90° :hohoho: men se je vrat skor zvil :ph34r:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slika odstranjena,zadeva re?ena :P

 

Lej ne me narobe razumet, samo prosim ?e so lahko pravilno obrnjene. Obrne? jih lahko z windovs picture in fax wiewer.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.