Skoči na vsebino

vetrobransko steklo


Priporočeno sporočilo

V de?ju prakti?no ne vidim ni? iz avta, ker mi brisalci ve? odmagajo kot pomagajo.sm probu zamenjat brisalce, mal pomagal, ampak ni neke ful vidne spremembe.probu sm s stelexom pucat, z vitrexom, danes sm se spravu nad ?ajbo z nitro razred?ilom, ampak ?e vedn mi sam ma?e in ma?e.

 

help me

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Same shit :(

 

 

Tudi meni se dogaja tako!

Ampak s tem da menjam brisalce na 2 meseca, v eno stran lepo v drugo pa zamegli!!

 

Mel ?e 3 vrste brisalcev,prav tako brisal ?ipo z vsemogo?im in ni nevem ka?ne izbol?ave!

Rane x-a pa se mi ne da mazat gor (je morda tudi to vzrok?)

 

Je morda preslaba vzmet ki ti??i metlice na ?ipo???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drga?, rain-x sm sam enkrat do zdj mazu gor, pa ni ni? kaj ?ude?no deloval, sploh mi ni voda dol tekla, ampak se je ?e bol gor primla :blink:

 

prepo?asi vozi? :hohoho:

 

Ne resno, voda pri rain-x ?iba dol samo takrat ko gre? nad 80km/h. Pri ni?jih brzinah pa brez brisalcev pa? ne gre.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prepo?asi vozi? :hohoho:

 

Ne resno, voda pri rain-x ?iba dol samo takrat ko gre? nad 80km/h. Pri ni?jih brzinah pa brez brisalcev pa? ne gre.

 

verjemi da ne vozim prepo?asi, sm ?e sli?u to za rain-x da ?ele nad 80 pomaga, men ne pomaga niti nad 200
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmmm.

Glede na to da delam na raznih topilih:

 

Aceton ki ni masten ni spucal ?ipe,nitro ni? pomagal,90% etanol nima u?inka,toluen sploh ne vse brez uspeha!

Meni je rain X dobro del samo .....................se mi ne da ga namazat,pa ?e vreme je bedn.

 

Imam pa sedaj valeo-tove metlice in je zadeva taka kot je :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali perete avto v avtopralnicah,tam ponavadi dodajo vosek,da se voda la?je spere,poiskusite odstraniti vosek s ka?nim topilom,mislim,da je glavna te?ava prav v tem,

 

perem ga v ro?ni avtopralnici z avto?amponom, spiram pa z destilirano vodo, tak da pomoje ni to krivo. ?e ma tolk ljudi te?ave s tem, je ?e ?ajba kriva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

?e kdo najdu re?itev za to :whatever: ?

 

Na nobeni Mazdi do sedaj ta problem... :ne vem:

a ste fantje iz Krskega al kaj? Pa je problem res zunanja stran al enostavno klime ne vzgete na sipo (z zunanjim krozenjem zraka)....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikol ?e imel problemov z meglenjem stekla za brisalci :harhar: , vedno pa pravim bolje megla na steklu kot v glavi. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... vedno pa pravim bolje megla na steklu kot v glavi. :D

 

A to velja za tiste, ki imajo meglenke pri?gane v LJ, poleti, na son?en dan, ob 15 uri? <_<

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to velja za tiste, ki imajo meglenke pri?gane v LJ, poleti, na son?en dan, ob 15 uri? <_<

 

Tudi in pri temperaturah nad 25 stopinj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi in pri temperaturah nad 25 stopinj.

 

Te osebki so pa mo?gansko zaslepljeni. ?e nima meglenke spredi-zadi mu ne stoji....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz tega lahko sklepamo, da so meglenke afrodiziak :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.