Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ker je po?asi moja mazdica ?e malo stara ?e en cajt gledam mazde 3 in naletim na tole, ki je za svoj letnik,opremo ipd. 1A nakup, http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2195821# Pridem tja v soboto ob 09:30 in mi jo en ata spele pred nosom :whatever: , ?e ?ez okno se je potem drl prodajalcu da jo v ponedeljek kupi 100% :ne vem: :whatever: tale avto je bil prodan v treh dneh.

 

Hja,drugi? pa takoj pot pod noge in kaparo v ?ep za sigurnost. :D ?e te nek avto zanima,ne sme? ?akat. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e pa dns al pa najkasnej jutr ne po?lm nekoga direkt nazaj u rodilne organe, pol pa tut ne vem <_<:blink:

 

Zdej mam 3-mese?no poskusno dobo, no in tista ?enska ki me uvaja je pravi intelektualni biser, pol cajta je odsotna, ostalih pol ko je tuki, mi pa narobe razlaga, tko da bi tut tkt raj vidu da je neb blo!

 

Pol pa sm zdej mal gledu program kaj bi jz mogu znat po ?estih tednih, pa vidm, da mam ?e zdej 3 tedne zaostanka v znanju, skratka slabo se mi pi?e, mamujijebm! :whatever::ph34r::o

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tista ?enska ki me uvaja je pravi intelektualni biser

 

 

Hehe... a si ji konkurenca pa te proba zjebat?

 

:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist mo?n tole okrog konkurence. V dr?avni upravi bi bilo ?e ?udn, ?e bi bli odnosi normalni in fer :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EVO! Ogla?at se mi je za?el sprednji desni le?aj! Mater mu ...

In zdej se vsak dan vozm 50KM stran na ?iht in morm poslu?at v levih ovinkih WUUUUMMM ... :angry:

 

Ma kdo kazga na zalogi?

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne spla?a se rabljene noter dajat

 

Za vse stvari to ne velja ve?........ :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U Duhcovem prtla?niku sm na?u napol odprto buteljko Terana, ki sem ga tovoru u?eri s sabo, ko sm biu z eno ma?ko zmenjen, da mal proslaviva pretekli praznik, no in pri tem je pa sre?a v tolk, da se je fla?a skor do konca odprla, lih za las pa da se ni, mamumujebm, to bi pa biu svinjak pol zadaj, litr rde?ga vina!!! <_<:o:vskalo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no Ninja pa skupi jamrejva :(

 

mislm,..sej so ku?ki,..ampak ne ku?ike,..oz so od sumljivih ljudi, k so bli v aferi da prodajajo bolne ku?ke,..

 

in raj sploh ne grem gledat, ker vem da se mi bojo reve?i zasmill,..in ga bom sigurn uzela,...

 

?MENT! :(

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ?e o psih govorite,pa jamrate......,mi dobimo zaj v slu?bi psa.....kao dru?abno bitje. :D Kak bo to zgledlo,pa pojma nimam. Pa da ne govorim,kaj bo pol z vsemi ma?kami,ki jih je polno okoli na?ega doma. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raj ne riskirat. Ker potem bo samo huj, ker nikol ne ve? kaj se lahko zgodi.

Lej tuki ene ?ist male sve?e klik. Cortki mali :rolleyes:

 

 

:( ampak kdo hudi?a da psu ime coctail??? Sej vem da bi me kdo zdle skalpiru,..ampak resni?no ne dam 1200? za rodovnik :whatever:

 

P.S.: ?e usakih 15min gledam ?e je k?n nov oglas, sm ?e obsedena a ne? ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( ampak kdo hudi?a da psu ime coctail??? Sej vem da bi me kdo zdle skalpiru,..ampak resni?no ne dam 1200? za rodovnik :whatever:

 

P.S.: ?e usakih 15min gledam ?e je k?n nov oglas, sm ?e obsedena a ne? ?zmeden?

 

Sej tisti na bolhi so zdej ?e kar 1300?... :rispekt: tistemu, k ma tok dinar, da jih bo kupu.

Nekje na HR jih majo za 400? klik

 

In ne, nisi obsedena. Sam ku?ka bi mela. Jest te razumem :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.