Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sranje je na Dolenjskem, Dravskem Polju, ?tajerskem,.. :(

 

Pizda, kadarkoli se ta butec od Rodeta prmaje v Slovenijo imamo sranje... kak?en zakon al pa kar v ustavo moramo zapisat, da mu je prepovedan vstop v dr?avo. grrrr :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tukaj se dejansko vidi, kako smo majhni... ena vremenska motnja na teden, pa nam stol?e ve? kot polovico dr?ave, in nekaterim ?al uni?i vse za kar smo/so trdo garali :(

 

http://www.mojvideo.com/video-neurje-po-sv...462ae1a82d0cb29

 

tale, ki je bla "na dohvat ruke", na sliki je med manj?imi, za ve?je nisem nesel glave stol?t

post-11-1218862322_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al morem pojamrat, da sem danes zjutraj pri?el iz morja ter na?el pravi kaos. "Prestrelana" streha na hi?i, na gospodarskem poslopju ter okrasna drevesa skoraj brez listja.

na kvadratni meter salonitk so min 3 za pest velike luknje, tak da delam ?e od kar sem pri?o domov pa do zdaj. Samo na strehi hi?e se do zdaj porabo 12 750mll piksn purpene. Za rezervo pa je ?e cerada pripravljena.

Ko bom kaj poslikal prilepim tukaj.

 

To pa je snemal brat med samim dogajanjem:

http://sl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=563350

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda, kadarkoli se ta butec od Rodeta prmaje v Slovenijo imamo sranje... kak?en zakon al pa kar v ustavo moramo zapisat, da mu je prepovedan vstop v dr?avo. grrrr :angry:

 

Boss, ne tako grdo o na?em gospodu kardinalu :rispekt: . Takoj tipkovnico v ?egnano vodo!

Sicer obstaja velika verjetnost, da Rodetu gor prist ne rata, ?e pa ?e bo kdaj v nebesih, bo mogo?e zrihtal, da vsaj cerkve ne bodo potrebovale strelovodov :vesel: .

 

Ko je pred mesecem pri nas pet bramakov samo malo privzdignilo, sem se kar zamislil. Te?ko si je predstavljat kako zgleda, ?e ti uni?i kompletno streho nad glavo. Upam, da zadeve ?imprej sanirate.

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majka, pri cca. 220 (po ?tevcu) me je s Seliko sliku radar med obemi izvozi za Celje, tko je biu uvod v na? internacionale izlet! :ljubezen:<_<:hohoho:

 

U kolkih dneh loh pr?akujem slikco? :D :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majka, pri cca. 220 (po ?tevcu) me je s Seliko sliku radar med obemi izvozi za Celje, tko je biu uvod v na? internacionale izlet! :ljubezen:<_<:hohoho:

 

U kolkih dneh loh pr?akujem slikco? :D :ne vem:

 

sicer ne vem, kak hitro bo? dobil portret, ampak, se lahko prepira? pol, da ti avto tolk pa res ne gre :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh to se je tko sme?no dogajal, razni kamioni so mi skoz pot zapiral, pol pa ko se je zadeva osvobodila, sm stisnu kokr je ?lo, pa glej ga zlomka u uni gnili ki?ti lih rde?a lu?ka notr! :bravo::P

 

Se pa sicer zana?am d ?tevc la?e k svina, tko mi vsaj ho?jo povedat une obcestne meritve, kjer so nora odstopanja! :D<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ze pri tem: ti garmini tud lazejo glede hitrosti ne?

Ker nekak ne morem verjet, da je pogresek stevca relativno majhen??

 

Baje,da je le-ta pri M6-kah res majhen?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ze pri tem: ti garmini tud lazejo glede hitrosti ne?

Ker nekak ne morem verjet, da je pogresek stevca relativno majhen??

 

Pri men je recimo 110 na ?tevcu 104-105 po GPS-ju.

 

 

Borut, mislim, da je skrajni ?as, da si nabavi? Garmina in POI to?ke gor al pa da za?ne? voziti bolj zmerno.

 

Priporo?am drugo re?itev ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej lih to je smeh, ko me samo vsake tolko prime da ga "spiham" <_<:D

 

Je pa tko, ?ez naselja ne grem nikol ve? kot 60, kar pomen v praksi mogo?e 55 max, ob toleranci zihr! :ne vem:

 

Sicer pa kazn gor, kazn dol, ?e prepre?jo kak?no nesre?o, pol res :rispekt: , ker kake nesre?e sm pa u?eri vidu ko sm se vozu iz Gradca prot Celovcu, to je pa ?iva groza, najprej v nasprotni smeri, sred avtobana rmen helikopter, tik zravn njega pa 2 avta na strehi prevrnjena, pa ?e cev kup zaletenih, verjetno v naletu od zadaj. :blink:

 

Pa se pelemo ?e ene 20 km, pa vidm Megana CC-ja, ki je prebil ograjo, na zunanjem delu, pa se je nakak pod njo zasidru, to pa tko da mu je streho komplet od?agal! :whatever:

 

Mal za tem, sm skor nabasu neke kanistre, verjetno prazne, ki so enmu Romunu padl s kasona, matr vola jz bi mu tako kazn nalimu, da bi vidu svojga boga in to u Eurih! :rozico::policaj::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupim nov bat, dam gor rabljen OK cilinder pa mi staro ?plinto zakahla pa spet vse zariba <_<<_<<_< zdej gre pa blok narazen, vse spucat pa 70cc kit gor in konc muske :P:D dober da me je to pri?lo okol 50? da nisem novo kupoval :lol:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da ?e jz malo pojamram.....ni lih novo...pa vendar...jz jadram po hrva?kem morju...doma pa to?a tol?e avto...ki je bil ravni 4 mesce nazaj lepo popravljen nazaj(ne posojat avta mlajsim bratom).....zdaj pa morem do 22 na tehni?ni....je pa pred tem potreba ?e ?ipo zamenjat ki je po?ena.....mmmmmmmmmmmmm...se pravi dat 400? za avto ki ni kaj vreden vec..... :mi pijemoo:

 

No poleg ucenja pa danes delam se do 19tih...tko da sprejemam obiske:).....B&O Ljubljana...

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je s temi uporabniki MAC-ov :ne vem: Vsak k pokli?e najprej pizdi pol pa ?ist vsak pove da ga je ta IBook pri?el ?ez 1.500?.

 

Pa pizda, a jim ni jasno, da mi dol visi kolk je on prepla?al ta kup?ek elektronike. Zarad mene je lahko dal tud 10k? al pa 400?, pa kaj pri?akujejo, da se jim bom klanjal, al kaj?

 

Resno se vidi, da je to za veliko ve?ino samo en statusni simbol ve?... ni va?n, ?e ga ne zna uporabljat, sam da misli, da je cool pa da se lahko hvali kolk to stane- prekleta patetika.press

 

:angry:

 

 

 

 

sorry, vsem lastnikom teh napravic na na?em forumu - tole ni letelo na vas ampak na teh 5 bebcev, ki so me klicali v tem tednu in sem moral 5x poslu?at isto zgodbico za lahko no?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.