Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

:(

 

 

Zaj sn pa najebal.....bom mogo na roke me?at! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ammm,ne bi glih reko no. <_< ?e bi bil moj sre?en dan,ne bi rabo it na ?iht,pa ti ne bi rabla it na ?iht,pa bi bla zaj lepo oba doma v postli! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e malo,pa bomo zaklu?li,da je delo ena brezvezna obveza v na?em lajfu! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm na lastnem vouku izkusu, kok resno so vzel svojo slu?bo :policaj: na Jel?anah, to je blo pa noro, sm moru it vn iz vouka, pa prtla?nik, pa kr neki mi je premetavu robo, pa gospodi?no opazvou! <_<:hohoho:

 

Par urc kasnej pa isto, v malo manj?i meri, pol pa ?e jasno k mam totaln svinjak zadi, pa navrh usega rokavice in ?elado, pa spet vpra?anje, ?e se grem pretepat s Hrvati al kva! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm na lastnem vouku izkusu, kok resno so vzel svojo slu?bo :policaj: na Jel?anah, to je blo pa noro, sm moru it vn iz vouka, pa prtla?nik, pa kr neki mi je premetavu robo, pa gospodi?no opazvou! <_<:hohoho:

 

Par urc kasnej pa isto, v malo manj?i meri, pol pa ?e jasno k mam totaln svinjak zadi, pa navrh usega rokavice in ?elado, pa spet vpra?anje, ?e se grem pretepat s Hrvati al kva! <_<:hohoho:

 

 

eee Borut, vid? ?e bi se za sosednji prehod odlo?il bi lahko namesto vsega tega kak?no rekla ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa definitivno ne grem. Me ?e zdej strese, sam da pomislm na to :D

 

pejt na strojnistvo...

kot punca (edina) bos najlazje naredila (ker ti bojo fantje pomagali za mal pozornosti)

perspektive je pa kar dost potem...

lahko bi izbrala smer letalstvo pa si pol pilotka :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pejt na strojnistvo...

kot punca (edina) bos najlazje naredila (ker ti bojo fantje pomagali za mal pozornosti)

perspektive je pa kar dost potem...

lahko bi izbrala smer letalstvo pa si pol pilotka :)

 

Pozabil si omenit,da strojni?tvo ni glih tako,da ga naredi? z levo roko. :P Je kar zahteven...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil si omenit,da strojni?tvo ni glih tako,da ga naredi? z levo roko. :P Je kar zahteven...

 

ja to sem kar na lastni kozi ugotovil :vskalo:

sam kot punca ji bo lazje (beri: fantje se bojo tepli zanjo in ji bojo naredili vse domace naloge, projekte, seminarje, itd itd :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to sem kar na lastni kozi ugotovil :vskalo:

sam kot punca ji bo lazje (beri: fantje se bojo tepli zanjo in ji bojo naredili vse domace naloge, projekte, seminarje, itd itd :) )

 

Ja,tudi sam sem se martral z strojni?tvom. :D Samo,nismo imeli nobene punce vrazredu...je bila pa v sosednjem in je bila res,kot ti pravi?-cesarica. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka teletina se voz po cestah, mal prej pred trgovino na velkem parkingu se mav pelem, pa dam pol use smerokaze, pa ?akam deklino da uleti u voz, no in se en zadi naserje, pa najprej ful blenda, pa mu ka?m da naj gre mim, da ma placa tok da bi loh ?lepar ne sam mim pelu ampak obrnu mim mene, pa mi za?ne piskat, pa sm ga sam poslou direkt u pićko materino, ker druga? itak ni zastopu! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.