Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ma ja bomo vidli...lezim v istem polozaju cel cas...

5 let nazaj sem mel podobno (neki je z mojim hrbtom, isijas, zivc se je zapletel nekje pri hrbtenici, ampak ni tako bolelo kot zdaj...)

Imam pa nov rekord iz postelje do wc-ja: cca. 5 minut...Kripl GT :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ma ja bomo vidli...lezim v istem polozaju cel cas...

5 let nazaj sem mel podobno (neki je z mojim hrbtom, isijas, zivc se je zapletel nekje pri hrbtenici, ampak ni tako bolelo kot zdaj...)

Imam pa nov rekord iz postelje do wc-ja: cca. 5 minut...Kripl GT :)

 

Ja,?e je kak ?ivec,si nabavi antinevralgin(mast,ki pomaga pri ?ivcih,revmi in bole?inah na splo?no).Deluje preverjeno,samo ne glih takoj.Pa ?aj?ka mora? pit veliko. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja bomo vidli...lezim v istem polozaju cel cas...

5 let nazaj sem mel podobno (neki je z mojim hrbtom, isijas, zivc se je zapletel nekje pri hrbtenici, ampak ni tako bolelo kot zdaj...)

Imam pa nov rekord iz postelje do wc-ja: cca. 5 minut...Kripl GT :)

 

Labi a si hotu na fitnesu naresti vtis na k?no mi?ko, si pove?al kila?o pa te je zategnil.. :blink: Hrbet je jeba ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ves, da tam ni nc misk...same neke starke

pa res sumim fitnes...gademit

 

...to zato ker hodi? zjutraj ko imajo penzionisti cajt, popolne se pa kej najde :)

No sej nekatere kar napredujejo, se pozna na ritkah, hehe.

Jah na fitnesu si hitro kej nategne?,sam tako to je. Bo? pa zdej mal ve? po?ivu pa mal ve? ?evapov pojedu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

aaa, c'mon no...pa sej to je kot scenarij za film :(

 

Mi pa nikakor ni jasno od kod poledenelo cesti??e ... de?ja ?e nekaj ?asa ni bilo niti temperature niso tako nizke, da bi zmrznilo ?e posebej, ker so bile dnevne temperature med 15-20°C... Tukaj nekdo nesramno la?e oziroma spet nekaj prikrivajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne vem, kam drugam naj napi?em, pa bom kr pojamru mal....

 

Pr mehaniku dans vidu en fini avto? na prodaj...Honda Accord, 2.2 ma?ina, dizl, letnik 2004 mnde ma prevo?enih pod 100000km, za 15000?.

 

Pa je tko fajn lep avto, dab ga kr mel...

 

Kaj pravite, ne glede na to, da je pa? Honda...je za ta dnar al ne?

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaa, c'mon no...pa sej to je kot scenarij za film :(

 

Mi pa nikakor ni jasno od kod poledenelo cesti??e ... de?ja ?e nekaj ?asa ni bilo niti temperature niso tako nizke, da bi zmrznilo ?e posebej, ker so bile dnevne temperature med 15-20°C... Tukaj nekdo nesramno la?e oziroma spet nekaj prikrivajo.

 

hm... danes sem se peljal na piknik z motorjem ob 11ih in me je skor iz ovinka odnsel ker je bla mokra cesta od no?i... cesta je pa za hribom tko da sonce posije nanjo ?ele po 13ih. tko da je mo?no da je bila tam pri uni nesre?i poledenela, sploh v zgodnjih urah :(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker kmet si je spomnu maturo?!

Sej je poskusna, pa kaj pol... To je mu?enje mladega ?love?tva! Res ne vem, zakaj nas morjo ubit ?e preden pridemo uradno v "svet odraslih"... Gaddemn. :vskalo:

 

Lahko mal okol vprasas kater Q je bil najbolj legendaren glede "mock examov"....

Cel razred (nas 5) smo imeli glih toliko tock, da bi sli naprej...

So nas ful pograjali takrat...no, na pravi maturi je blo ze boljs.

Drugace pa, ce mislis it pol na faks bos se vesela, da si pisala maturo in to, ker bo lazje :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sm se prmaju iz fakin dela, niti za fikmez ni niti volje niti energije! Komi ?akam d z?nem kej druzga delat, za ve?je denarce, do tkt pa bo useen morala, ?eprou ne vem zkva, sam tko je! <_< :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res skoda za vceri...so close

Jutri grem na akupunkturo (upam, da bo slo nekak) pa bomo vidli, ce bom lahko vsaj hodil

Aja, notebooki so zakon. V takih tezikinh trenutkih pride zelo prav :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3. dan invalidizma :(

 

Pa nisi valda uno staro mazdo kupu? Sej sm pol ?e napisu, da ni priporo?ljivo vozit prehitro in predale? :hohoho:

Đst đouk ;)

 

Kaj si pa res u?pi?u :ne vem:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aahahah sele zdaj vidu tvoj "frtajler majster"

shit, ne more se prevec smejit, ker pol mi to trese diske in se bolj boli...

 

s tem tresenjem diskov: ce ne tresejo tisti v hrbtu potem tresejo tisti na mazdi...

:hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aahahah sele zdaj vidu tvoj "frtajler majster"

shit, ne more se prevec smejit, ker pol mi to trese diske in se bolj boli...

 

s tem tresenjem diskov: ce ne tresejo tisti v hrbtu potem tresejo tisti na mazdi...

:hohoho:

 

Nop,ne tresejo nobeni pri meni...vsaj zaenkrat. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.