Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kaka teletina se voz po cestah, mal prej pred trgovino na velkem parkingu se mav pelem, pa dam pol use smerokaze, pa ?akam deklino da uleti u voz, no in se en zadi naserje, pa najprej ful blenda, pa mu ka?m da naj gre mim, da ma placa tok da bi loh ?lepar ne sam mim pelu ampak obrnu mim mene, pa mi za?ne piskat, pa sm ga sam poslou direkt u pićko materino, ker druga? itak ni zastopu! :D

 

Pa stari, kaj ne stopi? ven iz avta saj te je vizuelno kar nekaj skupaj... me zanima, ko te bo videl pokon?nem stanju, ?e bo ?e otresal in trobil.

 

Pred leti sem jaz enmu tipu, ki se je kur?il, tud ven stopil pa se je pizdek notri zaklenu. Sem mu samo narahlo potrkal po steklu in rekel, ?e ne bo odprl, da bo ?ipa ?la. Reve? je bil ?ist usran pa je samo par cm odpru - sem mu samo vljudno rekel, da ker se ne poznava, da mi prosim neha blendat in trobit, ker naslednji? bom mislil, da sem napaden in v samoobrambi znam tud kak?no neumnost narest. Pa je samo pokimal in sva ?la vsak svojo pot. Mislim, da je razumel poanto. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pa stari, kaj ne stopi? ven iz avta saj te je vizuelno kar nekaj skupaj... me zanima, ko te bo videl pokon?nem stanju, ?e bo ?e otresal in trobil.

 

Pred leti sem jaz enmu tipu, ki se je kur?il, tud ven stopil pa se je pizdek notri zaklenu. Sem mu samo narahlo potrkal po steklu in rekel, ?e ne bo odprl, da bo ?ipa ?la. Reve? je bil ?ist usran pa je samo par cm odpru - sem mu samo vljudno rekel, da ker se ne poznava, da mi prosim neha blendat in trobit, ker naslednji? bom mislil, da sem napaden in v samoobrambi znam tud kak?no neumnost narest. Pa je samo pokimal in sva ?la vsak svojo pot. Mislim, da je razumel poanto. :hohoho:

 

:hohoho: ,tebi pa ni to problem.Si misli?,da pridem jaz ven z 184 cm in 77 kg in re?em tipu:-pridi takoj ven!

In pride ven tip od 195 cm in 100 kg.Jaz pa ?zmeden? in bi reku:ni?,ni?,ti samo lepo tako naprej vozi in u?ivaj. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,to z velikostjo (telesa) se kr strinjam........v bistvu se morem no,ker sn pa? bolj mali. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, tole z velikostjo je zanimiva stvar.........trije najbolj zajeb. tipi kar jih poznam so vsi ni?ji od mene (180), tako da :ne vem:

 

Mislim da je precej bolj va?no kaj je v glavi, kot pa na mi?icah/velikosti.

 

 

No,to z velikostjo (telesa) se kr strinjam........v bistvu se morem no,ker sn pa? bolj mali. :P:hohoho:

 

 

ho?? povedat, da si zajeban? :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ho?? povedat, da si zajeban? :D

 

NE...........da sn mali! :D ?e sn pa zajeban,bo? pa ja ti najbolj vedla. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz bi pa pojamral da sem danes spet odhajal iz mesta z 10km/h <_< poz zavgom seveda :( na mopedu se mi je spet diza za?tofala... in sem doma lahko veselo ?ramfal ferg. dol pa pucal dizo... BV :whatever:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej loh da ne razumem slovensk, mogo?e je biu avstrisk zajc, no ?e najbl zihr bi blo da mu proba? po zaj?je raztolma?t kva ?eli?, mogo?e si mela pa pogled - da ti je iz o?i vidu zaj?jo pe?enko, pa jo je raj zbrisu! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi ena tajska masa?a, npr. Atlantis ma baje ful ok! :danzoman::bravo:

 

 

kolega hodi z eno maserko, ki dela v atlantisu. Zadnjic je imela rd in nas je povabila ven. smo bli 4 tipi in cca 20 tajk-maserk, hihi :bravo:

 

so pa face!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaaaa ne morem se premikat....hrbet toook boli....kaksna bolecina je to, noro!

komaj na wc sme sel :(

a ma kdo kake izkusnje? kaj narest?

 

?e si si samo nategnil mi?ice bo kak?en dan malce problem potem bo pa za?elo popu??ati. ?e je to to potem je ?as najbolj?i zdravnik in masa?e ne bodo ni? pomagale saj ti bodo mi?ice ?e bolj razbolele.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.