Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Organizacija je vse moja, ja...Nisem ?la recimo k Fazerju (prve ko mi pade na pamet) pa rekla, da ho?em to pa to pa to... Sama nabavla felne pa gume, zdaj ?e fedre... Monta?o le-teh bom seveda prepustla strokovnjakom zarad homolomo itd.

Ideje so moje (jih je ?e malo morje)...za realizacijo pa v?asih prisko?i na pomo? kak prijatelj ali znanec :D

 

Ko vse porihtam bom lubico predstavla v galeriji (in tudi, upam, na kak?nem sre?anju) in tam napisala podrobno kako pa kaj B)

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj 13 letni ma?kon ma ma?jo levkozo...in zaj me prpa stiska, da je mogo?e nimata ?e ostali 2 ma?konki...ena je samo pol leta stara :( sux!

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

beda...

da se jaz pojamram: jutri grem 5-tic in zadnjic na akupunkturo...v ponedeljek pa nazaj v sluzbo...

ta hrbet me je stal 310eur in 2 tedna lezacki (edina izjema je bil sobotni mazda meet :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

beda...

da se jaz pojamram: jutri grem 5-tic in zadnjic na akupunkturo...v ponedeljek pa nazaj v sluzbo...

ta hrbet me je stal 310eur in 2 tedna lezacki (edina izjema je bil sobotni mazda meet :) )

 

joj.......fajn se zrihtaj, ?e pa ?e kdaj zagrabi pa ?imprej kako Tajko na hrbet!! (mislm, da hodi po hrbtu, da ne bo pomote.... :D )

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Catya... si se ?e nalezla seksualnoeroti?ne klime, ki veje na tem forumu... Tajko na hrbet pa bo prec bolj? :hohoho::hohoho::hohoho::bravo: Labi, ?e to ne pomaga pol pa res zelo boli al si pa peder :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Catya... si se ?e nalezla seksualnoeroti?ne klime, ki veje na tem forumu... Tajko na hrbet pa bo prec bolj? :hohoho::hohoho::hohoho::bravo: Labi, ?e to ne pomaga pol pa res zelo boli al si pa peder :P

 

Jaoooo jaoooo :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na Tajka... Brez veze. Vro?i medo je tudi maser... Je pa res, da od licence naprej bolj prakticira ?ensko sprostitveno masa?o... :aaaaa::hudicek:

 

Hehe Catya... si se ?e nalezla seksualnoeroti?ne klime, ki veje na tem forumu... Tajko na hrbet pa bo prec bolj? :hohoho::hohoho::hohoho::bravo: Labi, ?e to ne pomaga pol pa res zelo boli al si pa peder :P

 

 

O kak?ni seksualnoeroti?ni klimi, ki veje na tem forumu pa ti govori? Boss??? Jaz ni? ne zaznavam... :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti jo ustvarja?? :D

 

sramezljiv Ne bom ve?...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm se vozu z LPP zelencem, ?t. 19, ker pacjent za volanom, skoz gas - bremza, po par km (iz Centra do Toma?evga) sm mislu da bom bruhu in znoru obenem, mislm kera vo?nja! <_<:blink::whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm se vozu z LPP zelencem, ?t. 19, ker pacjent za volanom, skoz gas - bremza, po par km (iz Centra do Toma?evga) sm mislu da bom bruhu in znoru obenem, mislm kera vo?nja! <_<:blink::whatever:

 

..mogo?e je mislu da drva vozi :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je bil ?ofer norec je bilo smeha in adrenalina na liniji ki pelje po Zalo?ki, tam pred bolnicami kjer so tra?nice. In ?e se ?e spomnite, tistih starih dolgih busov, ki je imel 4 mala vrata in ?e si ?el ?isto do konca nazaj si moral stopiti cca. 20-25cm ni?je. In ko je ?oufi 50 km/h prtegnu ?ez tiste tra?nice in bus ni bil ?ist poln te je prav mal v luft vrgl :hohoho: To so ble komedije, ?oufi pa sam ?pura naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Catya... si se ?e nalezla seksualnoeroti?ne klime, ki veje na tem forumu... Tajko na hrbet pa bo prec bolj? :hohoho::hohoho::hohoho::bravo: Labi, ?e to ne pomaga pol pa res zelo boli al si pa peder :P

 

 

:) ?korpijonke, sploh dvojne se ne rabimo ni? nalest...kve?jem ?e zadr?ujem se kdaj :D kar je zdravo ne more ?kodit...to je nekak kar res ane :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,je res ne............sn tudi sam ?korpijon! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.