Skoči na vsebino

xsenon ?arnice


uroš76

Priporočeno sporočilo

kako ste kej zadovolni s xsenom ?arnicami,men se zdijo dolge ful dobre,sam kratke pa se mi zdi da zelo slabo svetijo,?e tvingo ma bol k ma navadne.a mislite da je kej narobe?

 

Definitivno nekaj ne ?tima-ali pa?!!!!

 

Zame ni primerjave med navadnimi in xenon kratkimi!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na to temo je ?e veliko napisanega, ta da uporabi funkcijo serach, pa bo? na?el vse in ?e ve? kot rabi?. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako ste kej zadovolni s xsenom ?arnicami,men se zdijo dolge ful dobre,sam kratke pa se mi zdi da zelo slabo svetijo,?e tvingo ma bol k ma navadne.a mislite da je kej narobe?

 

Xenon v Mazdi 6 ni bi-xenon,se pravi,da dolge lu?i,ki tebi tako lepo svetijo,niso xenonke.

Druga?e pa ima Mazda 6 xenon projektorje Bosch E 46-iste kot BMW serija 3,pa mercedes,pa Audi TT...

Xenon ?arnice so pa D2S (najbolj?e od philipsa ali osram).?e ti ne svetijo v redu je mo?no,da ti ne dela autolivelacija lu?i,katera ti le-te samodejno nastavi po vi?ini ,glede na te?o v avtomobilu.Meni ta funkcija ni delovala in so mi xenonke svetile 5 m pred avtom v asfalt.Druga?e pa mogo?e mora? zamenjati xenon ?arnice,ker s ?asom svetijo vedno slab?e(ni ve? tako bela svetloba). ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xenon v Mazdi 6 ni bi-xenon,se pravi,da dolge lu?i,ki tebi tako lepo svetijo,niso xenonke.

Druga?e pa ima Mazda 6 xenon projektorje Bosch E 46-iste kot BMW serija 3,pa mercedes,pa Audi TT...

Xenon ?arnice so pa D2S (najbolj?e od philipsa ali osram).?e ti ne svetijo v redu je mo?no,da ti ne dela autolivelacija lu?i,katera ti le-te samodejno nastavi po vi?ini ,glede na te?o v avtomobilu.Meni ta funkcija ni delovala in so mi xenonke svetile 5 m pred avtom v asfalt.Druga?e pa mogo?e mora? zamenjati xenon ?arnice,ker s ?asom svetijo vedno slab?e(ni ve? tako bela svetloba). ;)

 

On nima xenonk,?e. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je Alex povedal ?e vse, lahko edino dodam, da lahko preveri? avtonivelacijo tako, da pri?ge? lu?i in ?ele nato v?ge? motor. V prvih dveh-treh sekundah se nato izvede kontrola sistema avtonivelacije. To vidi? tako, da snop svetlobe se najprej spusti in nato dvigne ter zavzame pravilen polo?aj.

 

?e se to zgodi pa ?e vedno sveti v tla ima? na vsaki lu?i ?e vijak s katerim naravna? pravilno vi?ino. ?e se ne motim mora biti padec snopa cca 1% se pravi, da na dol?ini 10m je snop svetlobe za 10cm ni?je kot pri lu?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je Alex povedal ?e vse, lahko edino dodam, da lahko preveri? avtonivelacijo tako, da pri?ge? lu?i in ?ele nato v?ge? motor. V prvih dveh-treh sekundah se nato izvede kontrola sistema avtonivelacije. To vidi? tako, da snop svetlobe se najprej spusti in nato dvigne ter zavzame pravilen polo?aj.

 

?e se to zgodi pa ?e vedno sveti v tla ima? na vsaki lu?i ?e vijak s katerim naravna? pravilno vi?ino. ?e se ne motim mora biti padec snopa cca 1% se pravi, da na dol?ini 10m je snop svetlobe za 10cm ni?je kot pri lu?i.

 

No,ta vijak na vsaki lu?i je za fino regulacijo vi?ine lu?i.?e se ne dvignejo in nima? ve? garancije je pa hudi?.

?e na en na?in se lahko preveri,?e deluje avtonivelacija.To storimo tako,da damo kontakt in pri?gemo xenonke.

Nato pritisnemo z ob?utkom na blatnik ob lu?i navzdol(narahlo,da ne zvijemo blatnika ;) )in takrat se mora sli?ati motor?ek,ki se aktivira.Svoji dragi,ki je bolj tehni?nega tipa re?emo,da gleda spredaj v lu?i(ne direktno,ker so xenonke zeloooo mo?ne in direktno gledanje od blizu lahko po?koduje o?i!!).V glavnem,snop mora vedno svetiti ravno,oziroma se prilagaja vi?ini sprednjega dela avta.?e ni zvoka bzzzznn,alora je motor?ek fu?.Tako preverjajo na hitro motor?ke tudi na uradnjih servisih. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ta vijak na vsaki lu?i je za fino regulacijo vi?ine lu?i.?e se ne dvignejo in nima? ve? garancije je pa hudi?.

?e na en na?in se lahko preveri,?e deluje avtonivelacija.To storimo tako,da damo kontakt in pri?gemo xenonke.

Nato pritisnemo z ob?utkom na blatnik ob lu?i navzdol(narahlo,da ne zvijemo blatnika ;) )in takrat se mora sli?ati motor?ek,ki se aktivira.Svoji dragi,ki je bolj tehni?nega tipa re?emo,da gleda spredaj v lu?i(ne direktno,ker so xenonke zeloooo mo?ne in direktno gledanje od blizu lahko po?koduje o?i!!).V glavnem,snop mora vedno svetiti ravno,oziroma se prilagaja vi?ini sprednjega dela avta.?e ni zvoka bzzzznn,alora je motor?ek fu?.Tako preverjajo na hitro motor?ke tudi na uradnjih servisih. :D

 

 

ja tenks spet sm se neki nau?u, :ouje:

 

ja tenks spet sm se neki nau?u, :ouje:

 

 

sm nov na tem forumu,k sm si mazdico kupu,je res huda sam tale forum je pa tud hud,zlasti k bere? od Alexsa in bossa,kar pou?no ni kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja tenks spet sm se neki nau?u, :ouje:

sm nov na tem forumu,k sm si mazdico kupu,je res huda sam tale forum je pa tud hud,zlasti k bere? od Alexsa in bossa,kar pou?no ni kaj.

 

No,pa ?e predstavi? lahko ta tvoj stroj z slikicami in besedo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,pa ?e predstavi? lahko ta tvoj stroj z slikicami in besedo. ;)

 

 

m6 combi 136 modra dizel kr lepa saj zame,kako pa se bo obna?ala bom pa vidu,l 2004, sam nima pa kljuke vle?ne. glede porabe pa ?e ne vem to?n predvidevam da bo kr 8litr?kov,pa nimam cegla na pedalu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

m6 combi 136 modra dizel kr lepa saj zame,kako pa se bo obna?ala bom pa vidu,l 2004, sam nima pa kljuke vle?ne. glede porabe pa ?e ne vem to?n predvidevam da bo kr 8litr?kov,pa nimam cegla na pedalu.

 

Ma,dobro,zakaj bi pa morala imet vle?no kluko?? :whatever:

Sej Mazda 6 pa ja ni nek delovni stroj. :D In predstavitev naredi v drugi rubriki...poi??i jo..

..in seveda-dobrodo?el med mazda?e. :bravo: .

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.