Skoči na vsebino

monta?a wooferja v mazdo 3 na orginal radijo


yerry

Priporočeno sporočilo

Mare tale in tegale je cnej+ve? ima dometa, pa ?e ni ga treba od nevemkje naro?at,ker je uvoznik-serviser v sloveniji.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaenkrat mi je samo v o?i padel, nabavit pa ga ?e ne mislim. Mogo?e potem ko zamenjam avto :P

 

...alora ti mora sedaj pasti v o?i ?e kak?na dobra makina,pa bo? pol lahko naro?il avtoalarm. :P;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

evo se epilog moje zgodbe za tiste k jih zanima: iz starega auta sem prestavil ojacevalc v mazdo 3,kupil pretvornik(15? @ BigBang) iz zvocniskih izhodov na cinc izhode tako da se je dalo priklopit na ojacevalec,kupil audiolink USB mp3 adapter (110? s postnino iz Nemcije),vse dela ko ?us (t.j.:odli?no :)),original radio sem obdrzal tako da ni nebene spremembe na armaturi.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

presenetljivo ne tok slaba,ce primerjam proti prej (v starem autu imel JVC autoradio -> cinc izhodi na ojacevalc JBL 500W in DLS 300W woofer) bi reku da je sedaj 5-10% slabse,ne dost,sm biu kr presenecen,sm mislu da bo slab? izpadl

 

Zvok je relativna stvar.V vsakem avtu zveni ista stvar druga?e.Ko se na en zvok navadi?,vedno zahteva? ve? in bolj?e.Na slab?e se ponavadi ne more? ve? vrnit. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.