Skoči na vsebino

Nakup mazde 6


mukim

Priporočeno sporočilo

No ker oba avta poznam "v nulo" bi ti odsvetoval, da menjas :)

Vozne lastnosti sta zelo podobni (mogoce malo boljse pri bmw zaradi zadnjega pogona)

Bmw je veliko tisji in bolj kvaliteten

Mazda ima vec prostora (tudi v prtljazniku) pa, ce nimas sport sedezev v BMW-ju, se v mazdi boljse sedi

To je to

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

hvala labi

a se samo vam zdi ali so 6ke res poceni postale, glede na to koliko opreme jih ve?ina premore?

Verjetno je eden best buy-ov pri rabljenih vozilih

 

Jap,zato le urno v nakup,dokler je ?e kaj izbire. :bravo:

 

Nove se itak ne izpla?a ?e kupovat,ker bodo zdej ?ele na cesti ugotavljali,kje so gre?ke.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala labi

a se samo vam zdi ali so 6ke res poceni postale, glede na to koliko opreme jih ve?ina premore?

Verjetno je eden best buy-ov pri rabljenih vozilih

 

To naredi pretiran uvoz iz tujine... ?e tega ne bi bilo bi bile cene sigurno 2.000? vi?je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak mene pa vse bolj matra. Ko sem ?el s Klopkotom po njegovo ta novo lepotico, so imeli pri Skorn?ku v salonu tako lepo karavanko, da bi jo kar s sabo odpeljal. Barva HUDA: nekaj med ?rno, rjavo, bordo in vijoli?no... Kr neki, ampak ful lepo! :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak mene pa vse bolj matra. Ko sem ?el s Klopkotom po njegovo ta novo lepotico, so imeli pri Skorn?ku v salonu tako lepo karavanko, da bi jo kar s sabo odpeljal. Barva HUDA: nelaj med ?rno, rjavo, bordo in vijoli?no... Kr neki, ampak ful lepo! :D

 

Ja,ni grda sploh.Samo noter mi ni v?e?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,ni grda sploh.Samo noter mi ni v?e?.

 

Se strinjam s tabo Alex. ?e prej bi rekel, da noter ni ni? posebnega oz. nima du?e. Saj je moderno in ok, ampak ni? posebnega ni. Ko sem pri Skoren?ku govoril s trgovcem mi je razlagal, da nova in stara 6ka nimata popolnoma ni? skupnega, da je to popolnoma drug avto. ?e posebej je hvalil nov diesel motor, ki naj bi bil najbolj?i na svetu... :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s tabo Alex. ?e prej bi rekel, da noter ni ni? posebnega oz. nima du?e. Saj je moderno in ok, ampak ni? posebnega ni. Ko sem pri Skoren?ku govoril s trgovcem mi je razlagal, da nova in stara 6ka nimata popolnoma ni? skupnega, da je to popolnoma drug avto. ?e posebej je hvalil nov diesel motor, ki naj bi bil najbolj?i na svetu... :ne vem:

 

Jap,?e ne ?tejemo bavarcev. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s tabo Alex. ?e prej bi rekel, da noter ni ni? posebnega oz. nima du?e. Saj je moderno in ok, ampak ni? posebnega ni. Ko sem pri Skoren?ku govoril s trgovcem mi je razlagal, da nova in stara 6ka nimata popolnoma ni? skupnega, da je to popolnoma drug avto. ?e posebej je hvalil nov diesel motor, ki naj bi bil najbolj?i na svetu... :ne vem:

 

hecno.....meni je v?eraj serviser reku da so ma?ine iste :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam s tabo Alex. ?e prej bi rekel, da noter ni ni? posebnega oz. nima du?e. Saj je moderno in ok, ampak ni? posebnega ni. Ko sem pri Skoren?ku govoril s trgovcem mi je razlagal, da nova in stara 6ka nimata popolnoma ni? skupnega, da je to popolnoma drug avto. ?e posebej je hvalil nov diesel motor, ki naj bi bil najbolj?i na svetu... :ne vem:

 

Motor je v primerjavi z staro, petarda in to taka da ne more? verjet :bravo: . Kar se pa ?vabov (audi), je pa motor popolnoma enak, kot bi jih skupaj delali, samo da so se ?vabi zmotili pri ceni in to v +.

Kako vem v 2h dneh sem vozil oba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.