Skoči na vsebino

3-ja zavorna lu?


uklopko

Priporočeno sporočilo

No tako ,ker sem imel ?e poln kufer in probleme (crkavale lu?ke zaradi slabih kontaktov)z orginalno 3-jo ?top lu?ko (pa ?e rde?a je) sm le to zamenjal z doma narejeno LED lu?ko!

 

Zamenjal sem jo pa s cleen look :D

 

zgleda pa nekako takole,ni pa ?e dokon?no opicanjena!!

 

Objavljena slika

Takole zgleda orginalna-rde?a

 

Objavljena slika

takole pa ta nova

 

Objavljena slika

Pa ?e dokaz da dela ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho: na?a family ?teje 5 ?lanov,tako da ni blo te?ko najdit prostovolca ;)

 

Drga? pa zadeva tud u temi prehudo butne ,zato sm moral ?e malo dodatnega upora dat zraven :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja bil sem priden ally , antena je pa samo za okras,in je neuporabna,kar se pa ti?e pranja pa ?akam na de?-?paramo z vodo!! :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rni gozdovi Rakitne ura je ?e skoraj polno?, ko se Uro? vra?a domov. Nenadoma mu pot prekri?a medvedka z dvema mladi?ema - Uro? zabremza a slepe?a svetloba tretje zavorne lu?i je tako mo?na, da se od zadaj voze?ega zasli?i samo ?e: "aaaajjjjjaaa, my eyes" in reve? si z rokama prekrija dvoje rde?e o?ganih o?i in v ?oku sploh ne zavira ter po?i Uro?u v rit.

 

Udarec odbije Uro?ov avto naprej, ki zapelje enemu mladi?ku ?ez nogo - zasli?i se ?alosten skviiiikk ranjenca nato pa samo ?e bojni vsklik mame medvedke AAAAGGGRRRAAAAA in ?e za?ne padati po Uro?u

 

*ta del je preve? krvav za opisat*

 

Uro? le?i na hrbtu, umazan, pretepen in popraskan, glada v ?isto jasno nebo z miljoni zvezd a v glavi mu roji samo eno "JEBEMTI LEDICE". :P:D

 

 

 

 

 

Aja Uro?, lepo zgleda :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

antena je pa samo za okras,in je neuporabna,kar se pa ti?e pranja pa ?akam na de?-?paramo z vodo!! :D

 

..aha se pravi antena je STYLING...tako kot SHARKY pri 90% avtov?? :P

..de? ne opere, to se je tudi meni smejalo pa ko se posu?i je spet vse sivo :ne vem: ...zakaj ne pada de? s ?amponom?? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rni gozdovi Rakitne ura je ?e skoraj polno?, ko se Uro? vra?a domov. Nenadoma mu pot prekri?a medvedka z dvema mladi?ema - Uro? zabremza a slepe?a svetloba tretje zavorne lu?i je tako mo?na, da se od zadaj voze?ega zasli?i samo ?e: "aaaajjjjjaaa, my eyes" in reve? si z rokama prekrija dvoje rde?e o?ganih o?i in v ?oku sploh ne zavira ter po?i Uro?u v rit.

 

Udarec odbije Uro?ov avto naprej, ki zapelje enemu mladi?ku ?ez nogo - zasli?i se ?alosten skviiiikk ranjenca nato pa samo ?e bojni vsklik mame medvedke AAAAGGGRRRAAAAA in ?e za?ne padati po Uro?u

 

*ta del je preve? krvav za opisat*

 

Uro? le?i na hrbtu, umazan, pretepen in popraskan, glada v ?isto jasno nebo z miljoni zvezd a v glavi mu roji samo eno "JEBEMTI LEDICE". :P:D

Aja Uro?, lepo zgleda :bravo::bravo:

 

 

Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rni gozdovi Rakitne ura je ?e skoraj polno?, ko se Uro? vra?a domov. Nenadoma mu pot prekri?a medvedka z dvema mladi?ema - Uro? zabremza a slepe?a svetloba tretje zavorne lu?i je tako mo?na, da se od zadaj voze?ega zasli?i samo ?e: "aaaajjjjjaaa, my eyes" in reve? si z rokama prekrija dvoje rde?e o?ganih o?i in v ?oku sploh ne zavira ter po?i Uro?u v rit.

 

Udarec odbije Uro?ov avto naprej, ki zapelje enemu mladi?ku ?ez nogo - zasli?i se ?alosten skviiiikk ranjenca nato pa samo ?e bojni vsklik mame medvedke AAAAGGGRRRAAAAA in ?e za?ne padati po Uro?u

 

*ta del je preve? krvav za opisat*

 

Uro? le?i na hrbtu, umazan, pretepen in popraskan, glada v ?isto jasno nebo z miljoni zvezd a v glavi mu roji samo eno "JEBEMTI LEDICE". :P:D

Aja Uro?, lepo zgleda :bravo::bravo:

 

 

Bwahahahahahaha... bosman... ti si zgre?il poklic... majke mi!!! :D:aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

Mater si me pa nasmejal ob tvojem postu!

 

Ata boss dobi? za :pepsi:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Alfa Romeo in Opel Omega? 😉   Moral sem, ne me tepst 😜  
    • Lep pozdrav iz Kopra...   In iz novega nadomestnega vozila: Ford Tourneo Connect s sedmimi sedeži, sprednjim pogonom in 84 kW 1,5 litrskim bee eeen ... ... ... Torej, ni dizel. Zdaj pa gremo v domače hribe...
    • Nisem govoril o politikih,ampak o Slivki oz. normalnih smrtnikih. Politika je kurba,in taki so tudi pilitiki. Samo vprašanje je,ali je človek neumen,in jim nasede.   O levičarjih in desničarjih po političnem prepričanju pa sem tudi že pisal. V osnovi je tako,da levičarji stremijo k temu,kako se bi naj drugi spremenili,da dosežejo idealbo družbo,desničarji pa stremijo k rast,trudu in izboljšanju sebe,da tako izboljšajo družbo.   Pozor-ni lahko biti desničar...pa preberite temo,ko se je hotelo @Alex nadeti nagobčnik....se boste takoj spomnili,kaj mislim.   Lažje je biti levičar,zahtevati pravice,in pozabljati na dolžnosti.
    • Dobr ti to predalčkaš ljudi. Drugač pa je treba ločit med nekimi aktivisti, ki si več ali manj pumpajo ego z mislijo kaj dobrega delajo na tem svetu od tistih, ki se imajo za levičarje zato, ker jim je enakopravnost v družbi zelo pomemba, socialna razlike čim manjše, ki nemarajo nebrzdanega neregulirange besnenja kapitalizma in kapitala.  Ravno tako velja, da na desni tudi niste vsi janšisti in da eni znate tud razmišljat brez politične predpriprave pranja možganov.
    • Te vrline so tuje vsem politikom po vrsti... ni vazno, ali so levi, desni, zgornji, spodnji ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.