Skoči na vsebino

Kon?no vinjete?


daSKAn

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 303
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

js mislm da se je razburil zarad barve,ker je zelena in ne morda pinki :D:hohoho::hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes mama klicala na AMZS in so ji rekli da vsak drug je mel narobe nalepljeno in da letos bodo gledali skozi prste ker ra?un imamo in kupili smo jo, naslednje leto pa pride vinjeta ki bo imela ve? dovoljenih mo?nosti nalepljenja :bravo: ?e se ne motim 5 :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Simon, ?e bi ti imel v vi?ino preko 190cm bi te prekleto motilo zgoraj levo. Kr vrjemi, na slu?benem imam prilimano tam in mi skoz ple?e pred o?mi... kr te?no.

 

Zanimivo... danes sem ?el v MB in sem tankal na bencinskem servisu na AC pri Lukovici. Na koncu parkiri??a pa so imeli racijo in so gledali vinjete. B)

 

?tos je pa v tem, da so kontrolorji stali na desni strani ko so kontrolirali, se pravi, da so stali ravno na nasprotni strani, kjer naj bi bila po navodilih nalepljena vinjeta. V glavnem butasto do amena. Pri meni, ki sem imel nalepljeno za ogledalom me je samo na hitro pogledal in pomahal naprej tistemu za mano pa se je moral kar malce stegniti, da je dobro videl nalepko na levi strani.

 

Imam ob?utek, da bo zelo hitro nalepka pristala na desni strani saj bo tudi za njihovo kontrolo to dale? najbolj?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P***a a je res tako te?ko pravilno nalimati to vinjeto, ne vem kako jo je meni uspelo dati na pravo mesto, obenem pa sem ?uden ker me ne moti in mi obenem ni nevarno zmanj?ala vidno polje na cesto. :blink:<_< Toliko ?vekanja za ni?... :whatever:

 

lepo je vam, ki se ne pripogibate pogosto :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pol se oni razburjajo zaradi na?ih cen vinjet :angry: Banda pogoltna!!! <_<

Da ne omenjam, da gre slovenec v povpre?ju 1x na leto proti Dalmaciji in ?e tako pla?a dra?jo cestnino kakor Hrvat polletno vinjeto, oni pa gredo v A, I in SLO po nakupih kolikokrat...? :whatever:

 

http://24ur.com/novice/svet/tudi-hrvaska-n...de-vinjete.html

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi Boj?......bomo tudi Slovenci pogruntali,kako se temu izognit. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez skrbi Boj?......bomo tudi Slovenci pogruntali,kako se temu izognit. :P:hohoho:

 

Vem, saj ni v tem problem. Razjezila me je ta ve?na dvoli?nost! <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ta pa te ne sme presenetit,se si sam reko,da je "ve?na". :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

F.k,jaz sem danes z Pugijem ?e zavil na hitro cesto iz slu?be grede,?eprav nimam gor vinjete na tem avtku. sramezljiv

 

?e dobro,da ni bilo organov pregona v bli?ini in sem ?el li?o skozi. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sme?ni so, kot otroci v vrtcu. Najprej so jokali kolk bodo bogi zarad slo vinjet in ko so videli, da s svojim jokom niso ni? naredili zdaj bi pa radi ?e sami tako imeli.

 

Vsekakor je to njihova pravica, ?e jim bo to trenutni lastnik (ameri?ani) to sploh dovolil in kar naj jih uvedejo, da jih bodo vsaj doma?i uporabniki mogo?e za?eli uporabljati. Dost ?alostno, da imajo AC-je, ki so namenjene skoraj izklju?no tujim turistom saj se jih doma?i ?ivelj zaradi visokih cen razen redkih izjem ne more privo??iti.

 

Vem, saj ni v tem problem. Razjezila me je ta ve?na dvoli?nost! <_<

 

Kaj si bil? Presene?en? Bojan pa sej je to njihova stalna praksa in pred vsako sezono so polni bolj ali manj neumnih idej kako bi ?imbolj "zaslu?ili".

 

Pri tem so pa skrajno neumno nerodni in so letos vsaj 100.000 ?ehov odgnali s tisto napovedjo o prepovedi vnosa hrane v "ljepu na?u". :hohoho:

 

Ministrstva se med sabo kregajo, ljudje pa odpovedujejo dopuste. Zanimiva bo njihova leto?nja turisti?na bilanca, ki bo verjetno precej katastrofalna in to zaradi visokih cen goriv, neumnimi izjavami ministrstev, poni?evanjem po njihovo premal bogatih in eminentnih gostov,...itd.

 

Na koncu bodo pa za vse to krive slovenske vinjete. :hohoho::hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se vinjet ti?e imam eno tako insajdersko (o?e je cestninar na darsu) informacijo, ki se bo verjetno marsikomu zdela presenetljiva.......po njegovih besedah naj bi imelo vinjeto samo 1/3 slovencev, od tujih vozil pa italijan noben, avstrija, nem?ija redki, hrvat pa skoraj vsak :blink:

 

 

Kar se pa te njihove statistike turistov ti?e pa je zadeva nekako tak?na; iz prve roke vam lahko povem kako te statistike nastajajo.....vsaj na na?em prehodu (verjamem da drugje ni dosti druga?e), ker na prehodih nimajo ?tevcev mi pa, njihov vodja izmene pokli?e na?ega, "?uj kolega koliko ste danas imali izlaza" (njihov vstop) na?emu se neda pogledat oz. si misli ku*** te gleda pa mu zine pribli?no cifro npr. 5000, ?ez pol ure pa sli?i? po hrva?kem radiju "na .... grani?nom prijelazu danas je u?lo u hrvatsku 10.000 vozila" itd... :whatever:<_<

Dejanskih pa je mogo?e bilo 4000 al pa ?e manj. Tako da te njihove "turisti?ne" ?tevilke so kar precej napihnjene....trust me! ;):P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se vinjet ti?e imam eno tako insajdersko (o?e je cestninar na darsu) informacijo, ki se bo verjetno marsikomu zdela presenetljiva.......po njegovih besedah naj bi imelo vinjeto samo 1/3 slovencev, od tujih vozil pa italijan noben, avstrija, nem?ija redki, hrvat pa skoraj vsak :blink:

 

Lep dokaz, da vsa tista gonja na Hrva?kem proti Slo vinjetam je bila samo ena velika reklama. :bravo:

 

Sicer ne vem kje je tvoj o?e cestninar samo, ?e gledam Lj in okolico bi rekel, da ima vinjeto vsaj 4/5 vseh avtov pa ne glede al so na AC-ju al pa na drugih cestah.

 

Sicer pa ?e se italjan?ki vozijo brez pa AC-jih je to idealna prilo?nost za nadzornike, da se izka?ejo. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem kje je tvoj o?e cestninar samo, ?e gledam Lj in okolico bi rekel, da ima vinjeto vsaj 4/5 vseh avtov pa ne glede al so na AC-ju al pa na drugih cestah.

 

razdrto

 

 

Sicer pa ?e se italjan?ki vozijo brez pa AC-jih je to idealna prilo?nost za nadzornike, da se izka?ejo. ;)

 

Se strinjam! :bravo: Nema milosti za makaronarje. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se vinjet ti?e imam eno tako insajdersko (o?e je cestninar na darsu) informacijo, ki se bo verjetno marsikomu zdela presenetljiva.......po njegovih besedah naj bi imelo vinjeto samo 1/3 slovencev, od tujih vozil pa italijan noben, avstrija, nem?ija redki, hrvat pa skoraj vsak :blink:

Kar se pa te njihove statistike turistov ti?e pa je zadeva nekako tak?na; iz prve roke vam lahko povem kako te statistike nastajajo.....vsaj na na?em prehodu (verjamem da drugje ni dosti druga?e), ker na prehodih nimajo ?tevcev mi pa, njihov vodja izmene pokli?e na?ega, "?uj kolega koliko ste danas imali izlaza" (njihov vstop) na?emu se neda pogledat oz. si misli ku*** te gleda pa mu zine pribli?no cifro npr. 5000, ?ez pol ure pa sli?i? po hrva?kem radiju "na .... grani?nom prijelazu danas je u?lo u hrvatsku 10.000 vozila" itd... :whatever:<_<

Dejanskih pa je mogo?e bilo 4000 al pa ?e manj. Tako da te njihove "turisti?ne" ?tevilke so kar precej napihnjene....trust me! ;):P

 

S tem kar si napisal se sam popolnoma strinjam. V zadnjih dneh sem bil 4X na dolenjski relaciji proti hrva?ki meji in tudi sam sem opazil (pa sem res ostro opazoval), da ve?ina tujcev nima vinjete. Sem videl ?ehe, Romune, Slovake, Italijane,... NI?! Ni? mi ni bilo jasno... ?zmeden?

 

Sem pa videl nekaj, kar me je do srca nasmejalo. En tip se pelje pred mano v rde?em starem Audiju in kaj vidim... Vinjeto ima nalepljeno na zadnji ?ipi levo zgoraj. Pa gledam skozi avto, vinjete spredaj nima... Sem naredil fotke, samo ?e gor jih moram prilepit za malce dobre volje :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je zato, ker audiji so itak vedno spredaj in je po logiki njihovih voznikov pametno, ce das vinjeto zadaj ane :D

 

?zmeden?:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej, ampak tist Audi je bil ena kripa od 80ke iz leta 2-3... Tip o?itno ?e vedno ?ivi v preteklosti. :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ve? kaj se skriva pod pokrovom - sem se prepri?al na dragu v SG-ju, da zunanjost avta vedno zavaja.

 

Mogo?e ma pa ta Audi tolk mo?no ma?ino, da mu je pr pospe?evanju odlimalo nalepko s prednje ?ipe in jo nalimalo zadaj. :ne vem: aaa, na to pa nisi pomislil , hehe :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Za kaj jih rabiš? Za višjo premijo pri zavarovanju.   Resno, to se tudi jaz sprašujem. Imam Mazdo BT-50. Kar je ta avto do zdaj prevlekel, ni noben na tem forumu. In nikoli ni zmanjkalo moči, čeprav ima "samo" 105 kW. Imeli smo Mazdo 5. Enoprostorec s sedmimi sedeži. Ravno tako "samo" 105 kW. Pa je bilo dovolj moči za normalno vožnjo tudi, ko smo šli na počitnice in smo s seboj vlekli 1300 kg težko počitniško prikolico, v avtu pa nas je sedelo sedem. In me res zanima, zakaj rabite 150 kW za eno povprečno pet sedežno vozilo, ki (najverjetneje) niti vlečne kljuke nima...
    • ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄     ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜
    • Na zdaj ga pa konkretno biksaš. Exeo, če se ne motim ne obstaja že več kot desetletje. Kot drugo pa sploh ne sodi v ta segment, ampak enega nižje. Tam kjer so VW Jetta/VW Golf variant, Škoda Octavia, Audi A4, Mazda 3 limo itd.
    • Nisu sve budale iste...neke su diplomirane. 
    • Ne, ne.    No, ko je bil že tam, so še olje v motorju zamenjali. Pa filter olja. Pa filter zraka. Pa filter nafte. Pa oba jermena za alternator. Ja, pa jermen za klimo.   Bo pa treba pri naslednjem servisu malo bolj odpret takwin. Pride menjava zobatega jermena, menjava olja v sprednjem diferencialu, menjava olja v reduktorju, menjava olja v menjalniku, menjava olja v zadnjem diferencialu (9,5 litra hipoidnega olja za vse skupaj), menjava olja v motorju, menjava oljnega filtra, pa zavore so že proti koncu tako sprednje kot zadnje, ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.