Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

evo ?e ene gumice sem najdu, in sicer Vredestein Sportrac 3 ter Ultrac..je ?e kdo preizku?al te gume, Sportrac 3 je imel brat gor in so se dobro obnesle, torej me zanima bolj za Ultrac ?

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ultrac so bolj sportne ampak majo pa tendenco zagaste obrabe, kar pomeni da so glasne...

Sicer pa v redu guma. Kaksna je cena in kaksna dimenzija?

potem nej bi ble sportrac bolj tihe kakor ultrac ??(ultrac majo tak fensi profil :) )

za sportrac3 (195-60-15) vem da je bla lansko leto okoli 50eur po komadu, predvidevam da so ultrac potem malo drazje :ne vem: ..jaz bom pa rabu 195-50-15 in po vsej logiki bi morale bit se cenejse

 

labi si ze mel kej od vredesteina na avtu?

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labi si ze mel kej od vredesteina na avtu?

 

 

Moje izku?nje z vredesteinkami..........?e kej pomaga :ne vem:

 

 

vredestein-ke so se morm re?t obnesle kar presenetljivo dobro, za ta denar :rispekt::ouje:

 

po cca 15k prevo?enih je stanje slede?e; profila je ?e nekje 5mm in to na vseh 4 pneumatikah skoraj u nulo enaka obraba :bravo: , kar se mi zdi da je kar dober dose?ek glede na to kje in kako se vozim (70% relacija PO-Il. Bi-Podgrad (sami ovinki), in dokaj hitra vo?nja), oprijem kar dober, edino zdi se mi da se v ovinku malce zvijajo (balon efekt) aja so pa 195/65/15.

Moti me edino glasnost, ker glasne so pa za pop***t! <_< Se ti zdi kot da se vozi? po cesti ki je uni?ena od tankovskih gosenic (?e kdo ve kako to zgleda).

 

Uglaunem bottom line; kar dosti muzike za sorazmerno malo denarja! :prstgor:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky me bo usak cajt sam tre??u okol kepe,..?e mu ne te?im za simse mu pa za feltne pa gume :D

 

?zmeden? Kolkokrat pa sn te ?e?? :P Ja felne napredujejo,gume so ?e takoreko? izbrane,tak da don't worry baby! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko daj tiste poste v kr neki

 

Alex: bojc ima tudi italijansko 6-ko in pri njemu je na homo. kartonu max. 205/55 16...kar je cudno

Pri meni pa isto kot pri mrausu...215/45 17

 

Sej pri meni je isto,zato vpra?am.Je pa finta,da jim naknadno vpi?ejo,?e vpra?ajo,225/45/17.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pri meni je isto,zato vpra?am.Je pa finta,da jim naknadno vpi?ejo,?e vpra?ajo,225/45/17.

 

Kje ti to vpi?ejo - na tehni?nem ali na homologaciji (proti pla?ilu) ? Meni ravno tako dovoli homologacijski karton?ek max 16 colke...

 

Lp Kuscar

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ti to vpi?ejo - na tehni?nem ali na homologaciji (proti pla?ilu) ? Meni ravno tako dovoli homologacijski karton?ek max 16 colke...

 

Lp Kuscar

 

Sej glih to spra?ujem,ker ne vem,kako to poteka.?ez,v Ital. jim to dimenzijo(225/45/17) vpi?ejo zastonj v karton?ek,?e zaprosijo. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelin Pilot Exalto2: 94 eur

Continental Sportcontact 2 in Premium contact2: 79 eur

Bridgestone Turanza ER300: 79 eur

Dunlop Fastresponse: 81 eur

 

Vse 205/55 16V, v Brezicah, montaza brezplacna, polnjenje s plinom, centriranje 4eur/kolo.

 

Eno od teh bom sigurno dal gor :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelin Pilot Exalto2: 94 eur

Continental Sportcontact 2 in Premium contact2: 79 eur

Bridgestone Turanza ER300: 79 eur

Dunlop Fastresponse: 81 eur

 

Vse 205/55 16V, v Brezicah, montaza brezplacna, polnjenje s plinom, centriranje 4eur/kolo.

 

Eno od teh bom sigurno dal gor :)

 

 

Aaam... se mi samo zdi al so te cene e skoraj sme?no nizke??? :blink:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelin Pilot Exalto2: 94 eur

Continental Sportcontact 2 in Premium contact2: 79 eur

Bridgestone Turanza ER300: 79 eur

Dunlop Fastresponse: 81 eur

 

Vse 205/55 16V, v Brezicah, montaza brezplacna, polnjenje s plinom, centriranje 4eur/kolo.

 

Eno od teh bom sigurno dal gor :)

 

 

Labi, kaj od tega priporo?a?? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi,ti si pri teh cenah ?e popust na gotovino upo?teval?Ker na njihovi strani so druga?ne cene. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse te so na zalogi...

P7 majo tud, stane pa 81 eur. (Lasic pa Furlan)

Sem se odlocil, da ne bom dal P7, ker je ze stara. Ravno tako tudi Sportcontact2 odpade zaradi tega...ce ze kupujem, naj bo novejsa guma.

 

edit: mislim, da je tehtnica trenutno v prid Michelina...

Sam pol v tem primeru lahko jo dobim preko interneta za 94.6eur, plus montaza v LJ za 36eur, kar pomeni, da ni treba v Brezice...

Se en teden mam, da se odlocim :unsure:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse te so na zalogi...

P7 majo tud, stane pa 81 eur. (Lasic pa Furlan)

Sem se odlocil, da ne bom dal P7, ker je ze stara. Ravno tako tudi Sportcontact2 odpade zaradi tega...ce ze kupujem, naj bo novejsa guma.

 

edit: mislim, da je tehtnica trenutno v prid Michelina...

Sam pol v tem primeru lahko jo dobim preko interneta za 94.6eur, plus montaza v LJ za 36eur, kar pomeni, da ni treba v Brezice...

Se en teden mam, da se odlocim :unsure:

 

Ja La?i? je malo odro?en ampak nazadnje ko sem ?el k njemu sem ?el s prikolico po gume pa smo nalo?ili enih 16 gum :P V slogi je mo? (in prihranek) :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ene feltne, ki so 17 col in imajo na papirjih napisan va? model avtomobila in na LPP lepo ske?irat dinarce :P

ali pa jim it te?it zakaj nekaterim pi?e 16 drugim pa 17 col v karton?ku

 

Meni je bolj v?e? ta druga varianta. :P:bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odlo?itev je padla... 17ke ostanejo na avtu... danes naro?il 2 kosa Fulda Carat Exelero 215/45ZR17 (85 ? / kom)

 

nove grejo na zadnjo os, stare pa na sprednjo...

 

zdaj ?e samo moram distan?nike potuhtat, da dam felnam ene 45 ET :) pa smo za 2 sezoni ven z letnimi gumami

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi v?eraj razre?il dilemo in namontiral nove gume. Sem se pa spet izneveril samemu sebi in namesto touring gum sem spet na ?portnih - Bridgeston Potenza ER050A.

 

Prvi ob?utki so fenomenalni ?eprav to ?e ni? ne pomeni saj je tako vedno, ko zamenjam letne z zimskimi. Po treh mesecih kon?no spet ?utim cesto :bravo:

 

?isti u?itek, ko lahko avto tudi na vla?ni cesti zapeljem v ovinek tako kot se zagre. Nobenega drsenja, vrtenja v prazno, da o zaviranju sploh ne govorim.

 

V glavnem - poezija :danzoman::danzoman:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.