Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

?e bi bil nesramen bi rekel da so Durex najbolj primerne gume za nepredvidene situacije... :P

 

 

Bwahahahaha.... ampak ?e te niso najbolj zanesljive... sej ve? kako hitro jo lahko na kakem "robniku" prebije?.... :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

V moj izbor sem dal se Michelin Pilot Exalto PE2...

Sem pozabil na to gumo...sportna in udobna.

Minus bo najbrz trdota po parih letih ampak, itaj jo bom prej zamenjal. Drugi minus je ta, da je drazja kot vse druge...

Heh vsakic ista pesem glede gum :)

Se dobr, da me to veseli

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takih gum pa nisem nikol maral...sploh ne cutis ceste :)

 

ampak so ?e posebej dobre v vla?nih in mastnih odsekih, predvsem v tunelih. ?e jih uporablja? z ob?utkom zdr?ijo dolgo, ?e si pa nasilen je pa nevarnost nesre?e lahko velika. :policaj: bi temu rekel neprilagojena hitrost. :jezicek:

 

OK, back to topic

Labi spet na?teva? nove in nove modele a odlo?u se pa ?e nisi - pol pa ?e mene mede?. :D Tako lepo sem pri?el do izbora parih gum zdaj jih imam pa spet ?est v igri :rolleyes:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak so ?e posebej dobre v vla?nih in mastnih odsekih, predvsem v tunelih. ?e jih uporablja? z ob?utkom zdr?ijo dolgo, ?e si pa nasilen je pa nevarnost nesre?e lahko velika. :policaj: bi temu rekel neprilagojena hitrost. :jezicek:

 

OK, back to topic

Labi spet na?teva? nove in nove modele a odlo?u se pa ?e nisi - pol pa ?e mene mede?. :D Tako lepo sem pri?el do izbora parih gum zdaj jih imam pa spet ?est v igri :rolleyes:

 

Ah Boss,ni? hudega.Ene izbere? pa je.?e se zafrkne? z njim,kupi? druge in jih izproba?.Kot na dirkah-enostavno kot pasulj. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takih gum pa nisem nikol maral...sploh ne cutis ceste :)

 

Valda da ne rabi? gum-rabi? gosence :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj pa noces, da ti pomagam mal?

Kere sploh gledas pa kaj gledas pa kok bi dala max...?

 

 

ma nimam pojma kaj gledam,..gledam en velk katalog,..pa bl k gledam mn mi je jasn,..da ne govorim o vseh dimenzijah, ?irinah in ne vem ?em,..ker nimam pojma,..edina stvar k jo vem,..je 17 col :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja neki podobnga sm tud gledala,..

 

katalog pojma nimam ker je,..sm v slu?bi,..bom doma pogledala,.

 

petkrake mi niso lih u?e?, razn ene od etabeta k je zvezdica srebrna ostalo pa temno,..ampak v katalogu so samo 18'' kar pa odpade :( pa ?e mislm, da so samo special edition,..oz jih na njihovi strani nisva najdla za redno prodajo,..

 

poky me bo usak cajt sam tre??u okol kepe,..?e mu ne te?im za simse mu pa za feltne pa gume :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,tako nekako na hitro naj bi izgledale na Mazdici(na ?alost ni najlep?a barva,kot na?e :P ):

post-399-1204369557_thumb.jpg

 

?e pa jo ?e zni?a?,?e lep?e:

post-399-1204369648_thumb.jpg

 

In pol ?e ?ipe zatemni?,pa je. :D

post-399-1204369594_thumb.jpg

 

 

A da? link kje se da to ra?unalni?ko narest po svoji sliki avtomobila - da vidim kako bodo zgledale SAMO ZADAJ zatemnenje ?ipe <_<

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.