Skoči na vsebino

poraba


bleki

Priporočeno sporočilo

je za 323f bg normalno da ko ga natankas rabi se pribljizno 10-15min da kazalec zleze gor in ka?e novo stanje? ker meni se zdi ali mi napacno kaze porabo , ali pa da mi res kar lepo tudi kuri benz, ker lj > skofja loka + malo po mestu , je slo cca 20l ,kar se mi zdi malo ogromno , je pa res da nas je bilo 5.Mam na sumu merilec bencina da mu neki ne stima ali pa bo treba ornk dat mehaniku, ker kolikor sm videl , red devilu papa 7l ,kar bi blo zame idilicno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 151
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

jaz mam pri mojem povprecno okoli 8litrov, na 7 mi ga pa se ni ratalo spravt :)

glede kazalca pa, je normalno da traja nekaj casa da dojame ja..

 

p.s. ne rabi pa 10-15min ko ga natankas, maksimalno 3min..

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji 1.6i BGF, mi gre cagar v roku ene pol minute zihr gor, tko da to neki ne ?tima! <_<

 

Je pa res, da ?e lepo vozi? tele stroje se vozi? lahko tudi pod 7 l, meni npr. zadnji tank 6,7! :ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

20l je kr lepa poraba, jz mam 121 1.3 75km pa ga ne morem spravit pod 10 pa de ga jebe?, 10 al pa re?mo 9,5 porabe de ga res merka? drga? pa k ga mal bol pritiskam, 15 :), kazalec pa tut pr men 5-10min.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20l je kr lepa poraba, jz mam 121 1.3 75km pa ga ne morem spravit pod 10 pa de ga jebe?, 10 al pa re?mo 9,5 porabe de ga res merka? drga? pa k ga mal bol pritiskam, 15 :), kazalec pa tut pr men 5-10min.

 

Za vajinimi avti je nekaj hudo narobe. Imata nenormalno porabo, jaz nimam toliko pri 145 konjih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist mo?no, jz sm si skos pravu stara zasnova motorja, ?e primirjamo 15 let ali pa recimo 20 let nazaj pa zdaj so motori ?isto druga?ni kot pa prej(elektronka naredi svoje), je pa res to de mi je mogu mehanik nastavit vbrizg goriva de je avto sploh delu,sam sej ubisvti se neki ne sekiram k v roku 1 meseca gre od bajte.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist mo?no, jz sm si skos pravu stara zasnova motorja, ?e primirjamo 15 let ali pa recimo 20 let nazaj pa zdaj so motori ?isto druga?ni kot pa prej(elektronka naredi svoje), je pa res to de mi je mogu mehanik nastavit vbrizg goriva de je avto sploh delu,sam sej ubisvti se neki ne sekiram k v roku 1 meseca gre od bajte.

 

Moja je stara 14 let, pa dela bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vajinimi avti je nekaj hudo narobe. Imata nenormalno porabo, jaz nimam toliko pri 145 konjih.

 

Kulk pa ma? pol porabe, bo? rekel da ?estak s 145 KM pije 8,5 do 9 litrov na sto al kaj? :hohoho:

 

Drga? pa je 20 litrov ogromno, pa tudi teh 15 litrov za 1.3 ma?ino je enkrat preve?. ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kulk pa ma? pol porabe, bo? rekel da ?estak s 145 KM pije 8,5 do 9 litrov na sto al kaj? :hohoho:

 

Drga? pa je 20 litrov ogromno, pa tudi teh 15 litrov za 1.3 ma?ino je enkrat preve?. ?zmeden?

 

V bistvu nebom rekel, lahko pa ti doka?em da je povsem normalna poraba od 9 do 11 litrov, pa se ne ?param, se kr vsak dan ve?krat obrne v rde?e polje sramezljiv , pa ?e to je veliko vi?je kot pri nomalnih 4 cilindra?ih.

 

zdej ali ne znate ra?unat porabe, ali ne znate vozit, ali pa je kaj narobe z motorjem?

 

 

Pomoje bo to to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu nebom rekel, lahko pa ti doka?em da je povsem normalna poraba od 9 do 11 litrov, pa se ne ?param, se kr vsak dan ve?krat obrne v rde?e polje sramezljiv , pa ?e to je veliko vi?je kot pri nomalnih 4 cilindra?ih.

Pomoje bo to to.

 

Jst morem priznat da pod 10l ?e skor nisem pri?el v treh letih ko mam avto (enkrat al dvakrat 9,85 al neki tazga). Povpre?na poraba treh let je 11,05l. Morem pa priznat da mam kr mirno nogo, ne divjam preve?. :policaj:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povpre?na poraba treh let je 11,05l. Morem pa priznat da mam kr mirno nogo, ne divjam preve?. :policaj:

 

:blink: Pismo tele debate so mi vedno bolj zanimive. Ne vem kaj ga serjete s svojimi avti ampak... Jaz imam isto 2.0 z cca 140 konji pa imam porabo od 8,4-10,6 l/100km. 11 mi je avto pil le, ko sem se udele?il drag racea. Pa imam kar te?ko nogo pa imam kljub temu ponavadi pod 10 litrov razen izjemoma (zadnji tank naprimer, ko je bil avto na servisu in se je ?el bratranc "mal" peljat :hohoho: )
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem enkrat, pa? slu?beno bil na dirki (GHD) naredil rekordno porabo 17,8 litra. sramezljiv

Samo bla je pa samo prva in druga, pa gas u podn, da se je MALO kadilo od gum. :)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej ali ne znate ra?unat porabe, ali ne znate vozit, ali pa je kaj narobe z motorjem?

 

imam jaz tud '92 mx-3 in mi pije pod 10l

 

MX-3 '98 1.6 110KM relacija Trbovlje - Dom?ale 7.5l (to ne pomeni da ?altam pri 2500RPM ... :zvizga: )

kombinirano 8l

Trbovlje - Ptuj - Trbovlje (avtocesta, skos gas na podnu) 10.9l

 

Ne vem kaj po?nete s 75KM :blink:?

 

Mimogrede, zanima me koliko ma porabo M6 letnik 2001 dizel 136KM (po mo?nosti karavan)

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no evo kaj je blo narobe :) filter benza filtr ola menal

pa drug ole , pa rocna mi je skos blokirala zadne 2 kolesa k je bla nagnita zajla , tkoda zdj je spet lepa poraba tm 8l/100

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no evo kaj je blo narobe :) filter benza filtr ola menal

pa drug ole , pa rocna mi je skos blokirala zadne 2 kolesa k je bla nagnita zajla , tkoda zdj je spet lepa poraba tm 8l/100

 

O KRISTUS ! :huh:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Mimogrede, zanima me koliko ma porabo M6 letnik 2001 dizel 136KM (po mo?nosti karavan)

 

Lahko ti povem za 2007 143 KM: 7.0 l/100 km (6.6-7.5). Ne ?param ga preve?, motor se mora vrtet, da bo ?e dolgo delal.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

lepa poraba :D

Moja paoraba pa se zadni tank gibala ravno 4 litre ve? od tvoje :( se pravi 9.7 mater pa tok se matram po omejitvah pelat!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jas pa imam vsega nekaj od AC do hribovskih ovinkov :)

Druga?e mam porabe nekaj man (8.6 na tank)

 

Je pa nekaj kar sem opazil in ubistvu je tle bol upra?anje za strokovnjake!

 

A je mo?no da je ob teh vro?ih dnevih kjer je zrak vro? in v njem bol malo kisika avto zato bol bo?re?en ker dela bogatej?o me?anico!!!!(pustimo klimo)

 

Zakaj to pra?am??

?e se peljem dopoldne pred vro?ino ima avto normalno porabo prav tako trenutno (ko zahodim poka?e do 45l trenutne,?e pa to naredim ob 14h popoldne pa trenutna poraba v momentu nabije do 70l.

 

In tudi obna?annje je druga?no po porabi mislim!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.