Skoči na vsebino

323 bj voda v prtlja?niku


Priporočeno sporočilo

?ivjo,

se je ?e komu zgodilo da je imel v prtlja?niku vodo? Avto ni bil razbit, moker je ob desni strani tam kjer je spravljena dvigalka. Voda je popolnoma ?ista tako da se mi zdi da od blatnika ne more bit... Se komu sanja kaj nardit?

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

?ivjo,

se je ?e komu zgodilo da je imel v prtlja?niku vodo? Avto ni bil razbit, moker je ob desni strani tam kjer je spravljena dvigalka. Voda je popolnoma ?ista tako da se mi zdi da od blatnika ne more bit... Se komu sanja kaj nardit?

Lp

 

lep pozdrav!! to kar se je tebi zgodilo se je tudi meni zgodilo!!! voda v luknji za dvigalko pa voda v luknji pri rezervnem kolesu!! pa sem peljal na servis kjer sem kupil mazdo pa smo z vodo po strehi zalivali pa ni nikjer priteklo :angry: in vsake toliko ?asa se mi ?e zmeraj napolni!!!!
ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prerjavel zadnji del? Odstrani plastike pa poglej malo. Ali pa se ule?i pod avto, pa preglej zadevo. Mogo?e mal prepikaj z kak?nim izvija?em...

 

Tako se je zgodilo kolegu na 323F BJ...

 

 

ma ni nikjer rijasta!!!! in tudi razbita zadej ni bila tko da nimam pojma kje bi lahko pu??alo!! guma pri kofani je kot nova in pri rezervarju tudi ne pu??a tko da nimam pojma!!! 3x sem peljal na Avto Rent u Novo gorico in mi niso pogruntali:(

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa (?e ma? ?ibedah), je mo?no, da so kanal?ki zabasani, pa se pol voda porazdeli kjer jo je volja! <_<

 

Sem pa sicer tut sam takoj pomislu da lu?i ne dihtajo okej! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa (?e ma? ?ibedah), je mo?no, da so kanal?ki zabasani, pa se pol voda porazdeli kjer jo je volja! <_<

 

Sem pa sicer tut sam takoj pomislu da lu?i ne dihtajo okej! :blush:

 

 

ja sam kako pride voda v luknjo za dvigalko!!!??? 1x ko smo provali z vodo pos trehi sicer je bil avto na dvori?u ki je malo dvignjeno(klanec) in je voda pritekla z zadnjega paraulta( pa? zadnja stran avtomobila) samo ni nikejr videti kak?e razpoke.....

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pri nas je bila voda v prostor?ku pod dvigalko. Sicer ni nikjer nobene luknje. Vodo sem popivnal in zdaj je ?e nekaj ?asa suho. Nimam pa pojma koliko ?asa je bila ta voda notri, kajti ko smo avto kupili, je bil star 9 let. Zdaj ga imamo dobrega pol leta in sem ?ele pred kratkim opazil to vodo. Lahko da je ?e zelo dolgo bila notri, ali pa ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pri nas je bila voda v prostor?ku pod dvigalko. Sicer ni nikjer nobene luknje. Vodo sem popivnal in zdaj je ?e nekaj ?asa suho. Nimam pa pojma koliko ?asa je bila ta voda notri, kajti ko smo avto kupili, je bil star 9 let. Zdaj ga imamo dobrega pol leta in sem ?ele pred kratkim opazil to vodo. Lahko da je ?e zelo dolgo bila notri, ali pa ne.

 

 

pri meni je isto!! avto sem kupil lansko leto novembra ko je mel 8 let!!! in ?e ?as sem slu?ajno pogledal h rezervni gumi in dvigalki in zagledal vodo!!! in od tiskrat se mi je to ?e parkrat ponovilo ampak ?e nismo ugotovili od kje pride voda noter!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.