Skoči na vsebino

EURO2008


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ma te turki so novi italjani. U zadnjih sekundah se jim serjejo goli. Napri proti ?ehom zdej pa ?e to. sodnik bi moral prekinit igro za menjavo, namesto da je pustil da so turki na hitro izvajali. Mah na kurac mi gre, ker so hrvati pokazali veliko ve?, turki prakti?no ni?, pa so ?li naprej.

 

Mah, ?e ne da? gola v 90 minutah nisi zrel za napredovanje in vse ostalo je potem loterija ?e najbolj pa penali. Tukaj je pa bila le in samo fora v tem, da so bili Hrvati v morali full visoko po dose?enem golu. Nakar jih je zabilo v zemljo, ko so Turki zadeli, Turke pa je ta gol moralno dvignil v nebo (v ko?arki re?ejo amerikanci temu "on fire"). ?e bi gola padla v obrnjenem vrstnem redu bi ?li v?eraj naprej Hrvati.

 

Se pa strinjam z theBillom, da so izpadli ?e dvojni preseratorji in naduvanci. Ampak tak?en je ?port in fuzbal je verjetno pri tem eden najmanj predvidljivih ?portov, kjer lahko bistveno slab?e mo?tvo premaga tudi veliko bolj?ega, kar se recimo v ostalih ?portih (ko?arka, rokomet, hokej,...) dogaja le zelo zelo redko.

 

 

 

Sicer nisem glih poznavalec nogometnih pravil, ampak a ni za menjavo potrebno, da gre ?oga z igri??a. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 125
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne rabi ravno ?oga z igri??a,samo da je pa? igra prekinjena,lahko zaradi prekr?ka,avta..... ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne,?e ni bilo prekinitve. <_< Sodnik je ?akal,da kdo izbije ?ogo v avt ali stori prekr?ek,pa ker tega pa? ni blo je pustil igro dalje in v tem ?asu so Turki dali gol. :D No,se ?e igra predolgo traja brez prekinitve in se predolgo ?aka na menjavo,lahko tudi sodnik prekine igro,vendar ?oga takrat ne sme bit v 16.metrskem prostoru,ampak nekje na sredini.

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje je bil sodnik kar v redu,pa saj tudi ni kaznoval Bil?a, ko je stekel na igri??e ob dose?enem golu Hrvatov.... :P pa slaba minuta do konca...zdaj je vse krivo..bla bla, ?e v rednem delu bi lahko zabili dva gola, samo kaj ko jim bi pol Turki v zadnjih minutah dali tri! :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater...zgleda,da favoriti na tem prvenstvu ne zmagujejo. :whatever: ?koda Nizozemcev spet,samo res pa je,da so Rusi pokazali ve?,predvsem pa so zabili ve? golov. :D Po sedanjem poteku dogodkov,bojo ju3 ?panci popu?ili. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda za moje tulipane.

 

No,so bili pa res Rusi dobri, tako, da upam,da bodo dale? pri?li.So res simpati?ni. :bravo:

 

Evo ?e posnetek zaklju?ka tekme hrvatov z htv-ja :P : :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=TCrXs_w_h9U

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rusi igrajo neverjetno enostavo, hitro, brez bajno pla?anih super zvezdnikov,predvsem pa u?inkovito! :bravo:

Mogo?e jim ?epa edino obramba ob prekinitvah in predlo?kih v kazenski prostor,(vratar) <_< sicer so pa ?e mladi in gotovo bomo ?e videli dobre tekme te generacije! :jupiii:

Tudi moji favoriti so bili Nizozemci,vendar v?eraj sploh niso igrali svoje igre... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sam ?akam d mi ?e ?panci odletijo, pol so pa zarad mene loh prvaki tut Turki al pa Nemci, itak nobenih ne maram. <_<:whatever:

 

No do Rusov sm npr. total indiferenten, tko da :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izpadli so vsi, ki so igral na tem prvenstvu lep nogomet razen ?pancev-BRAVO ?panija!

 

Turki so pa itak najve?ji zegnarji vseh Evrotov dosedaj.Kar 3-krat na enem prvenstvu so se pre?unjal naprej.

 

?al mi je za: Hrvate, Portugalce, NIzozemce.

 

?eprav ?estitke Rusom za izredno predstavo, odkar igra Arshawin, je rusija 50 posto bolj?ra!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izpadli so vsi, ki so igral na tem prvenstvu lep nogomet razen ?pancev-BRAVO ?panija!

 

 

No ja.....mislim,da trenutno na prvenstvu najlep?i,najbolj enostaven in tudi zelo u?inkovit nogomet igra Rusija. :whatever: Zato se po moje ?pancem te?ka pi?e. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidl, sicer ne vem, ?e je Rusija lih ?ez no? postala fuzbalska velesila, pa tut s taistimi ?panci so bogato pu?nl, tko da vidmo zdej revan?o! :P

 

Za koga navijam je pa jasno, jutr pa raj Turki k Nemci! <_<:D

 

Sicer mi je pa izbira u stilu "huj? od huj?ga" :ne vem: B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.