Skoči na vsebino

slike z dopusta


Catya

Priporočeno sporočilo

?as dopusta, ?as bikink in piva na pla?i za nekatere :)

 

no, malo pofotkajte kam ste se odpravili, da bomo ostali lahko ljubosumni

in tako na?o vrlo slovensko lastnost s pridom pod?igali :)

 

lahko pa tud kako iz va?ega najljub?ega dopusta do zdaj..po ?elji...sam, da bo kej vidt :)

 

tko da: kar pogumno :)

 

KAt

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 270
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ko se vrnem z dopusta (Montenegro) posredujem fotke tukaj. To pa bo okrog 17.avgusta.

 

Ne izklju?ujem mo?nosti fotke kak?ne zares stare mazde, glede na to kaj vse sem videl lani na parkiri??ih.

 

Lp!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaki bolj?i avto pa bi lahko slikal,?e si ?e bil tam......recimo kako Mazdo. :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bil glih dopust, je bil pa podalj?an vikend v Premanturi - slike pa so iz Kamenjaka, bolj to?no Safari bar :D

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Edit: uklopko, sem popravil. Sem navajen, da forum sam zmanj?uje slikce.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ?e bi objavlali malo ve?je fotke ,ker se ful slabo vidi!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky, pa smo ?e spet off... :D:P

 

Kaj na Mazda forumu ne smem omenjat imena Mazda?? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bil glih dopust, je bil pa podalj?an vikend v Premanturi - slike pa so iz Kamenjaka, bolj to?no Safari bar :D

 

 

Kamenjak 1

 

Pol pa zihr ve? kje je to :D U pondelk se odpravlam dol, u tist kranjski kamp za ene par dni, pa itak da pride skakanje v po?tev :bravo: Lohk mi da? mal napotkov kako naj pride do teh pe?ih, da nebom brezveze iskav :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooo fajn fotkice, sploh tista od Medota :)

Kamenjak je super, sploh tista restavracija tam...?e jedu kdo?

@blindek- je bil tisto tvoj hotel? :) si videl kak?no “zvezdo?“ :)

moje dodam po vikendu, grem mal na morje......za 2 dni, ampak se mi

?teje kot dopust :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamenjak 1

 

Pol pa zihr ve? kje je to :D U pondelk se odpravlam dol, u tist kranjski kamp za ene par dni, pa itak da pride skakanje v po?tev :bravo: Lohk mi da? mal napotkov kako naj pride do teh pe?ih, da nebom brezveze iskav :bravo:

 

Pridet mora? do Safari bara, potem pa je to od tam oddaljeno le kakih 30 m. Ne more? zgre?it ;)

 

 

?e ti pa 10m ni zadosti visoko, potem gre? pa lahko do "?pilje" - podzemna jama, v katero lahko plava?. Gre? od Safarija mimo teh pe?in in naprej ob obali je skos potka, ene 5 minut hoje. Priporo?am masko, se pa pride v jamo tudi brez. Tam so pa pe?ine visoke ene 12-13m. Je ?e kar scary vse skupaj :ph34r:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre, ?ez vikend, kdo kaj proti na?i obali ?

Kdor se bo kaj muval doli naj me pokli?e in gremo v fijeso kelanrce pogledat pa na kak :pepsi: al pa :cheers:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo da mal opi?em, kk je blo na morju. bil sm v premanturi od torka do nedelje. Prvo kot prvo so mi hrvati na carini cel avto obrnil okol :angry: v?erej sm zvedu, da so na carin enga frenda pelal v zasli?evalnico, ga slekl(do nazga), in nato je mogu ?e po?epnt da so vidl ?e ima kaj v riti :angry: drugmu frendu, ki je ?ev na dopust s punco so pa odprli vse makarone in vse omake v konzervah :angry: tolk okol carine. Kranjski kamp je bil ?ist solidn pa ne tko drag (6dni,2osebe 100?). In potem sem se podal za iskanje pe?in :ouje: za tiste ki ?e ne veste, sm ?ist mahnen na skoke v vodo z vi?in :bravo: in za?el so padat razli?ni skoki(italjani pa nemci so ploskal kt prfukneni, uglavnem aplavzov ?e pa ?e :P ) Zadn dan sm mev pa eno nezgodo sramezljiv zaklenu sm klu?e u avtu(hvala kurcu da je bil zadn dan) in ni blo druge kot razbit ?ipo :P sre?a da mam enkup delov doma da sm takoj menjav. Sko?u sm pa iz 12m lastovko, salto naprej, salto in pol,... uglavnem skoki so bli razli?ni, film?ek od vse skokov leto?nga poletja bo pa nastav konc poletja (neki materjala je ?e, neki ga ?e bo :P )

 

Salta in pol (na glavo):

post-798-1216739183_thumb.jpgpost-798-1216739190_thumb.jpg

Pe?ine+morje+jama(totalno lepa):

post-798-1216739213_thumb.jpgpost-798-1216739202_thumb.jpgpost-798-1216739196_thumb.jpg

To se zgodi ?e pozabi? brivnik:)

post-798-1216739220_thumb.jpg

Jaz pred jutranjim treningom:

post-798-1216739227_thumb.jpgpost-798-1216739234_thumb.jpgpost-798-1216739244_thumb.jpg

Modeli so se ga ?ist nasekal u jam:

post-798-1216739254_thumb.jpg

Evo pa ?e razbita ?ipa:

post-798-1216739264_thumb.jpgpost-798-1216739270_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.