Skoči na vsebino

Te?ave z ''rolojem'' v prtlja?niku


Priporočeno sporočilo

Men pa rolo ful ropota, ?e ni glasbe v avtu je res mote?e to bi nekaj pokalo ali ob nekaj butalo. Sicer se normalno vra?a nazaj. A je kdo ?e menjal kdaj to? Res razmi?ljam o nakupu novega roloja?!

 

Na vsaki strani roloja zalepi ko??ek gume, pene.. ,da bo bol fiksen ko ga zaklene? v le?i??e.

Pri meni deluje. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Eko,tudi meni je ?el ta plastik fantastik ?ep.In to na dopustu,tako,da se mi je rolo-platno motovililo po prtlja?niku in grdo nagubal :angry:

Sem stvar razstavil,upam popravil in zalepil nazaj rolo gor.

Jutri sestavim.Samo nekaj me zanima;ali je potrebno feder dobro nategniti,preden ga damo v zarezo? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud jest sm ga prej?n vikend oz. ene 14 dni nazaj razmontiral. Oz. to naredu pri kolegu doma, k ma fotr orodjarno, grip in smisel za vse orodje doma :)

 

Zadeva ?pila s popravljenim ?epom, ?e bo pa ?e 1x odletel, je pa stari reku da bo vzel ?ep pa nadrejal alumunjastga :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj moram vedeti o6ki spet? <_< Keri ?epki? Uni ki se zataknejo levo desno ko je rolo zunaj?

 

To je men ?e odletel in sem jih z 2x ve?jim spaksom zabetoniru :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probal popravit,pa najprej spet ni delalo,ker je bila zareza zani? zgleda.Potem sem kotel vzeti plasti?en zati? ven in je po?il. :(

Ker ni ?el ven nikakor druga?e,sem probal z ?ipko za nategovanje,ki je noter ga zbit ven..?e ta mi je ostala v roki. :angry:

In na koncu ?e feder ne gre ven in ko sem ga vlekel,se je pretegnil,ven pa no?e nikakor. :blink::(:vskalo:

Izgleda,da sem vse zaje..al in ni pomo?i ve? tej moji ponjavi. :whatever:<_<

Uh,kako sem razpiz..en....fak,fak... :vskalo::vskalo:

 

kdo pravi,da je to simpl za zrihtat?? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O.k.smo malo shladili bes in glavo in zaklju?ek je,da bom pa? naredil cel sistem nov.

Potrebno alu-cev imam,?tifte bi bilo treba postru?it iz aluminija,?ipko imam,vzmet sem uspel re?it,je pa nekaj kraj?a ampak ni? ne de.

Ker ne vem to?no,kako izgleda noter,sem narisal skico pa mi jo prosim popravite,?e sem kaj narobe narisal-tisti,ki ste imeli mo?nost videti sistem znotraj cevi.

 

post-399-1312623261_thumb.jpg

 

Narisano ni tehni?no to?no,to vem,ampak se gre za princip delovanja ali je to?no,kakor mislim,da naj bi bilo noter po moji logiki. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, jaz sem ga dal stru?it strugarju, mi je naredu kovinskega iz medenine, pa ?e dva povrh....

?koda, ?e bi vedel, bi jih naro?il celo serijo, saj je reku, da je problem samo stru?nico nastavit, pol pa samo gasssa in vsak naslednji je cenej?i...Sva se ?e menla, da jih ponudimo par tiso? Mazdi, ker tista plastika ni ?ans da zdr?i.... :zvizga:

Pa tudi sama menjava je ?la meni brez te?av, ker je nekje na forumu zlo detaljno opisano, kaj je treba nardit pri menjavi, tko da.. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikar toliko komplicirat okol rolete...

Evo, sem na?el tole mojo fotko . .

 

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=5831

 

Za?agaj cev s konca in zatakni feder v utor .. to je to..

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nikar toliko komplicirat okol rolete...

Evo, sem na?el tole mojo fotko . .

 

http://www.mazda-si.net/index.php?act=Atta...ost&id=5831

 

Za?agaj cev s konca in zatakni feder v utor .. to je to..

 

Kot sem napisal,se je meni strgala vzmet in ta plasti?ni ?tift je po?il. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.