Skoči na vsebino

Klima - nabiranje vode? 323BA


Priporočeno sporočilo

Evole pri?e z morja in ?e na poti tja je sopotnik opazil da so tla mokra in ko sem dobro pogledal, se v posodi s filtrom nabira kondenz oz. voda in ni je malo. Sem dal filter ven in je 1cm v vi?ini spodnjega filtra moker, voda je na ovinku kar plusknila ven, kar pa meni ni ve? jasno kako, verjetno bi moral biti kje kak?en oddu?ek za ta kondenz?? Neka prozorna cev je napeljana ven do neke male napravce in ko sem jo snel je bila suha. Je imel kdo podobne probleme da probam to sam zrihtat ker so tudi kabli vla?ni kar pa res ni ok??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najdra?ja tudi trdi, da je vsa mokra ko vklopim klimo (kaj ?ele, ?e napravim kaj drugega).

A ima kdo kak?en nasvet, kaj storiti, da izpod armature moje ?estke ne bo ve? kapljalo. ?e je to zama?en odvod kondenza, kaj in kako je treba razdreti in o?istiti?

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najdra?ja tudi trdi, da je vsa mokra ko vklopim klimo (kaj ?ele, ?e napravim kaj drugega).

A ima kdo kak?en nasvet, kaj storiti, da izpod armature moje ?estke ne bo ve? kapljalo. ?e je to zama?en odvod kondenza, kaj in kako je treba razdreti in o?istiti?

 

Lp M

 

Hm,za razdret bo? moral verjetno sko?it do servisa ali pa kakega doma?ega mojstra.

Sicer pa,lahko je krivo tudi kaj drugega. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najdra?ja tudi trdi, da je vsa mokra ko vklopim klimo (kaj ?ele, ?e napravim kaj drugega).

A ima kdo kak?en nasvet, kaj storiti, da izpod armature moje ?estke ne bo ve? kapljalo. ?e je to zama?en odvod kondenza, kaj in kako je treba razdreti in o?istiti?

 

Lp M

 

Sem imel podoben problem in je teklo na tla pred sovoznikom pa so na servisu zrihtali. Pojma nimam kaj so naredili, me pa po pravici povedano tudi ni zanimalo saj je bila avto takrat ?e v garanciji. Druga?e je pa to ena od znanih napak tako, da ne bo problema pri odpravi le te.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.