Skoči na vsebino

Je moja Mazda odtekla poslednji krog?


Boss

Priporočeno sporočilo

?al je tako, da zgleda vsak s?asoma naleti na kakega kretena. Tokrat je bil zame usoden en starej?i usekan primorc, ki je z divjim slalomom med avtomobili, prevozil rde?o lu? (po ocenah o?ividcev je rde?a gorela ?e kake 2-3 sekunde)in je kljub zaviranju (cca 12metrov zavorne) priletel bo?no v moj avto desno pred prvim kolesom.

 

post-133-1219498060_thumb.jpg

 

post-133-1219498099_thumb.jpg

 

?kode je precej, tako, da kljub ?e vedno relativno visoki ceni avta (cca 11.000?) se mi obeta kon?na ocenitev, ki se bo glasila "ekonomska totalka".

 

?akam na oceno v ponedeljek, ko ga za?nejo razdirat.

 

 

V glavnem, morala je na psu, sem brez avta (za bohvedi kolk ?asa), ?e bo totalka mi ni jasno kaj bom sploh naredil... v glavnem sranje od sranja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 140
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

O,f..k,Boss.Res mi je ?al,da se ti je to zgodilo. :( Upajmo na najbolj?e,da se ti bo spla?alo popravljat.

 

p.s.-upam,da ne bo? vse primorce na cesti v bodo?e preklinjal zaradi enega norca.Samo res-?ez rde?o lahko gre samo norec,ki mu je vseeno za ?ivljenje.Kaj pa,?e bi pri?el takrat mimo kamion?...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojojoj. :( Tole pa ni videti lepo. Me je kar malo stisnilo, obenem pa sem ratal jezen na vse cestne bedake.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje so?alje....

 

?e ni zaadel direkt v kolo, bi rekel da ma? na oko za ene 3-4 jurje ?kode, tak da se mogo?e ?e spla?a popravt...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Airbagi so celi saj je bil udarec bo?no spredaj pred kolesom, tako da je avto zavrtelo za cca 60 stopinj. Verjetno premalo, da bi senzorji odprli airbage, kar je v bistvu sre?a, saj potem bi bila 100% totalka.

 

Je pa tako, da brez odpiranja havbe (se je ni dalo :( ) je uni?en zunanji blatnik, notranji blatnik, havba, odbija?, prevleka odbija?a, lu?, vzdol?ni nosilec odbija?a in vezne stene, ohi?je kolesa, vse pripadajo?a plastika... verjetno je zamaknjena tudi komplet vezna stena in nosilci, premaknjen motor in menjalnik (upam, da ni kje zategnjen), itd

 

V glavnem cel ?it... me pa najbolj mori to, da nisem ni? kriv pa se bom jebal kaj pa vem kolk ?asa, ki mi ga nih?e ne bo povrnil pa ?e to ni nujno, da mi bodo dali dovolj denarja za popravilo.

 

Ne vem, zdele sem take volje, da bi najraje vse skupaj prodal pa kupil novga Proceeda, Mazdo pa ?imprej pozabil :ne vem:

 

 

Pa ?e to: kreten, ki se je zaletel vame je bil skupaj z ?eno, ki jo je takoj po nesre?i zganjala histerijo in tulila na mo?a, kolk je neumen, pa kolk misl vse ubit, pa da je imel od kar je izpit PONOVNO opravljal (leta 2005 po podatkihv vozni?ki) imel ?e 4 totalke.

 

Resno se vpra?am, kaj taki sploh po?nejo ?e vedno na cestah. Za malenkostne nenevarne prekr?ke te ubri?ejo do nezavesti takim pa, ki so splo?na nevarnost na cesti pa izpita ne vzamejo za vedno.

 

Sicer bo pa butala itak poleg kazni 250? (sme?na kazen za vo?njo v rde?o in povzro?itev nesre?e) pla?al ?e avto, ki je bil od firme v kateri je zaposlen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, zdele sem take volje, da bi najraje vse skupaj prodal pa kupil novga Proceeda, Mazdo pa ?imprej pozabil :ne vem:

 

Zakaj? A je Mazda kriva? :(:huh:

 

...neeee kie (ok, sej je lepa)...pa ti se le BOSS :rispekt:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj? A je Mazda kriva? :(:huh:

 

...neeee kie (ok, sej je lepa)...pa ti se le BOSS :rispekt:

 

Se strinjam,icewoman z tabo.Zakaj zamenjati znamko avtomobila?

Sej meni je tudi ta nova Kia v?e? samo Mazda je pa le avto z du?o...z vsemi napakami vred.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj? A je Mazda kriva? :(:huh:

 

...neeee kie (ok, sej je lepa)...pa ti se le BOSS :rispekt:

 

Ne, seveda ni Mazda kriva ampak, ?e se bo zavarovalnica odlo?ila, da mi da denar zgolj za totalko in mi ga s tem denarjem ne uspe popravit mi preostane verjetno samo to, da popokam denar in prodam razbit avto.

 

Nimam volje, ne znanja, da bi se sam zajebaval in iskal dele ter popravljal po kosih. Tak ?port namre? traja tudi po nekaj mesecev jaz pa avto rabim zdaj.

 

Zakaj KIA? Zato, ker mi je nova 6-ka predraga. Cena za novo je namre? cca 27.000? za tako opremo kot jo imam zdaj. KIA z enako mo?nim dieslom in max opremo bi bila pa 17.000?. OK res ni to isti razred ampak mi je pa? v?e?. Pa ?e 7-letna garancija, pa za 40% ni?ja premija kaska. :ne vem:

Lahko pa vzamem tudi Magentisa za 17.000?, kot je zdaj v akciji :blink: pa imam spet veliko limuzino. Razlika 10.000? je ogroma pri tem, da pred nesre?o sploh nisem mislil investirati v avto. :(

 

Zakaj ne rabljene Mazde.

 

1.) rad bi imel tako opremo kot jo imam zdaj in takih trenutno recimo sploh ni na voljo na netu, ?e bi pa rad ?e kak?no manj zahtevno barvo (da ni vsakih 5min na novo umazana) je pa to?e skoraj misija nemogo?e.

2.) ker delam leto 40kkm je nakup rabljenega lahko problem saj je zelo pomembno kako je bil avto vo?en, da se ne bom po letu, dveh zna?el pred kak?no ve?jo napako, ki jo je povzro?ila nevestna uporaba prej?njega lastnika.

3.) iskanje rabljenega zahteva svoj ?as, ki ga nimam.

4.) kerga kol bi dobil se skoraj upam zagotoviti, da ne bo nikoli tako dobro ohranjen, kot je moj

.

.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pa kje se teb to zgodi :(

Sicer upam da se jo bo dalo popravt, sam sj kia pa tud ni slab avto. In sam vedno pravm, da du?o da lastnik avtomobilu, ne pa da jo ma avto ?e sam. Poro?aj kok so ti ocenli ?kodo.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao Boss,..ti pa res nima? sre?e s svojo mazdico :(

 

Mazda sama ni problem - problem je, da je kretenov na cestah veliko jaz sem ogromno ?asa na cestah in ni hudi?, da po 999 re?enih situacijah pride taka, da je ne more? re?iti in karambol je tu. ?alostno je pa? to, da samo nekateri re?ujemo situacije eni se pa vozijo kot beboti in sploh ne dojemajo sveta ?e manj pa sobivanja v prometu. :(:(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pa kje se teb to zgodi :(

Sicer upam da se jo bo dalo popravt, sam sj kia pa tud ni slab avto. In sam vedno pravm, da du?o da lastnik avtomobilu, ne pa da jo ma avto ?e sam. Poro?aj kok so ti ocenli ?kodo.

 

Ve? bom zvedel v ponedeljek, dr?im palce da bo ?lo. Je pa dodatna jeba, da so vsi kleparji zasedeni s popravili zbitih od to?e. Se zna zgoditi, da tudi ?e bom popravljal to pomeni cca mesec brez avta ali pa ?e ve?. V tem primeru bom verjetno moral kupiti nekaj za 500?, da bom vsaj mobilen :ne vem:

 

Eh Boss, res gnila situacija, po mo?nosti je bil ?e mal opit! <_<

 

Upam da bo? nakonc ugotovu, da ni tolk ?kode in bo avto spet ok! :jupiii::danzoman:

 

Jaz tudi mo?no upam... sem pa zdele malo bolj pesimisti?en tako, da razmi?ljam o vseh ostalih mo?nih re?itvah. So pa ?al vse povezane z novimi stro?ki <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e to: kreten, ki se je zaletel vame je bil skupaj z ?eno, ki jo je takoj po nesre?i zganjala histerijo in tulila na mo?a, kolk je neumen, pa kolk misl vse ubit, pa da je imel od kar je izpit PONOVNO opravljal (leta 2005 po podatkihv vozni?ki) imel ?e 4 totalke.

 

Resno se vpra?am, kaj taki sploh po?nejo ?e vedno na cestah. Za malenkostne nenevarne prekr?ke te ubri?ejo do nezavesti takim pa, ki so splo?na nevarnost na cesti pa izpita ne vzamejo za vedno.

 

Sicer bo pa butala itak poleg kazni 250? (sme?na kazen za vo?njo v rde?o in povzro?itev nesre?e) pla?al ?e avto, ki je bil od firme v kateri je zaposlen.

 

:angry::angry: Lepo je ?ivet v Sloveniji.

 

Sicer pa upam, da se bo tole po?timalo je pa jeba ne glede na to, da nisi ti kriv ima? nepotrebno letanje okoli, in izgubo ?asa, to ti pa nih?e ne povrne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tnx stari za ponudbo, res si faca - sem pa kar skepti?en glede na tvojo sre?o s "posojanjem avtov", da ne bi jaz nadaljeval to negativno tradicijo :P

 

V glavnem... zaenkrat ?e ni panike glede prevoza... ta teden sem itak na dopustu (super dopust, a ne? :P ), 5 dni imam priznanega nadomestnega vozila, pol bom pa mal brata ?ical za Lantro al pa fotra za njegovo 6-ko.

 

?e pa bo kaj zagustilo te pa ?e vedno lahko prosim za uslogo? Saj verjetno ne bo treba, je pa vseeno dobr ob?utek, ?e ve?, da lahko nekdo ponudi backup.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( sranje glavno da ni tvojo stran razbil keri in da si se cel,upam da se bo dalo zrihtat :bravo:

 

No sej kle je ?e ena zanimiva zadeva oziroma kako sem bil razo?aran nad odnosom nekaterih. Zaradi tega, ker sem jaz zavijal v ulico in so iz te ulice ?e za?tartali tisti, ki so dobili zeleno, bi tega kretena fasal ta, ki je hoel zapeljati ven a zaradi mene ?e ni mogel, ker ?e nisem spraznil kri?i??a.

 

V bistvu sem ga re?il a ta pizda (da ne re?em ?e kaj bolj slab?alnega) je nato samo obvozil nesre?o in odpeljal. Lahko bi mi vsaj ustavil in pustil telefonsko, da je bil o?ividec - 5minut ?asa bi mu vzelo- pa ?e hvale?en bi mi moral biti, ker sem ga re?il.

 

Je pa po?akal en drug o?ividec, ki je ?e stal na rde?i in ga je povzro?itelj najprej obslalomiral potem pa tr?il vame. Je pa mo?akar kr ven padel in pizdil na tega, kako je lahko tak kreten in budala. V glavnem o?ividec je po?akal (?e 1x hvala) da je pri?la policija in bi dal izjavo a je sre?a povzro?itelj vse priznal in se ni za?el lagati in sprenevedati, kar sem se najbolj bal.

 

?e bi vsi o?ividci odpeljali bi si ta lahko enostavno zmislil, da je imel zeleno in bi bil jaz kriv, ker sem zavijal na levo. :blink::blink:

 

Tako, da vsem, ki ste kdajkoli pri?e karambolom, polagam na srce, dejte pustit podatke ?e se vam mudi ali pa po?akajte do prihoda policije. O?kodovancem boste lahko re?ili situacijo in zamislite si, da boste 1x v taki situaciji, ni? krivi, a brez o?ividcev bo bila samo va?a beseda proti besedi povzro?itelja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.