Skoči na vsebino

Je moja Mazda odtekla poslednji krog?


Boss

Priporočeno sporočilo

No,upam,da bo? re?o karseda dobro za tebe. :bravo: Pa ?e gledam avto,se mi ne zdi ravno za totalko,?eprav slika ni realnost. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 140
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e popravlja? z novimi deli je to pa? to - nov odbija? je recimo cca 380?. Cel rabljen je pa cca 100? pa je glih tako v redu sam najt ga je treba. OK, odbija? sicer ?e imam ampak ho?em povedat nekaj drugega in sicer to, da ?e sam poi??em dele pridem ?ez za precej manj kot pol cene popravila.

 

Samo za ta "?port" bi pa? rabil predvsem ?as, voljo in kak?nega kleparja ter li?arja, ki bi vse skupaj naredila dobro in po zemeljskih cenah.V glavnem jaz nimam ni? od tega niti ?asa ne volje niti ne poznam nobenga, ki bi mi to na koncu lepo skup zmetal tako, da bom verjetno vse skupaj prodal pa naj kupi nekdo, ki bo popravljal.

 

V glavnem, ?e ma kdo veselje avto se bo verjetno v kratkem prodajal ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e popravlja? z novimi deli je to pa? to - nov odbija? je recimo cca 380?. Cel rabljen je pa cca 100? pa je glih tako v redu sam najt ga je treba. OK, odbija? sicer ?e imam ampak ho?em povedat nekaj drugega in sicer to, da ?e sam poi??em dele pridem ?ez za precej manj kot pol cene popravila.

 

Samo za ta "?port" bi pa? rabil predvsem ?as, voljo in kak?nega kleparja ter li?arja, ki bi vse skupaj naredila dobro in po zemeljskih cenah.V glavnem jaz nimam ni? od tega niti ?asa ne volje niti ne poznam nobenga, ki bi mi to na koncu lepo skup zmetal tako, da bom verjetno vse skupaj prodal pa naj kupi nekdo, ki bo popravljal.

 

V glavnem, ?e ma kdo veselje avto se bo verjetno v kratkem prodajal ;)

 

pa je vozen? glede na to da je blizu kolesa bum?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ti ne bi iz?lo, da bi si sposodil kak?en avto za enih 14 dni in v tem ?asu pa bi ti kak?en klepar iz okolice avto popravil z rabljenimi deli. Kleparji menda vedo, kje jih lahko nabavijo po solidni ceni. Mogo?e bi ti celo kdo s foruma pomagal kaj nabavit.

?elim ti ?im ugodnej?o re?itev. lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e popravlja? z novimi deli je to pa? to - nov odbija? je recimo cca 380?. Cel rabljen je pa cca 100? pa je glih tako v redu sam najt ga je treba. OK, odbija? sicer ?e imam ampak ho?em povedat nekaj drugega in sicer to, da ?e sam poi??em dele pridem ?ez za precej manj kot pol cene popravila.

 

Samo za ta "?port" bi pa? rabil predvsem ?as, voljo in kak?nega kleparja ter li?arja, ki bi vse skupaj naredila dobro in po zemeljskih cenah.V glavnem jaz nimam ni? od tega niti ?asa ne volje niti ne poznam nobenga, ki bi mi to na koncu lepo skup zmetal tako, da bom verjetno vse skupaj prodal pa naj kupi nekdo, ki bo popravljal.

 

V glavnem, ?e ma kdo veselje avto se bo verjetno v kratkem prodajal ;)

 

Ja, vse je odvisno kolk ti ponudi zavarovalnica,jaz bi vseeno pripeljal kakega kleparja vsaj pogledat, da bi pribli?no povedu, kolko bi stalo popravilo, glede na to da so airbagi celi,bi se mogo?e celo iz?lo.. :unsure:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss glede da si ?e 14 dni brez avta, mislim da bi tud zdr?al ?e 2-3tedne pa bi imel porihtan avto, pa tudi ?e ga potem takoj proda? dobi? ziher 2X tolk zanj kot ?e proda? zbitega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomeni da ti avto ostane in ti ponudijo od?kodnino. Kolik?na pa je ?koda??Ti pi?e na tistmu listu katerega je cenilec sprintal. Ponudbo ti bodo pa ?e poslali. Danes bom probal najti ?e eno spisano prito?bo za na triglav (napisal mi jo je pravnik) in ti po?ljem na mail, probat ni greh, znamka pa skoraj ni? ne ko?ta. Samo ne sprejeti prve ponudbe. Druga?e pa kot ?e drugi pravijo, raje popraviti z rabljenimi deli in prodati ?e no?e? voziti razbitega, ?eprav na slikah zgleda da je podvozje OK, samo slike so slike a ne. Naj se ti ne mudi (?eprav vem da se ti) in ?e malo potrpi? da ne bo? prodal pod ceno razbitino na koncu se pa po glavi touku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vse je odvisno kolk ti ponudi zavarovalnica,jaz bi vseeno pripeljal kakega kleparja vsaj pogledat, da bi pribli?no povedu, kolko bi stalo popravilo, glede na to da so airbagi celi,bi se mogo?e celo iz?lo.. :unsure:

 

 

to?no tako - odvisno kolk se bom uspel dogovorit z zavarovalnico. Moj cilj je, da nekje skupaj z zavarovalnino in avtom dobim 11.000-12.000?.

 

 

@Grega: super hvala - po?lji mi prosim na bostjan.bratina@telemach.net

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega_

 

?e se bo? pa res tak fejst potrudil, pa ?e meni po?lji na mejl :)

 

mail@kaalman.si

 

pir si pa kar sam kupi ;)

 

hvala!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden??zmeden?:o

 

kaj je ?

 

a ve? kolko cajta bo preteklo, da jaz njega sre?am, pa mu pir pla?am,

je bolje da si ga prej sam kupi, da ga ne bo pobralo od ?eje :D;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je ?

 

a ve? kolko cajta bo preteklo, da jaz njega sre?am, pa mu pir pla?am,

je bolje da si ga prej sam kupi, da ga ne bo pobralo od ?eje :D;)

 

DHL :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, sam res, si bom sam 2 kupu, enga zate enga zame pa bo.

Dobite tisti k boste ?eleli sam nimam pojma kje jo mam, morm najdt obvezno, sem dobil takrat skoraj 1/4 vrednosti avtomobila ve? kot so prvi? ponudili. Oz. kupil sem ga za 550 biv?ih tiso?akov, zavarovalnica mi je dala 490tiso?, razbitino sem pa prodal ?e se ne motim ?e za 140 tiso? tko da...se je spla?alo te?it zavarovalnici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, sam res, si bom sam 2 kupu, enga zate enga zame pa bo.

Dobite tisti k boste ?eleli sam nimam pojma kje jo mam, morm najdt obvezno.

 

 

Dejmo Grega, dejmo Grega, Grega, Grega, Grega :jupiii::jupiii:

 

Tudi meni prosim po?lji:

bojan.rebozu@gmail.com

 

Hvala

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat ?e ni?... sploh ?e od zavarovalnice nisem dobil nobenega denarja - kr nekaj motovilijo :(

 

?koda, da takrat, ko sem registriral ?e ni bilo t.i. asistence konfort, kjer ti oni vse urejajo in ima? za ves ta ?as postopka nadomestni avto. ?e ne druzga to vsaj prisili zavarovalnico, da se podviza.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss - jz sam upam da nima? z ZM posla, ker lih u?eri sm enga povo?enga ma?ka zadel na cesti, pa mi je polomu poliestrsko dekoracijo spredi :P , no pa se v tem primeru ma?ka smatra za divjad in mam to zavarovano, pa grem potem pa? uveljavljat ?kodo. Pa mi un cenilc takoj za?ne te?it, da to pa ni original, da to zdej bi mogu met dodatno zavarovan, kot dodatno opremo ?zmeden?:whatever: , pol ko sem klicu polcaje, da oni ne bi smeli odstopit od ogleda, ampak bi mogl celga boga nardit tam na licu mesta itd. Skratka vidm da se bomo ?e fajn "bodli" da bom pr?u do svoje pravico, proklet Maribor, zgleda so res ena goveda tam. :ph34r:

 

Se pa spomnem, da si enkrat omenju, da so ti ?e v preteklosti zrihtal deljeno krivdo, to ti taisti majstri, mamujimjebm! sramezljiv

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa spomnem, da si enkrat omenju, da so ti ?e v preteklosti zrihtal deljeno krivdo, to ti taisti majstri, mamujimjebm! sramezljiv

 

to?no tisti... ko je treba sklent so sladki ko sto mater... v trenutku ko nastane ?kodni primer te pa no?jo niti poznat... banda lopovsko hinavska. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.