Skoči na vsebino

Je moja Mazda odtekla poslednji krog?


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 140
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tako je :bravo:

 

A slu?ajno kdo ve, kolk je moj avto vreden po Eurotaxu? Mazda 6 sport CD 120 Evolution II (oprema s xenonkami in bose ozvo?enjem). Kilometrov je 137.000, ohranjen je pa izredno lepo (oz. do karambola je bil ;) ). Cena novega je bila 24.000?.

 

To me zanima zato, ker sem s strani MAzde dobil podatek, da je vreden "le" 8.000? po Eurotaxu ?zmeden??zmeden? To se mi zdi precej premalo. :ne vem:

 

 

Na Mazdi raje ne spra?uj za vrednost rabljenega, ker bo? slabe volje ?zmeden? . Meni so za mojo trojko ponujali 9.500 EUR, prodal sem jo pa za slabih 13.000 EUR (resda z zimskim kopletom koles). Ima? pa na netu tudi Eurotax vrednotenje (cena okrog 8 EUR, lahko pla?a? z Moneto).

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Mazdi raje ne spra?uj za vrednost rabljenega, ker bo? slabe volje ?zmeden? . Meni so za mojo trojko ponujali 9.500 EUR, prodal sem jo pa za slabih 13.000 EUR (resda z zimskim kopletom koles). Ima? pa na netu tudi Eurotax vrednotenje (cena okrog 8 EUR, lahko pla?a? z Moneto).

 

LP A

 

hja saj... ni ?tos v prodaji ampak v ocenitvi zaradi ?kode. Namre? zavarovalnica financira le do 60% od vrednosti avta po Eurotaxu. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo? "presedlal" na 6-ko?

 

Bi ?e bi najdu kako z zani? motorjem. Zakaj pa itaq vsi vedo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja saj... ni ?tos v prodaji ampak v ocenitvi zaradi ?kode. Namre? zavarovalnica financira le do 60% od vrednosti avta po Eurotaxu. :(

 

Seveda. Ho?em samo povedat, da imajo tam v?asih "svoj" Eurotax... :blink::P

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda. Ho?em samo povedat, da imajo tam v?asih "svoj" Eurotax... :blink::P

 

Ma? prav - po tem "njihovem" Evrotaxu zgleda vsak dan zgubim cca 200? - za?el smo pri 10.000? in zdele po 10 dneh smo ?e na 7800?. Saj ?e bom ?e malo ?akal bom kmalu jaz njim dol?an :ne vem:

 

:hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavarye pravi mazda? - ko?o bi zamenjal-a srca nikoli :bravo: .

 

:bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ?e ?estice ne bo? popravljal in bo? kupil drugi avto, vsekakor poglej v smeri Kie Proceed. Tudi sam sem bil ?e na testni vo?nji (1.6 CRDi 115 KM) in avto me je ve? kot pozitivno presenetil. Glede na to, da tudi sam vozim in sem navajen na M6, je to za avto, ki je en razred ni?je zagotovo pohvalno. In priznam, da tudi jaz razmi?ljam, da ko bom po vsej verjetnosti enkrat prihodnje leto menjal avto, bo Proceed v o?jem izboru. Res je, da je Mazda ?e vedno Mazda a iz ?isto racionalnega vidika je trenutno tale KIA best buy. Poleg tega sam osebno tudi nisem tako zaprise?en "zna?kar", tako da... sramezljiv

?akam samo ?e na to, da vidim kak?na bo nova mazda 3 in kak?ne bodo kaj cene in potem se bo la?je odlo?it. :)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da je Proceed malo premali (nefunkcionalen) avto za Bossa......familija pa to. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da je Proceed malo premali (nefunkcionalen) avto za Bossa......familija pa to. ;)

 

mah kurc...pe? bojo hodil pa bo :hudicek:

 

@Boss, ?e ?estice ne bo? popravljal in bo? kupil drugi avto, vsekakor poglej v smeri Kie Proceed. Tudi sam sem bil ?e na testni vo?nji (1.6 CRDi 115 KM) in avto me je ve? kot pozitivno presenetil. Glede na to, da tudi sam vozim in sem navajen na M6, je to za avto, ki je en razred ni?je zagotovo pohvalno. In priznam, da tudi jaz razmi?ljam, da ko bom po vsej verjetnosti enkrat prihodnje leto menjal avto, bo Proceed v o?jem izboru. Res je, da je Mazda ?e vedno Mazda a iz ?isto racionalnega vidika je trenutno tale KIA best buy. Poleg tega sam osebno tudi nisem tako zaprise?en "zna?kar", tako da... sramezljiv

?akam samo ?e na to, da vidim kak?na bo nova mazda 3 in kak?ne bodo kaj cene in potem se bo la?je odlo?it. :)

 

Definitivno se strinjam s tabo .... to je trenutno resni?no najbolj?i nakup ... sem pa v preteklosti ?e preve? KIO hvalil tako, da se bojim da me bo kdo kicknu iz foruma, ?e bom s tem nadaljeval sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako takole bo nova 3-ka, na hitro zgleda kot pomanj?ana 6tka, cena pa verjetno kar vi?ja kot pri modelu trojke ki je na trgu sedaj.

 

Thnx za posredovane fotke bodo?e M3. Glede cene pa...nikoli se ne ve. Nova M6 je v primerjavi z prej?njo ?estico (upo?tevamo ceno novega vozila) le malenkostno dra?ja a z veliko ve? opreme. Trenutno sem bolj prepri?an v isto potezo tudi pri novi M3 ;) .

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thnx za posredovane fotke bodo?e M3. Glede cene pa...nikoli se ne ve. Nova M6 je v primerjavi z prej?njo ?estico (upo?tevamo ceno novega vozila) le malenkostno dra?ja a z veliko ve? opreme. Trenutno sem bolj prepri?an v isto potezo tudi pri novi M3 ;) .

 

Jst tud mislim, da pri novi M3 ne bo velike razlike v ceni glede na sedanjo. Je pa res, da se sedanjo ?e da dobit v kak?ni akciji precej ceneje, tega bo pa vedno ve?, ko bodo ?istili skladi??a. Zadnji? je bil na avto.net ?e oglas, na keterem je bila ena 1.6 bencinarka cenej?a za skoraj dva jurja glede na cenik.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo takole... avto je ekonomska totalka :( - zdaj pa? ?akam odgovor zavarovalnice a mi bojo kaj dali al sem mrbit ?e jaz kej njim dol?an :ne vem:

 

Pa ?e ena slikca kako vse skup zgleda.

 

post-133-1220776694_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.