Skoči na vsebino

Je moja Mazda odtekla poslednji krog?


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 140
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Je tudi meni en znanec ponujal ZM - naj bi dobil prenos bonusa od AdriaticSlovenice, 10% popusta na gotovino in ?e ekstra 10% popusta bi mi on "zrihtal". Se mi je zdela prelepa ponudba, pa ?e ve?krat sem sli?al, da so eni loji pri ZM <_< Sem kar na AS ostal.

 

 

Yavar, ?e ni skrivnost - koliko ? ti je zavarovalnica ocenila avto? So ocenili kot totalko?

 

?ist tko, da vem s kak?nim denarjem pribli?no ra?unat, ?e mi kak?en bebo prileti v rit.

 

Ravno v?eraj sem se peljal proti Litiji, pred mano se iz 50 km/h kolona ustavi (pa? en je zavijal levo), sam se ustavim, za mano tudi, potem pa ene 3 avte za mano najprej en nalet, potem pa ?e en. In prvi avto v tem vlakcu je bila katrca, ki nima nekih blazno hudih zavor <_<

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tudi meni en znanec ponujal ZM - naj bi dobil prenos bonusa od AdriaticSlovenice, 10% popusta na gotovino in ?e ekstra 10% popusta bi mi on "zrihtal". Se mi je zdela prelepa ponudba, pa ?e ve?krat sem sli?al, da so eni loji pri ZM <_< Sem kar na AS ostal.

Yavar, ?e ni skrivnost - koliko ? ti je zavarovalnica ocenila avto? So ocenili kot totalko?

 

?ist tko, da vem s kak?nim denarjem pribli?no ra?unat, ?e mi kak?en bebo prileti v rit.

 

Ravno v?eraj sem se peljal proti Litiji, pred mano se iz 50 km/h kolona ustavi (pa? en je zavijal levo), sam se ustavim, za mano tudi, potem pa ene 3 avte za mano najprej en nalet, potem pa ?e en. In prvi avto v tem vlakcu je bila katrca, ki nima nekih blazno hudih zavor <_<

 

 

Sre?a v nesre?i za voznika katrce...lahko si bo kupil petko B) .

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavar, ?e ni skrivnost - koliko ? ti je zavarovalnica ocenila avto? So ocenili kot totalko?

 

?ist tko, da vem s kak?nim denarjem pribli?no ra?unat, ?e mi kak?en bebo prileti v rit.

 

 

?e ?akam odgovor zavarovalnice. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kere zavarovalnce pa mate? Js sm bla 2x na triglavu in ni blo nobenga problema in ko je mel ata kabum tud na adriaticu ni blo problema.

 

Oz drugi? ko se je blonda po?la vame sva ?akale ene 14dni,..ker so mel od nje ?e tko,..5 drugih vlog za re?t (ko je bla tud ona povzro?itelca nesre?e) ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se ti?e zavarovalnc, bi naj ?lovk imel agenta, pa naj potem on rihta stvati... ?e si ga poklicu, pa mu posu zrihtu, ko si delu zavarovanje, pol ima, da te tud v ?kodnem primeru zastopa.... ?e ne pa ?ao, pa pot pod noge k drugmu.

 

sicer pa, ?e druga ne, ma ZM res ugodne cene ...pri Triglavu se pa butaste delajo, ko popust omenim... upam, da sam ne bom mel prev? komplikacij z ZM, ?e bo kdaj kak crash.... sicer pa lahk z vsakmu nategav??ino

 

lp,

D

 

PS: ja, vem, po bitki je lahko bit general :(

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

ne in ne ?e je res tako ohranjena kot pravi? in da ve? kaj vozi?-kaj ima? potem jo daj popravljat...Moja 6ka je bla totalka ?elni trk v za??itno ogrado pozimi poledica z cca 80km/h oba airbaga spredaj spro?ena in moram ti re?t da motor pri taki hitrosti ni dobil stran ni?.Popravit se pa tudi da vse ?e se le ho?e.Malo smo ?vasali rezali...Kupoval sem pa rabljene dele vse od a-? samo havbo sem kupil novo.?e se ho?e se naredi vse prevozil sem skoraj celo slovenijo zaradi delov eden tu drugi tam itd... in mi ni ?al ?eprav so deli+delo pri?lo 3000eur.Vem da je avto dobro vo?en in ga NE DAM :wub:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne in ne ?e je res tako ohranjena kot pravi? in da ve? kaj vozi?-kaj ima? potem jo daj popravljat...Moja 6ka je bla totalka ?elni trk v za??itno ogrado pozimi poledica z cca 80km/h oba airbaga spredaj spro?ena in moram ti re?t da motor pri taki hitrosti ni dobil stran ni?.Popravit se pa tudi da vse ?e se le ho?e.Malo smo ?vasali rezali...Kupoval sem pa rabljene dele vse od a-? samo havbo sem kupil novo.?e se ho?e se naredi vse prevozil sem skoraj celo slovenijo zaradi delov eden tu drugi tam itd... in mi ni ?al ?eprav so deli+delo pri?lo 3000eur.Vem da je avto dobro vo?en in ga NE DAM :wub:

 

zadnji post je bil iz leta 2008 :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no tisti... ko je treba sklent so sladki ko sto mater... v trenutku ko nastane ?kodni primer te pa no?jo niti poznat... banda lopovsko hinavska. <_<

 

 

Meni tuki neki ni ?ist jasn:

 

?e je nekdo priletel vate, je vseeno, kje ima? ti sklenjeno zavarovanje in kako sladki so bili takrat. ?kodo ti mora vrniti njegova zavarovalnica - ki te niti ne pozna, ne da te ne bi hotela poznati...

 

Ali si mogo?e stvari narobe razlagam?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je ?kode ve? kot 60% vrednosti avta po eurotaxu ti ocenijo kot totalko in temu primerno ti krijejo od?kodnino. ?e je torej ?kode ve? kot za ta znesek se pa? obri?e? pod nosom in je edina re?itev, da ali sam dopla?a? razliko ali pa vzame? od?kodnino in posku?a? avto prodat po delih, da dobi? vsaj toliko notri kot je avto realno vreden, ?e bi bil cel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V redu. Ampak, ?e je on pribil vate, ti to izpla?a njegova zavarovalnica in ne tvoja.

 

In meni so Reno izpla?ali kolikor je bil po evrotaxu vreden pred nesre?o. Ja, pred ?tirimi, skoraj petimi leti... Se pa spomnim, da smo na denar kar ?akali. Vem, da so razbitino odpeljali in prodajali, pa ker ni ?la za toliko, kolikor so hoteli, so potem spu??ali ceno pa ko so razbitino kon?no prodali, so dodali razliko in sem dobil, kolikor naj bi bil po evrotaxu vreden pred nesre?o. ?akali smo pa res. ?e se prav spomnim, skoraj dva meseca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velja isto - ni razlike, ali ti krije kasko ali zavarovalnica povzro?itelja.

 

In razlago si podal takoj v drugem odstavku ?e sam... Treba je lo?it ali avto popravlja? ali ti ga odkupijo. Gre namre? zato, da se ne bi slu?ilo s karamboli - sej ve? kako to gre "avta ne morem prodat in insciniram nesre?o" ter dobim kupnino od zavarovalnice. Tako pa ti dajo 60% od Eurotaxa (ki je ?e itak nizek) za razliko 40% pa mora? prodat razbitino, da nisi v minusu.

 

Tudi sam sem na tak na?in (zavarovalnina + odkup razbitine) nekako prilezel do vrednosti Eurotaxa, ?eprav bi takrat tak avto bil vreden verjetno 1,5-2k? ve? na trgu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.